Třinec – Slavia 4:0 (kon.) | Litvínov – Zlín 1:2 (po s.n.) | Pardubice – Motor ČB 2:1 (po pr.)
Kladno – Mladá Boleslav 1:2 (po s.n.) | Liberec – Kometa Brno 2:1 (kon.)
po s.n.
HC VERVA Litvínov
1:2 (0:0, 0:0, 1:1, 0:0)
Berani Zlín
Pátek 30.09.2011, 17:30 • ZS Ivana Hlinky • Tipsport extraliga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

00:01

1:22
    Domácí si připsali první dva střelecké pokusy, ale oba mimo Horčičkovu branku.

1:27
    Jareš dostává 2 minuty zdržování hry.

2:10
    Frolík vyhazuje.

2:39
    Volke vyhazuje o hrazení mimo ledovou plochu.

3:27
    Linhartova tečovaná střela od modré mimo branku.

3:28

4:17
    Vlach neměl komu přihrát a tak nahodil a získal buly před Volkem.

4:46
    2 minuty za podražení dostává Sýkora.

5:07
    Ani domácím se rozestavení v útoku nedaří. Nyní hatí jejich akci ofsajd.

5:16
    A po buly Leška vyhazuje do pásma Litvínova.

5:40
    Lukeš si sjel z modré a dostal pas mezi kruhy. Horčičkův beton byl na místě.

6:45
    Trávníček hledal zadovkou do brankoviště spoluhráče, ale puk proletěl až k hrazení.

8:34
    Hujsa to zkusil bekhendem, ale puk končí na brance, kde jej přikryl Horčička.

9:20
    Domácí první řada se tak dlouho hledal v útočném pásmu, až přišla o puk, ale Litvínov bude hrát přesilovku.

10:07
    Kubiš dostává 2 minuty za napadení.

10:48
    Frolík nenašel spoluhráče na modré a puk je ve středním pásmu.

11:24
    Leška v poslední chvíli lehce tečoval puk, na který už měl napřaženo Lukeš a zmařil velkou šanci domácích.

12:03
    Horčička odolal tlaku Litvínova a Linhart vyhazuje.

12:19
    Stříteský dostává 2 minuty za podražení.

13:10
    Gerhát byl bez hole a tak musel vyhodit v kleče rukou.

14:16
    Volke kryje Leškův pokus.

15:17
    Jareš napřáhl na modré, ale střílet se mu přes ležícího obránce nechtělo tak se vydal na obhlídku za Horčičkovu branku odkud hledal Kubničáka. Marně.

15:39
    Hanzl získává pásmo nahozením, která Horčička nemohl rozehrát.

15:50
    A po zakázaném uvolnění se hra vrací před branku PSG.

16:38
    Linhart napálil před sebou stojícího Skuhrovce.

18:22
    Ondráček vystřelil neposedný kotouč a trefil Volkeho do masky.

19:09
    Sýkora z pravého kruhu nestřelil Volkeho přímo do hrudi.

19:32
    Ručinský s Trávníček se natlačili do brankoviště kdy byl volný puk, ale Horčička jej včas skryl pod tělo.

19:49
    Köhler v pádu zmařil Jarešovi střelu.

20:00

Další třetina začne přibližně v 18:25.

20:01

20:42
    Kubát napřáhl na modré, ale minul branku o dobrý půl metr.

20:50
    Kubinčák dostává 2 minuty za napadení.

22:00
    Hosté rozestaveni. Linhart obhodil obránce, ale Volke ho vytěsnil se střeleckého úhlu.

23:02

24:30
    Gerhát v ideální pozici ještě hledal Majdana a z akce nebylo nic.

25:21
    Hübl se řídil klasickou poučkou útočníka "když nevíš, vystřel", ale Horčička si s jeho pokusem poradil.

25:41
    Hanzl udržel puk před brankou Zlína a Ručinský pohrdl šancí, když nedokázal trefit skákavý odražený kotouč.

26:27
    Skuhrovec vypálil od modré, ale střela byla tečovaná do sítě nad brankou.

27:14
    Majdan s Gerhátem vybojovali vhazování před Horčičkou po střele z pravého kruhu. Majdan se pokusil vybojovat i osobní souboj před brankou, ale sudí byli proti.

27:53
    Na druhou stranu se vydal Důras, ale v kličkované se mu puk dostal mezi nohy a zakončení se nekonalo.

28:06
    Z pokračujícího tlaku vybojovali hosté alespoň přesilovku, když si velmi neopatrně počínal u hrazení Lukeš a dostává 2 minuty za nedovolené bránění.

