Břeclav – Technika Brno 2:3 (po pr.) | Kutná Hora – Trutnov 3:6 (kon.) | Kolín – Nymburk 8:0 (kon.)
Jindř. Hradec – Chotěboř 4:5 (kon.)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
4:5 (0:1, 3:4, 1:0)
HC Chotěboř
Neděle 25.09.2011, 18:002. liga skupina Střed (ČR)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Kubeš, Krásný - Procházka, Chmel, Tupý, Posmyk, Mazanec D., Heršálek, Ištvánik, Hastrman - Kocar, Kupec, Dvořák, Voříšek, Skokan, Kadela, Bula, Milotinský, Mäkelä, Mazanec J., Měrka

HC Lvi Chotěboř: Opršal, Kousal - Halamka, Zídka, Němec, Venc, Blažek, Janda, Pelán, Škarýd, Fila, Hospodka, Baburins, Blažek, Dolinský, Starkov, Eis

Rozhodčí: Pražák - Mertl, Slavík..

Oba dnešní soupeři mají na svém kontě tři body. Chotěboř už odehrála čtyři utkání, bodovala pouze v prvním kole ve Žďáru nad Sázavou. Další tři duely body hostům z Vysočiny nepřinesly. Domácí Vajgar odehrál zatím dvě utkání, doma porazil Břeclav a ve středu prohrál na Technice.

00:01

00:01
    První buly vyhráli hosté.

00:18
    Jaroslav Kocar v obrovské šanci před Opršálem, Halamka fauloval.

00:28
    Procházka pálil nepřesně od modré.

01:17
    Hostující Blažek přečetl Skokanovu přihrávku a přerušil hradeckou kombinaci.

02:05
    Měrka si nabruslil do třetiny a ranou zápěstím prověřil brankáře Lvů.

02:18

02:34
    Hradecká přesilovka nebyla nic moc, už při plném počtu pokračuje hradecký tlak, zkoušeli to Mazanec a po něm Milotinský.

03:27
    Puk mimo hrací plochu, vhazuje se ve středním pásmu.

03:42
    A pro velký úspěch to samé ještě jednou.

04:18
    Janda kombinoval, jeho tečovanou ránu si Kubeš pohlídal.

04:43
    Kupec s Dvořákem zaměstnali Opršala. Kupcova rána byla z ostrého úhlu a postrádala potřebnou razanci.

06:05
    Ville Mäkela pálil golfem do chráničů Petra Opršala.

06:45
    Dolinský ve vyložení šanci mířil nad, na druhé straně měl velkou šanci Milotinský, ale při zakončení promáchl.

07:34
    David Kupec dával z rohu před branku Marku Dvořákovi, ten byl sám tváří v tvář Opršalovi, ale skákavý puk mu zhatil tutový gól.

08:32
    Jaroslav Kocar dvě minuty za podražení.

08:45
    Voříšek ujel se Skokanem dva na dva, Skokan nemohl zakončit byl důrazně bráněn jedním z hostů.

09:32
    Vajgar vyhazuje.

10:02
    Vajgar kontroluje puk.

10:27
    Chotěboř právě vstřelila branku!
    Už to vypadalo, že Vajgar oslabení přečká, Baburins získal puk za brankou, předložil ho JANU HOSPODKOVI, který ranou pod víko otevřel účet zápasu. Kubeš se po předchozí ráně nestačil přesunout. Asistence Baburins a Halamka.

11:09
    Hosté v ofsajdu.

11:42
    Kadelova rána sražena vysoko nad.

11:55
    Tupého při zakončení neposlechl puk a sjel mu z hole.

12:32
    Opršal přerušil hru před dotírajícím Voříškem.

12:51
    Měrka v šanci jen do brankáře.

13:37
    Opršal uhájil svou levou tyčku, kde operoval Marek Dvořák.

13:54
    Hospodka s Filou v brejku dvou na jednoho. První jmenovaný střílel golfem, ale puk skončil v ochranné síti.

14:35
    Dělovku Tomáše Tupého Opršal viděl a zlikvidoval.

15:18
    Mäkelä nad.

16:57
    Tupý zavezl do třetiny, celou dobu byl držen, čehož si však hlavní arbitr nevšimil.

17:41
    Blažek pálil od modré, resp. už ze středního pásma, ofsajd nepískán.

18:16
    Nebezpečná hra vysokou holí v podání Michala Blažka.

19:20
    Vajgar tlačí hosty, ale akce jsou trochu moc překombinované.

20:00

První třetinu vyhráli hosté z Chotěboře 1:0. Vajgar měl mnohem více šance, ale chybí klid v koncovce a možná trochu přímočařejší akce. Druhá třetina začne přibližně v 18:44.

