Bohemians B – Tachov 0:2 (kon.) | Bohunice – Přerov 0:0 (kon.) | Union 2013 – Náchod 1:1 (kon.)
Polepy – Ústí n/O 0:1 (kon.)
TJ Tatran Bohunice
0:0 (0:0)
1. FC Viktorie Přerov
Sobota 17.09.2011, 16:00 • hřiště Tatranu Bohunice • Divize skupina D

Pro dnešní den je z Brna skutečně vše, zítra se opět přihlásím. Hezký večer a víkend. Napočtenou. (17:53:10)

Statistiky zápasu: Střely na bránu: 10:1, střely mimo: 13:2, rohy: 7:3, fauly: 7:7.

Rozhodčí ani nenastavil nad rámec poločasu a ukončil duel. Bohunice byly jasně lepší, měly na to, aby vyhrály, ale Přerov podržel gólman Fikr. O čemž hovoří i statistiky.

90
    ...Bombicz zahrával trestný kop, ale metr vedle.

90
    Standardka Bohunic a blíží se konec zápasu...

88
    Tak to je neuvěřitelné co Fikr pochytal. Nejprve z rohu ohrozil brankáře Přerova Michalec, ten poté pokryl i dorážku a hlavičku Beneše. Fantastické zákroky předvádí Fikr, který jednoznačně drží svůj tým.

87
    Nádherná střela a nádherná trefa by to byla. Vcelku zasloužený gól by si Bohunice přály. Nyní pálil Michalec a míč minul o pár číšel bránu.

86
    Bohunice střídají. Přišel Masařík, odešel Kostka. Přerov je nicméně pod velkým tlakem a má co dělat, aby se ubránil.

85
    Největší šance druhého poločasu, v ní byl domácí Píšek, který si naběhl na centr a jeho hlavičku krásnou robinzonádou likviduje Fikr.

73
    Poslední střídání v týmu hostů. Odešel Koutný, který vydržel na place pouze deset minut, na jeho místo jde Smejkal.

70
    Tlak Bohunic pokračuje, Fikr si musí připadat jak střelnici. Každopádně koncovka domácím vůbec nejde. Hlavičky, střely z voleje, všechny tyto činnosti se příliš v těchto minutách nedaří.

63
    Druhé střídání v týmu Přerova. Odešel velice aktivní Hrubý, jeho místo zaujme Koutný.

62
    A další....tlak domácích pokračuje. Kotol našel ve vápně střídajícího Michalce a ten jen těsně minul bránu. Je třeba říct, že mu hlavička příliš nesedla.

60
    Další loženka Bohunic. Nejprve střílel Michalec z velkého úhlu a posléze se k odraženému míči dostal Kostka a od jeho těla a následně jemné teče Beneše likviduje s obtížemí Fikr tuto situaci.

59
    Trenér Bohunic Luboš Kučerňák poprvé střídá. Ze hřiště odchází Boris Tonev, nastupuje Zdeněk Michalec.

54
    Na druhé straně stejná mince. Vladimír Bombicz krásnou a tvrdou střelou protáhl řádně Fikra, který se ale natahoval marně, míč jen o milimetry minul bránu. Z našeho komentorského stanoviště to bylo vidět takřka přesně, sídlíme totiž přímo za bránou.