28:58
    Linhart měl nabito na modré, ale Volke vyjel velmi daleko a jeho střelu lapil.

28:58
    Köhler se před brankou ohnal po Jarešovi a dostává 2 minuty za hrubost.

29:48
    Po Trávníčkově pokusu se na druhé straně ke střele dostal Kubiš. Obě střely kryli brankáři.

30:38
    Lukeš nechal ze své klasické pozice falešného obránce vyniknout Horčičkovu lapačku.

31:15
    Vlach v ofsajdu.

32:16
    Majdan držel dlouho kotouč u hrazení v útočném pásmu, ale k šanci se nedostal. Hosté vyhazují přes všechny čáry.

33:40
    Ručinský s Trávníčkem si dlouho dávali puk v rohu, až nakonec vystřelil Stříteský. Horčička opět pozorný.

35:40
    Finsterle dostal 2 přihrávky na vrchol brankoviště, ale hůl mu vždy zablokoval Kousalík.

36:35
    Hosté zvyšují tempo. Přečíslení 3 na 2 zmařil holí Kousalík. Puk končí mimo plochu.

38:00
    První řada Zlína zamkla Litvínovské v jejich pásmu, ale akce se opět obešla bez střely.

38:48
    Čajánek v souboji 1 na 1 nevyzrál na Pojkara, který mu nechal prostor, ale v rozhodující fázi mu do střely vložil hůl.

38:58
    Trávníček nejprve špatně hledal Ručinského a pak musel u hrazení obstát v souboji s Veselým.

40:00

Další třetina začne přibližně v 19:21.

40:01

40:52
    Köhler z brankoviště nevyzrál na Volkeho.

42:53
    Pokračuje rychlý hokej nahoru, dolu.

44:30
    Hübl s Kubinčákem ujeli 2 na 1 proti Tesaříkovi, ale finální přihrávka se jim nezdařila.

46:01
    Před branku se k odraženému kotouči dral Hujsa a byl faulován. Tesařík dostává 2 minuty za sekání.

47:18
    Kubát těsně minul horní tyč.

47:38
    Hübl trefil pouze Kubinčáka před brankou.

47:57
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Když se ke střele neměli domácí ostrostřelci, napřáhl na modré MATĚJ STŘÍTESKÝ a vymetl pavučinu v levém horním rohu branky. Asistence: Michal Trávníček.

48:53
    Hujsa hákován v pokusu o únik na modré a domácí budou hrát další početní výhodu. Řezníček dostává 2 minuty.

50:13
    Pojkar vyslal na Horčičku střelu švihem bez přípravy, ten zakročil betonem.

50:30
    Hlavní rozhodčí teď uvěřil Čechovi jeho pád a Pojkar jde na 2 minuty za držení protihráče.

50:42
    I další kontakt domácího hráče se soupeřem končí pádem a vyloučením. Za podražení jde pykat Černošek. Za 11 vteřin začne 1:37 dlouhá přesilovka Zlína 5 na 3.

51:00

51:20
    Čajánek míjí prázdnou branku!

51:56
    Ani třetí Hamrlíkova střela do modré se za Volkeho nedostala. Domácí brankáře kryje a přerušuje hru.

52:15
    Volný puk před brankářem lapil Volke. Puk se nakonec dostává do sítě po přerušení hry. Trávníček v roli mstitele po střely po odpískání riskuje vyloučení.

52:15
    Köhler a Trávníček dostávají oba po dvou minutách. Hráč Zlína za sekání brankáře, domácí forward za tvrdý krosček na útočníka.

52:32
    Zlín právě vstřelil branku!
    Už ve hře 5 na 4 napřáhl PETR ZÁMORSKÝ a trefuje se přesně do šibenice. Asistence: Petr Čajánek, Martin Hamrlík.

52:51
    V úniku 2 na 1 fauluje Tesařík a dostává 2 minuty za nedovolené bránění. Navíc na trestnou lavici putují Majdan a Řezníček za hrubost.

53:24
    Galvas natlačil Ručinského do brankoviště a vhazovat se tedy bude ve středním pásmu.

54:23
    Jarešova bomba od modré končí v lapačce Horčičky.

54:44
    Další zákrok Horčičkovi lapačky po střele Ručinského.

55:03
    Sýkora se z ničeho nic zjevil před Volkem a zasekl kotouč do výstroje domácího brankáře.

56:00
    Trávníček do jízdy Lukešovi a ten našel dobře postaveného Horčičku.

56:28
    Kubát dostává 2 minuty za nedovolené bránění.