Slavia – Olomouc 1:0 (kon.) | Plzeň – Ostrava 1:1 (kon.) | Hr. Králové – Č. Budějovice 0:0 (kon.)
Teplice – Mladá Boleslav 1:3 (kon.)
FK Teplice
1:3 (1:1)
FK Mladá Boleslav
Neděle 02.10.2011, 17:00 • Na Stínadlech • Gambrinus liga

Po vyrovnaném poločase se nakonec hosté ve druhé půli dvakrát prosadili a vezou si tak z Teplic tři body. Pro dnešek je to ode mě vše. Děkuji za pozornost. (18:49:45)

90
    Nastavuje se jedna minuta.

90
    Poslední střídání hostujícího trenéra Koubka, Chramostu nahrazuje na hřišti Řezníček.

88
    Po centru Vůcha hlavičkoval v malém vápně Lukáš mimo branku Miroslava Millera.

87
    V dresu Mladé Boleslavi nahrazuje Jan Kysela Ondřeje Zahustela.

86
    Domácím se dnes nedaří vesměs nic, takže se žádného závěrečného tlaku asi nedočkáme.

84
    Poslední střídání domácích, Stožického nahradil Zoubele.

84
    Boleslavští drží míč daleko od své branky.

82
    Po faulu na Procházku rozehrává z vlastní poloviny brankář Miller a s rozehrávkou pochopitelně nespěchá.

79
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Po kombinaci na pravé straně se míč dostal do středu vápna, kde se nacházel JAN CHRAMOSTA, a ten neměl problém uklidit míč do Grigarovy branky potřetí.

77
    Po centru z pravé strany se míč odrazil na domácí vápno, odkud Procházka pálil a jeho střelu srazili obránci na roh.