Bystrc – Sp. Brno 0:1 (kon.) | Prostějov – Val. Meziříčí 3:2 (kon.) | Nový Bydžov – Jablonec B 1:3 (kon.)
FC Dosta Bystrc-Kníničky
0:1 (0:1)
FC Sparta Brno
Neděle 02.10.2011, 15:30 • FC Dosta Bystrc-Kníničky • Divize skupina D

Celková statistika: střely na bránu: 3:2, střely mimo: 5:3, rohy 6:2, fauly: 15:15.

Je tu konec divizního derby. Překvapivým vítězem se stala Sparta, která poráží lídra soutěže brankou z prvního poločasu. Domácí se proti skonsolidované obraně hostů nedokázali brankově prosadit, nepotvrdili dovezené body z minulého týdne ve Vyškově a utržili druhou porážku v soutěži.

90+1
    Dosta tlačí, Sparta posledních deset minut jen brání výsledek a už to vypadá, že se jí ho podaří udržet.

90
    Pan hlavní rozhodčí se rozhodl nastavit druhou půli o tři minuty.

87
    Brněnská Sparta naposledy střídá, ze hřiště odešel Lukáš Kubíček, na posledních pár minut nastupuje Čeněk Cenek.

80
    V dresu Sparty je žlutou kartou potrestán David Lang.

77
    Vynucené střídání, v domácím dresu pro zranění odstupuje Martin Janíček, místo něj do hry vstupuje Vítězslav Bárta.

74
    Hosté střídají, dohráno má dnes Tomáš Pavlas, na hřiště nastupuje Tomáš Forman.

71
    Na dnešní brněnské divizní derby se za horkého letního počasí přišlo podívat 487 diváků.

67
    Hostující Sparta také dnes poprvé střídá, ze hřiště odchází Štefan Czucz, místo něj si jde zahrát Lukáš Kubíček.

64
    A v rychlém sledu další šance Dosty, Jan Urban zahrával rohový kop, nejvýše ve vápně vyskočil Martin Janíček, avšak zamířil těsně vedle tyče.

62
    Ze zhruba 20-ti metrů vypálil pod břevno Filip Křivánek, ale brankář hostí jeho dobře umístěnou střelu vyrazil na roh.

60
    Domácí využívají jako první možnost střídání, ze hřiště domácí trenér stahuje Stanislava Klusáka, na něj posílá Vojtěcha Dolinu.

55
    Sparta se tlačí do zakončení, tentokrát to střelou ve vápně zkoušel Pavlas, z jehož kopačky se míč odrazil od Rohovského na roh.

46

Statistika prvního poločasu: střely na bránu: 2:2, střely mimo: 3:0, rohy: 3:0. fauly: 8:6.