Jihlava – Znojmo 3:4 (po s.n.) | Třinec – Trenčín 3:4 (kon.) | SHK Hodonín – Břeclav 1:2 (kon.)
Třebíč – Šumperk 2:0 (kon.) | Litvínov – Benátky n/J 6:1 (kon.) | Kometa Brno – Skalica 6:1 (kon.)
Ústí n/L – Most 9:1 (kon.) | Klášterec nO – Bílina 6:1 (kon.) | Nový Jičín – Val. Meziříčí 0:0 (zruš.)
Zlín – Žilina 3:1 (kon.) | Sokolov – Ostrov n/O 10:4 (kon.) | Kadaň – Chomutov 2:1 (po s.n.)
Hr. Králové – Olomouc 3:3 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
3:3 (2:1, 1:0, 0:2)
HC Olomouc
Úterý 06.09.2011, 18:00Přípravné zápasy

Lukáš Kucsera si položil Čecha a po rychlé kličce rozhoduje - 0:1.

58:23
    Čech musí hasit kombinaci Pekra s Řípou!

57:09
    Hosté si berou time-out.

53:46
    Ospalá hradecká defenzíva mohla zase kapitulovat, Čech ale lapí Haluzovu střelu po Šlahařově pobídce.

52:17
    Karlíček s Jindřichem dělali v olomouckém brankovišti pěkný vítr. Za záda rozhozeného Kašíka ale puk nikdo nedokázal dorazit.

50:56
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Ale nezkusili, naopak inkasují další gól a rázem je vyrovnáno. Žádný z hradeckých beků nezareagoval včas na Čechem vyražený kotouč a MATĚJ PEKR snadno dorážel do volné poloviny brány. Asistence: Michal Nedbálek, Pavel Selingr.

47:55
    Po vysoké holi pardubického mladíka Jiřího Půhoného už bude mít Mora větší šanci, jde na dvouminutovou přesilovku.

43:54
    Teď už to bylo v podání domácí defenzívy lepší. Petr Kolouch užuž chtěl zasouvat za Jakuba Čecha, ale hradecké hokejky mu v tom zabránily.

42:11
    Hradecká obrana teď byla ve vlastním pásmu hodně laxní a hosté toho využívají ke kontaktnímu gólu. Jíří Řípa nabil zpoza brány PAVLU SELINGROVI, kterého špatně hlídal Zdeněk Čáp a olomoucký matador se přesnou střelou prosazuje podruhé v zápase. Asistence: Jiří Řípa.

41:44
    Olomoucká kombinace na jeden dotek končí u Jakuba Čecha. Hosté svou akci příliš protáhli.

37:57
    Hradec právě vstřelil branku!
    Využitá přesilovka - potřetí. Útočník MICHAL TVRDÍK si pomalu sjel až k modré čáře a když ho nikdo nenapadal, vypálil. Puk prosvištěl kolem Kašíkovy vyrážečky do růžku a je to 3:1. Asistence: Vladislav Kubeš, Lukáš Chmelíř.

36:16
    Hradečtí v pěti na ledě zase zahrozili! Zdeňka Kubicu ale zastavilo hákování Jiřího Řípy, takže zase neuvidíme hru v plném počtu.

34:11
    Jiří Hendrich se v obranné třetině dopustil krosčeku. Přesilovka pro Moru.

32:37
    Jindřich se v úniku dva na jednoho rozhodl pro střelu. Ta se stala kořistí Libora Kašíka.

29:51
    Zdeněk Kubica se v oslabení dostal do úniku. Kašík však přesvědčivě zasahuje betonem!

28:34
    Jan Zdráhal vložil na poslední chvíli hůl do Řípovy střely! Ta už směřovala do odkryté poloviny klece.

28:08
    Mora opět chybovala a nabídla Hradeckým kotouč. Ti však faulují. Vladislav Kubeš - 2 minuty za hákování.

24:45
    A zase! Kašík měl plné ruce práce s tečí Zdeňka Kubici. Po Vágnerově přesném nahození, jak jinak.

