Tottenham – Liverpool 4:0 (kon.) | Fulham – Manchester City 2:2 (kon.) | Sunderland – Stoke 4:0 (kon.)
Manchester Utd. – Chelsea 3:1 (kon.)
Fulham FC
2:2 (0:1)
Manchester City
Neděle 18.09.2011, 16:00 • Craven Cottage • Anglická Premier League

Děkujeme za sledování dnešního zápasu. Příjemný zbytek neděle Vám přeje Tomáš Reiner. Nashledanou. (17:55:13)

Zápas mezi Fulhamem a Manchesterem City skončil remízou 2:2. Svěřenci Roberta Manciniho sice znovu v Londýně neprohráli, ztratili ovšem dva body. City přitom vedlo po 46 minutách 2:0 zásluhou Agüera. Cottagers předvedli skvělý comeback.

90+2
    Yaya Toure to vzal na sebe a z dálky vyslal na bránu Fulhamu velmi nebezpečnou střelu, která skončila těsně vedle pravého horního rohu.

90+1
    Čtvrtý rozhodčí nastavil 3 minuty.

87
    Na hřiště přišel Ruiz místo Dembeleho.

87
    Clichy se pokusil zakončit z dálky. Jeho střela skončila nad.

83
    Poslední změna na straně City. Tevez nahradil Agüera, který se blýskl v dnešním zápase dvěma přesnými zasáhy.

81
    Samir Nasri toho ve druhém poločase příliš nepředvedl, a tak se ho rozhhodl Mancini vystřídat. Hru přišel oživit Adam Johnson.

79
    Fulham v prvním poločase, hlavně v jeho úvodu nic moc nepředvedl, ale v průběhu toho druhého začal hrát útočně, dostal se k mnoha střelám a dokázal smazat dvoubrankové manko.

75
    Fulham právě vstřelil branku!
    MURPHY vyrovnal srovnal stav utkání! Zamora zpracoval míč v šestnátce a poté nabyl míč na Murphyho, který zprvní vypálil a sražený pokus Kompanym zapadl přesně k levé tyči. Hart byl bezmocný.

71
    Dempsey poslal skvělý oblouček za obranu City na rozběhnutého Riiseho. Bývalému hráčovi Liverpoolu scházely k zakončení centimetry.

69
    Roberto Mancini se rozhodl vystřídat Davida Silvu, jehož nahradil Pablo Zabaleta.

68
    STATISTIKA STŘEL NA BRÁNU: Fulham 8 - City 7

64
    Hart musel vytáhnout další zákrok. Tentokrát ho k němu donutil Dempsey, který vybojoval rohový kop.

64
    Nasri posílal z levé strany ostrý centr na přední tyč. Howard byl pozorný a míč před Richardsem rychle chytil.

61
    Damien Duff nemohl ve hře pokračovat, a tak ho nahradil Kasami.

61
    Dembele si potáhl míč do středu hřiště a vypálil nebezpečně na vzdálenější tyč! Hart vyrazil jeho přízemní střelu na rohový kop, po kterém už se Dembele k zakončení nedostal.

59
    Mark Clattenburg udělil Barrymu po faulu na unikajícího Dembeleho žlutou kartu.

56
    ZAMORA snížil na rozdíl jedné branky! Cottagers rozjeli pohlednou kombinaci, kterou zakončil střelou z hranice šestnáctky do pravého horního rohu Zamora. Skvělá fotbalová akce.

52
    Agüero potvrzuje skvělou formu. O minulém víkendu pomohl k výhře City nad Wiganem třemi góly. Dokáže dosáhnout na hattrick i dnes?

49
    Agüero mohl dovršit hattrick po přihrávce Džeka, rozhodčí na pomezí ale odmával ofsajd.

46
    Manchester City právě vstřelil branku! AGÜERO uděřil po druhé v zápase po pouhých 11 vteřinách od začátku druhého poločasu!! Fulham - City 0:2.

46

Týmy vycházejí na hrací plochu. Druhý poločas za chvilku začne.

ZAJÍMAVOST: Manchester City prohrál pouze jeden z 10 posledních zápasů při návštěvě Londýna. Úžasné.

Manchester City vede po prvním poločase na Craven zásluhou branky Sergio Agüera 1:0. Druhá půle začne přibližně za 10 minut.

