Tottenham – Liverpool 4:0 (kon.) | Fulham – Manchester City 2:2 (kon.) | Sunderland – Stoke 4:0 (kon.)
Manchester Utd. – Chelsea 3:1 (kon.)
Fulham FC
2:2 (0:1)
Manchester City
Neděle 18.09.2011, 16:00 • Craven Cottage • Anglická Premier League

Děkujeme za sledování dnešního zápasu. Příjemný zbytek neděle Vám přeje Tomáš Reiner. Nashledanou. (17:55:13)

Zápas mezi Fulhamem a Manchesterem City skončil remízou 2:2. Svěřenci Roberta Manciniho sice znovu v Londýně neprohráli, ztratili ovšem dva body. City přitom vedlo po 46 minutách 2:0 zásluhou Agüera. Cottagers předvedli skvělý comeback.

90+2
    Yaya Toure to vzal na sebe a z dálky vyslal na bránu Fulhamu velmi nebezpečnou střelu, která skončila těsně vedle pravého horního rohu.

90+1
    Čtvrtý rozhodčí nastavil 3 minuty.

87
    Na hřiště přišel Ruiz místo Dembeleho.

87
    Clichy se pokusil zakončit z dálky. Jeho střela skončila nad.

83
    Poslední změna na straně City. Tevez nahradil Agüera, který se blýskl v dnešním zápase dvěma přesnými zasáhy.

81
    Samir Nasri toho ve druhém poločase příliš nepředvedl, a tak se ho rozhhodl Mancini vystřídat. Hru přišel oživit Adam Johnson.

79
    Fulham v prvním poločase, hlavně v jeho úvodu nic moc nepředvedl, ale v průběhu toho druhého začal hrát útočně, dostal se k mnoha střelám a dokázal smazat dvoubrankové manko.

75
    Fulham právě vstřelil branku!
    MURPHY vyrovnal srovnal stav utkání! Zamora zpracoval míč v šestnátce a poté nabyl míč na Murphyho, který zprvní vypálil a sražený pokus Kompanym zapadl přesně k levé tyči. Hart byl bezmocný.

71
    Dempsey poslal skvělý oblouček za obranu City na rozběhnutého Riiseho. Bývalému hráčovi Liverpoolu scházely k zakončení centimetry.

69
    Roberto Mancini se rozhodl vystřídat Davida Silvu, jehož nahradil Pablo Zabaleta.

68
    STATISTIKA STŘEL NA BRÁNU: Fulham 8 - City 7

64
    Hart musel vytáhnout další zákrok. Tentokrát ho k němu donutil Dempsey, který vybojoval rohový kop.

64
    Nasri posílal z levé strany ostrý centr na přední tyč. Howard byl pozorný a míč před Richardsem rychle chytil.

61
    Damien Duff nemohl ve hře pokračovat, a tak ho nahradil Kasami.

61
    Dembele si potáhl míč do středu hřiště a vypálil nebezpečně na vzdálenější tyč! Hart vyrazil jeho přízemní střelu na rohový kop, po kterém už se Dembele k zakončení nedostal.