Bohemians B – Tachov 0:2 (kon.) | Bohunice – Přerov 0:0 (kon.) | Union 2013 – Náchod 1:1 (kon.)
Polepy – Ústí n/O 0:1 (kon.)
TJ Tatran Bohunice
0:0 (0:0)
1. FC Viktorie Přerov
Sobota 17.09.2011, 16:00 • hřiště Tatranu Bohunice • Divize skupina D

88
    Tak to je neuvěřitelné co Fikr pochytal. Nejprve z rohu ohrozil brankáře Přerova Michalec, ten poté pokryl i dorážku a hlavičku Beneše. Fantastické zákroky předvádí Fikr, který jednoznačně drží svůj tým.

86
    Bohunice střídají. Přišel Masařík, odešel Kostka. Přerov je nicméně pod velkým tlakem a má co dělat, aby se ubránil.

85
    Největší šance druhého poločasu, v ní byl domácí Píšek, který si naběhl na centr a jeho hlavičku krásnou robinzonádou likviduje Fikr.

73
    Poslední střídání v týmu hostů. Odešel Koutný, který vydržel na place pouze deset minut, na jeho místo jde Smejkal.

63
    Druhé střídání v týmu Přerova. Odešel velice aktivní Hrubý, jeho místo zaujme Koutný.

59
    Trenér Bohunic Luboš Kučerňák poprvé střídá. Ze hřiště odchází Boris Tonev, nastupuje Zdeněk Michalec.

54
    Na druhé straně stejná mince. Vladimír Bombicz krásnou a tvrdou střelou protáhl řádně Fikra, který se ale natahoval marně, míč jen o milimetry minul bránu. Z našeho komentorského stanoviště to bylo vidět takřka přesně, sídlíme totiž přímo za bránou.

53
    Tutovka jak Brno. Opět přerovský Hrubý byl před bránou Bohunic a v jasné pozici totálně selhal, vysoko nad bránu míč překopl. Jen se drží za hlavu.

43
    Přerov nuceně střídá. Odešel zraněný Cahyna, na jeho místo jde Schlehr.

33
    Na karty vyrovnáno, také Přerov ji dostává. Václav Cahyna za ostrý zákrok vidí od sudího Žilky žlutý kartonek.

27
    První žlutou kartu zápasu inkasuje domácí hráč Kostka.

13
    Ovšem první akce Bohunic málem skončila gólem. Bombicz se dostal individuálně až do vápna, udělal kličku gólmanovi, ten ji vystihl, míč se ale následně odrazil na dobíhajícího Kuličku a ten z dobré pozice míjí prázdnou bránu!