23:16
    Čtvrtá formace Hradeckých hraje dobře. Berger s Bláhou si vynutili pátý faul soupeře v dnešním utkání, tentokrát za katr míří Pavel Selingr. Ke dvěma minutám za hákování si přibalí ještě osobní desítku za řeči k rozhodčímu.

20:20
    Aktivní hradecký nástup znamená další faul soupeře. Michal Nedbálek - 2 minuty za vysokou hůl.

19:32
    Teď měl Čech velké štěstí, puk se odrazil od zadního mantinelu a pak nebezpečně proskakoval brankovištěm! Div že si ho nesrazil do branky.

17:22
    Neskutečná minela v podání Petra Koloucha dala příležitost první hradecké formaci. V obrovském zmatku před bránou se však Kašík blýsknul zákrokem lapačkou proti Jindřichovi a Kadlec pak z velkého úhlu netrefil prázdnou bránu.

14:10
    Luděk Brož se zkoušel protáhnout mezi mantinelem a Jakubem Bartoněm, ten na to ale nepřistoupil. Bylo to však s faulem a Hradečtí budou moci využít třetí přesilovku.

08:52
    Nedisciplinovanost však vidíme na obou stranách. Domácí forvard Vít Budínský zasáhnul protivníka vysokou holí a bude ho to stát dvě minuty.

08:30
    Hradečtí předvádějí skvělou efektivitu v početní výhodě. I tu druhou totiž využívají. Kašík ještě stačil na pokus Jindřicha, kotouč se pak ale dostal na druhou stranu brankoviště, kde číhal JIŘÍ KADLEC. I z velkého úhlu dokázal trefit odkrytou klec a vrací svému týmu vedení. Asistence: Ladislav Jindřich, Milan Karlíček.

08:22
    Alexandr Lhotský se jako smyslů zbavený sápal na Ladislava Jindřicha. Sudí zůstává ledově klidný.

06:46
    Jejich následovnící vybojovali faul soupeře a zahrají si druhou přesilovku. Jiří Ondrušek (OLO) - nedovolené bránění.

05:24
    Domácí se dlouho drželi, tři sekundy před koncem oslabení však inkasují vyrovnávací branku. Jakub Čech nestačil na několikerou dorážku v podání PAVLA SELINGRA a je to 1:1. Asistence: Roman Rác.

03:27
    Poté však Čech zalehl kotouč a je potrestán dvěma minutami za zdržování hry.

03:27
    Na druhé straně paráda od Jakuba Čecha, který se vrhnul pod nohy Petru Haluzovi a na poslední chvíli zastavil puk!

03:00
    Martin Koudelka obdržel na pravé straně kotouč a řítil se do úniku. Jednou rukou ho však na hokejce neudržel a za šance nic nebude.

01:06
    Tak to byl fofr. Po buly se kotouč dostal na modrou k MARTINU VÁGNEROVI, který na nic nečekal a poslal ho do ohně. Bez jakékoli teče se puk zastavil až v síti. Přesilovkový gól znamená vedení domácích. Asistence: Vít Budínský.

01:00
    Přesně po jedné minutě odchází na trestnou první hokejista. Je jím Michal Pšurný - držení. Přesilovka pro domácí.

Martin Voltr

Branky a nahrávky: 2. Vágner (Budínský), 9. Kadlec (Jindřich, Karlíček), 38. Tvrdík (Kubeš, Chmelíř) - 6. Selingr (Rác), 43. Selingr (Řípa), 51. Pekr (Nedbálek, Selingr)

Královští lvi Hradec Králové: Čech (Blažek) - Čížek, Karlíček, Poživil, Vágner, Chmelíř, Hendrich, Čáp, Zdráhal - Jindřích, Brož, Kadlec - Budínský, Koudelka "C", Kubica - Kubeš, Tvrdík, Látal - Půhoný, Berger, Bláha.
    HC Olomouc: Kašík (Žigárdy) - Haas, Rác, Kotvan, Řípa, Ondrušek, Horák, Pšurný, Šlahař, Haluza, Nedbálek, Kucsera, Bartoň "C", Lhotský, Staněk, Kolouch, Pekr, Pezda, Selingr.