20:01

20:16

21:21
    Aleš Skokan chvátal k puku, ale Opršal tam byl o chlup dříve.

21:36
    Voříšek pálil z mezikruží, jeho rána po ledě si cestu do brány nenašla.

22:23
    Blažek prověřil Kubeše, který udržel puk ve své výstroji před brankovou čárou.

22:46
    Vražení na hrazení pro Ville Mäkelu, dvě minuty plus deset minut osobního trestu.Škarýd se dlouho zvedal z ledu, ale bude v pořádku.

23:41
    Závar před Kubešem, ale nikdo z hostů nedokázal ve skrumáži trefit puk.

24:14
    Hosté využili přesilovku, Pelán našel PAVLA BLAŽKA a ten se z kruhů nemýlil. Asistence Pelán a Janda.

24:23
    A aby toho nebylo málo, tak ARSENIY STARKOV zvyšuje již na 3:0 dorážkou zblízka. Bez asistence.

24:23
    Oddechový čas domácích.

24:53
    Kocarova sražená rána končí v ochranné síti.

25:37
    Baburins v ideální pozici minul hradeckou branku!

26:03
    Vajgar si zahraje přesilovku, nedovolené bránění Václava Němce.

26:43
    Vajgaru přesilovka zatím nejde.

27:08
    Vajgar právě vstřelil branku!
    Tak se domácí dočkali, MAREK DVOŘÁK doklepl puk do branky. Asistence Robert Procházka a David Kupec.

27:19
    Trestné střílení po faulu Blažka!

27:19
    EDUARD KADELA se rozjel hodně do široka a ze 4-5 metrů propálil Opršala nad lapačku.

27:48
    Milotinský v brejku s Měrkou, Milotinský volil ránu golfem, kterou hostující brankář lapil.

28:24
    Kupec po samostatném průniku těsně vedle.

29:12
    MICHAL DOLINSKÝ ukázal záda hradecké obraně a v sólo akci prostřelil Tomáše Kubeše. Asistence Blažek.

29:36
    Chotěbořský icing.

30:01
    Chmel střílel od modré, jeho rána byla tečovaná těsně vedle branky.

30:53
    Dvě minuty za sekání pro Petra Filu.

32:00
    Přihrávka na Měrku neprošla.

32:54
    Chotěboř kompletní, v závěru přesilovky měl tutovou šanci Milotinský, ale Opršal mu zkazil radost pohotovým zákrokem vleže.

33:20
    Kocar podruhé dnes na trestné lavici, dvě minuty za hákování.

33:43
    A další vyloučení z domácích řad. Dvě minuty za sekání pro Marka Dvořáka, nutno dodat, že trochu přísně posouzeno.

33:50

34:16
    A hosté mají zpět svůj tříbrankový luxusní náskok. Rána od modré, lehká teč a je to. Autorem branky PAVEL BLAŽEK, asistence Zídka s Pelánem.

35:11
    Kadela vyhazuje.

35:43

37:07
    Kubeš se blýsknul výtečným zákrokem, při kterém přišel o hůl. Hosté se vrhli na útočení a zapomněli na ALEŠE SKOKANA na útočné modré čáře. Hradecký forvard předvedl forhendový blafák a snížil. Asistence Eduard Kadela a Tomáš Tupý.

39:22
    Venc střílel od modré, Kubeš pozorný.

39:46
    Na druhé straně oplácel stejnou mincí Kadela.

40:00

Ve druhé třetině jsme viděli sedm branek. Chotěboř šla do vedení 3:0, Vajgar dokázal snížit na rozdíl jediné branky, ale hosté znovu odskočili na tříbrankový rozdíl. Na aktuálních 3:5 upravil v závěru druhé třetiny Aleš Skokan. Třetí třetina začne přibližně v 19:35.

40:01

40:58
    Milotinský se natlačil před branku, ale Opršal byl připraven.

41:36
    Heršálek dobře zhatil chotěbořský brejk tří na jednoho.

42:21
    Kocar v šanci, Milotinský mi přiťukl pod do jízdy, ale Opršalův beton byl připraven.

43:27
    DAVID MAZANEC teď trefil parádně, když dostal puk od Kadely kousek před modrou čárou. Asistence Eduard Kadela a Aleš Skokan.

45:00
    Robert Procházka vyslal ostrý švih z ostrého úhlu.

45:29
    Mazanec od modré, Skokan se poté probil hostující obranou, ale na zakončení nebyl čas a prostor.

46:00
    Domácí si zahrají přesilovku, Baburins dvě minuty napadení.

47:05
    Vajgar sevřel hosty, Procházka pálil od modré, Dvořák zase z kruhu.

47:47
    Tupého dělovka byla cítit po gólu, ale tečovaný padající puk minul branku o centimetry.