Třinec – Slavia 4:0 (kon.) | Litvínov – Zlín 1:2 (po s.n.) | Pardubice – Motor ČB 2:1 (po pr.)
Kladno – Mladá Boleslav 1:2 (po s.n.) | Liberec – Kometa Brno 2:1 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
2:1 (0:1, 0:0, 1:0 - 1:0)
Banes Motor České Budějovice
Pátek 30.09.2011, 18:00 • ČEZ Arena Pardubice. • Tipsport extraliga

Domácí tým tedy v závěrečné třetině vyrovnal díky ráně Elkinse, aby v prodloužení rozhodl Martin Bartek. Nejlepší hráči zápasu: Vladimír Sičák za domácí a za hosty František Ptáček. To je pro dnešek vše, nashledanou. (20:21:28)

65:00

60:16
    Pardubice právě vstřelily branku!
    A to trvá pouze šestnáct vteřin, když je brankou MARTINA BARTEKA rozhodnuto. Domácí forvard se dostal k odraženému puku po ráně Sičáka a sám před Kovářem s trochou štěstí skóruje. Asistence: Vladimír Sičák.

60:01

60:00
    Konec třetí třetiny. Následovat bude pětiminutové prodloužení.

59:15
    Na vrcholu přesilovkové pyramidy stál Nakládal, který však pálí těsně mimo.

59:02
    Sražená střela končí v ochranné síti. Vhazuje se po pravici Jakuba Kováře.

58:47
    Oddechový čas pro domácí.

58:47
    Přesilová hra pro domácí. Milan Gulaš dostává dvě minuty nedovolené bránění.

58:01
    Pěkná akce domácí, když si vyměnil Bartek s Kolářem I puk, ale z otočky netrefil branku.

57:39
    Domácí hrají v plném počtu.

56:45
    Hosté v útočné pásmu, ale Růžička zasahoval pouze proti slabé střele Ptáčka od modré.

55:39
    Přesilovka pro hosty. Aleš Píša dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

55:19
    Puk v zámezí, vhazovat se následně bude po levici Jakuba Kováře.

54:25
    Dnešní duel sleduje 7764 diváků.

54:25
    Znovu u puku Bartek, který centroval před branku. Tam se k puku dostal Somík, jenže branku minul.

53:19
    Domácí tým logicky ožil a žene se za další brankou. Kovář si však napravuje reputaci, když zastavuje ránu Bartka.

52:14
    Do této chvíle vynikající Kovář si vybírá slabší chvilku a HC ČSOB Pojišťovna vyrovnává. Benák ve středním pásmu posunul na rozjíždějícího se COREYHO ELKINSE, který zkusil štěstí ranou od modré. A ten se k jeho radosti zastavuje až v síti! Jakub Kovář ránu domácího forvarda sice ztlumil, ale nepříjemný kotouč mu propadává mezi výstrojí. Asistence: Václav Benák.

Martin Mišovec

Branky a nahrávky: 53. Elkins (Benák), 61. Bartek (Sičák) - 9. Květoň (Gulaš, Novák)

HC Dynamo Pardubice: Růžička (Koutský) – Kolář II, Píša, Kočí, Sičák, Borer, Nakládal, Benák – Starý, Koukal, Kolář I – Somík, Elkins, Bartek – Sim, Radil, Buchtele – Rákos, Kousal, Zohorna – Nahodil.

Trenéři: Pavel Hynek a Ladislav Lubina.

Banes Motor České Budějovice: Kovář (Kantor) – Ptáček, Kranjc, Novák, Vydarený, Kolarz, Mikuš, Vráblík – Martynek, Kašpařík, Šimánek – Gulaš, Langhammer, Květoň – Marek, Mikeska, Sailer – Kuchejda, Červený, Pšurný – Burian.

Trenéři: František Výborný a Milan Kupka.

Rozhodčí: Šír, Fraňo - Jindra, Kis