45
    Nad rámec prvního poločasu byla nastavena 1 minuta.

45
    Džeko si vyměnil míč parádně se Silvou. Nasri poté přihrával patičkou na Džeka, před nímž zasáhl pozorný Murphy.

41
    Silva vyhrál rohový kop. Ten rozehrál Nasri a málem našel přesně Richardse. Centr byl ale příliš vysoký.

39
    Fulham zlepšil držení míče a dostal se do dobré šance. Zamora hledal některého ze svých spoluhráčů, ale neměl komu a tak vrátil míč zpět na Murphyho, který našel Dempseyho. Ale ani on akci nezakončil. K zakončení se nakonec odhodlal Sidwell, jehož pokus ovšem skončil mimo.

37
    Yaya Toure se vrátil po ošetření zpět na hřiště.

35
    Dempsey vyslal na Harta přízemní střelu, která byla ještě tečována. Hart ji však chytil.

32
    City drželo několik minut míč. Až David Silva se pokusil něco vymyslet. Španěl poslal přesný pas na Agüera, ten ho ale nezpracoval.

30
    Zamora se dostal ke střele, ta byla ale příliš vysoká a šla mimo.

28
    STATISTIKA DRŽENÍ MÍČE: Fulham 35% - City 65%

25
    Další šance pro City! Nasri rozehrál krátký roh na Silvu. Španělský záložník následně předložil míč Clichymu, jehož pokus musel Schwarzer vyrazit na další rohový kop.

24
    Schwarzer předvedl první dobrý zákrok! Po Agüerově centru se dostal k zakončení Džeko. Brankář Fulhamu byl ale pozorný.

20
    Fulham mohl vyrovnat! Murphy poslal přízemní centr na Duffa, který mohl vstřelit vyrovnávající gól. S defenzivním zákrokem ale přispěchal včas Silva, který poslal míč na roh.

18
    Manchester City právě vstřelil branku! SERGIO AGÜERO se skvěle vyhnul ofsajdové pasti a po přihrávce Davida Silva poslal míč přesně k pravé tyči.

16
    Barry poslal chytrou přihrávku na Nasriho, ten ji ale nedokázal překvapivě zpracovat a k míči se dostal Schwarzer.

15
    Dempsey se pokusil překonat Harta z velké vzdálenosti. Jeho střela ale postrádala přesnost a anglický brankář tak mohl zůstat klidný.

15
    Je za námi čtvrthodina hry a stále čekáme na první velkou příležitost.

12
    ...na druhé straně hledal Kompany pasem Agüera. Jeho přihrávka ale byla příliš dlouhá.

11
    Fulham mohl jít do rychlého protiútoku. Dembelemu ale scházela přesnost a míče se zmocnilo City...

9
    Silva roztáhl hru na Nasriho, který následně vysunul dopředu Silvu. Španělský útočník se dostal do poměrně velkého úhlu, přesto vystřelil a rozvlnil boční síť. Schwarzer zasahovat nemusel.

7
    Edin Džeko se ocitl v dobré šanci po přihrávce Nasriho, pomezní rozhodčí ale odmával ofsajd.

5
    ...po autu odvrátil hrozící nebezpečí před Agüerem Sidwell. Fulham poté zaútočil. Duff posílal nebezpečný míč na Dempseyho, ale Lescott byl pozorný a míč uklidil pryč.

2
    City rozjelo první útočnou akci po pravé straně, tu však zastavil dobrým obraným zákrokem Riise. Citizens budou vhazovat...

1

Zápas 5. kola Barclays Premier League mezi Fulhamem a City bude za několik málo okamžiků zahájen.

Momentálně druhý Manchester City se dnes představí na hřišti Fulhamu, kde se mu v poslední době velmi daří. V posledních pěti zápasech na Craven Cottage Citizens třikrát vyhráli a dvakrát remizovali.

Fulham FC: Schwarzer, Kelly, Baird, Hangeland, John Arne Riise, Duff, Murphy, Sidwell, Dempsey, Zamora, Dembele. Střídající hráči: Etheridge, Orlando Sa, Kasami, Ruiz, Senderos, Gecov, Grygera

Manchester City: Hart, Richards, Kompany, Lescott, Clichy, Barry, Toure Yaya, Nasri, Aguero, Silva, Dzeko. Střídající hráči: Pantilimon, Zabaleta, Johnson, Kolarov, Toure, Tevez, Balotelli

Rozhodčí: Mark Clattenburg .

Dnešním zápasem mezi Fulhamem a Manchesterem City Vás bude provádět Tomáš Reiner. Doufejme, že uvidíme ofenzivní fotbal a branky.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.