Jihlava – Znojmo 3:4 (po s.n.) | Třinec – Trenčín 3:4 (kon.) | SHK Hodonín – Břeclav 1:2 (kon.)
Třebíč – Šumperk 2:0 (kon.) | Litvínov – Benátky n/J 6:1 (kon.) | Kometa Brno – Skalica 6:1 (kon.)
Ústí n/L – Most 9:1 (kon.) | Klášterec nO – Bílina 6:1 (kon.) | Nový Jičín – Val. Meziříčí 0:0 (zruš.)
Zlín – Žilina 3:1 (kon.) | Sokolov – Ostrov n/O 10:4 (kon.) | Kadaň – Chomutov 2:1 (po s.n.)
Hr. Králové – Olomouc 3:3 (kon.)
SHK Drtiči Hodonín
1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
HC Lvi Fosfa Břeclav
Úterý 06.09.2011, 17:00Přípravné zápasy

58:21
    Vyloučen hostující Truhlář na 2 minuty az podražení.

55:08
    Vyloučen hostující Dora na 5+do konce za hrubost a za to samé domácí Hollý 5+do konce za hrubost.

48:08
    Tak vyloučen je Truhlář na 2 minuty a na trestné sedí i Hoza a a hostující Papp.

46:22
    Vyloučen hostující Bartoš na 2 minuty za krosček.

43:41
    Vyloučen domácí Fiedler na 2 minuty za hákování.

41:36
    Vlašič ve středu hřiště nabral rychlost a nikím neatakéván vystřelil u brány, peksa vyrazil a odražení puk se dostal až k Průdkovi, ten naštěstí nestačil puk usměrnit na bránu, myslím že by to byl lehký gól.

39:25
    Vyloučen domácí Vlk a 2 minuty za hákování, když se snažil zadržet břeclavský brejk. hraje se 4na4

38:45
    Vyloučen hpostující Chvátal na 2 minuty za podražení, trest odpyká Marek Dora.

38:37
    Sajdl několikrát dorážel úpřed Chvátalem, ten vždy výborně vykryl, drtiči pak ještě odražený puk několikrát vyslali k bráně, ovšem ne a ne dát gól.

28:25
    Břeclav právě vstřelila branku!
    odraženého puku se po souboji zmocnil Kurial, pohotově našel volného Truhláře. VÁCLAV TRUHLÁŘ tentokrát nenechal nic náhodě a do protipohybu brankáři zavěsil puk do brány.

25:18
    Drtiči právě vstřelili branku!
    Při střídání, využil volnějšího kluziště TOMÁŠ POPOLANSKÝ, nabral rychlost, projel k bráně a pohotově vypálil, Chvátal už nestačil zblokovat dráhu střely. A je vyrovnáno, popravdě, tento stav sedí k dnešnímu zápasu zatím daleko více. Asistence: Miklík

17:56
    Vyloučen hostující Chvátal na 2 minuty za podražení, terst za něj odpyká Truhlář.

14:00
    Nekáranec dostal puk na modrou čáru, vyslal tvrdou střelu, které nestálo absolutně nic v cestě, ale pohotový Marek Peksa vystřelil svoji lapačkou a puk na poslední chvíli zachytil.

11:28
    Vyloučení tentokrát na domácí straně, Hollý na 2 minuty za vysokou hůl.

7:12
    Obrovská chyba obránce pokorného, když po kličce nechal puk za sebou, kde ho sebral od modré čekající útočník hostů, křižná přihrávka před Peksu, ovšem zakončující hráč nezpracoval puk, jinak by nejspíše neměl moc práce!

4:43
    Jako by si to břeclavští nechávali na první střelu, domácí obránci ponechali zcela volně Lechnera, díry využil Čuňočka k přihrávce. ONDŘEJ LECHNER tak otevírá skóre utkání. Asistence: Čuňočka

2:10
    První vyloučení utkání, na trestnou jde břeclavský lev Bolfík na 2 minuty za vražení.

Josef Bárta

Branky a nahrávky: 26. Popolanský (Miklík) - 5. Lechner (Čunočka), 29. Truhlář (Kurial )

SHK Drtiči Hodonín: Peksa(Šenk) - Komárek, Miklík, Salajka, Svoboda, Vlk - Hoza, Rehuš, Fiedler, Špok, Tomi, Jurásek, Popolanský, Brzobohatý, Charvát, Sajdl, Kuba, Barták, Hollý
    HC Lvi Fosfa Břeclav: Chvátal(Hubner) - Dora, Směřička, Rajnoha, Novák, Lysoň, čuňočka, Konečný, Nekárek, Truhlář, Kuriál, Balát, Lechner, Průdek, papp, konečný, Bolfík, Zháňal, Bartoš O., Bartoš C., Vlašič