Havlíčkův Brod – Šumperk 7:0 (kon.) | Chomutov – Benátky n/J 4:3 (po s.n.) | Ústí n/L – Písek 4:0 (kon.)
Most – Třebíč 1:0 (po pr.) | Hr. Králové – Litoměřice 4:2 (kon.) | Olomouc – Kadaň 2:0 (kon.)
Beroun – Jihlava 1:3 (kon.)
HC Olomouc
2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
Sportovní klub Kadaň
Středa 14.09.2011, 18:00 • Zimní stadión Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • 1. liga (ČR)

57:06
    Za hrubost si dvě minuty odpyká Michal Nedbálek (OLO).

51:28
    Tak dlouho se hrála obrácená přesilovka, kdy hosté tlačili a domácí se jen bránili, až fauloval Radim Kucharczyk (OLO), který tak podražením srovnává počet aktuálně vyloučených na obou stranách.

50:55
    Za vysokou hůl na dvě minuty navštíví trestnou lavici Zdeněk Skořepa (KAD).

45:11
    Za nedovolené bránění byl vyloučen Ondřej Malinský (KAD).

43:26
    Za vysokou hůl navštíví trestnou lavici Michal Nedbálek (OLO).

39:33
    Takže Kadaň opět vede! Sice ne na to nejdůležitější skóre, tedy na počet branek, ale vyloučených už má opět více. Na trestnou odjel Jan Látal.

39:00
    Avšak hlavní arbitr pokračuje ve svém nastaveném trendu, alespoň co se vyloučení týče. Za podražení odeslal na trestnou Jakuba Šlahaře (OLO).

37:20
    A hlavní sudí rozehrál přesilovkový mariáš. Do tří poslal hosty, za vysokou hůl už sedí na trestné Václav Eiselt.

36:24
    Domácí si přesilovku dlouho neužili, na trestnou byl poslán Petr Haluza, který ke dvouminutovému trestu za držení dostal i desetiminutový za nesportovní chování. Ten menší za něj odpyká Jakub Šlahař.

35:49
    Dvě minuty za hákování plus deset minuty za nesportovní chování si do statistik zapíše Ondřej Fiala (KAD). Menší trest odsedí Roman Chlouba.

32:11
    Michal Pšurný (OLO) byl vyloučen na dvě minuty za krosček.

29:59
    Jan Mikel (OLO) srovnává počet hokejistů na obou stranách na čtyři, když obdržel menší trest za faul kolenem.

28:09
    Za nedovolené bránění vyinkasoval dvouminutový trest Ondřej Malinský (KAD).

20:28
    Jiří Dopita (OLO) byl vyloučen za držení.

14:50
    Za hákování si menší trest odpyká Michal Tollinger (KAD).

10:47
    Jakub Trefný (KAD) dostal dvě minuty za napadení.

8:21
    I Kadaň si zahraje v početní výhodě! Dvě minuty na trestné si posedí kapitán domácích Jan Mikel.

5:40
    Úvodní vyloučení klání. Za držení byl odeslán na trestnou Tomáš Rohan (KAD).

Tomáš Schmiedt

Branky a nahrávky: 8. Rác (Kolouch), 28. Kucharczyk (Šlahař, Staněk)

HC Olomouc: Žigárdy (Kašík) – Lhotský, Nedbálek, Horák O., Mikel (C), Bartoň, Ondrušek, Staněk, Kotvan – Pekr, Dopita, Selingr – Pšurný, Marosz, Haluza – Kucharczyk, Řípa, Šlahař – Rác, Kolouch, Kucsera.
    Sportovní klub Kadaň: Jarina (Závorka) – Malinský, Látal, Schmidt, Szakal, Trefný, Tollinger, Révay, Zmeškal – Eiselt, Skořepa (C), Chlouba – Rohan, Mikšovic, Boušek – Ton, Fiala, Freiberg – Stoklasa, Stehlík, Bursík.

Rozhodčí: Čech – Klein, Skopal