Martin – Poprad 1:2 (kon.) | Skalica – Banská Bystrica 2:1 (kon.) | Nitra – Žilina 1:0 (kon.)
Trenčín – Košice 4:1 (kon.) | HC Slovan – Zvolen 1:2 (kon.)
HK VITAR Martin
1:2 (0:1,1:0, 0:1)
HK Poprad
sk Pátek 07.10.2011, 17:00Tipos Extraliga (SR)

56:30
    Markovič v stopercentnej príležitosti. Puk mu ale z hokejky v rozhodujúcom momente skĺzol

56:10
    Do brejku sa dostali Kroták s Vaicom. Situáciu však nezvládli a Martin tak má ešte stále šancu

55:42
    Od modrej strieľal Macejka. Kroták však jeho strelu dokázal zblokovať.

55:06
    Hneď v úvode otestoval Melicherčíka Rúfus. Ten si s jeho pokusom poradil

54:55
    Na trestnú lavicu si odchádza sadnúť Hellstrom. Martin má tak dobrú šancu na vyrovnanie

54:30
    Po nahodení puku z diaľky sa bude vhadzovať pred Melicherčíkom

54:02
    Trojica Vaic-Kroták-Kmiť teraz previedla absolútne tornádo v pásme Martina. Domáci nakoniec situáciu zvládli

53:37
    Vaic dobre nabíjal Krotákovi. Volentier jeho strelu ale chytá

53:09
    Pu vhadzovaní sa k puku dostal Šišovský, no bekhendom brankára hostí neprekonal

52:40
    Do šance sa dostal aj prvý útok Martina. Galambošovu strelu však Melicherčík kryl

52:07
    Štvrtá formácia hostí teraz dobre zavrela Martinčanov. Tí museli vyhodiť len za cenu zakázaného uvoľnenia

51:20
    Paločko vybojoval puk, no jeho prihrávka Gellerstedta nenašla

50:27
    Za bránou sa k puku dostal Rapáč. Do zakončenia sa ale nedostal

49:23
    Po Brckovej prihrávke strieľal z pravej strany Zukal. Melicherčík bol však pozorný

48:30
    Po Škovirovej strele vznikla v bránkovisku Martina neprehľadná situácia, keď sa Popradčania viackrát snažili doraziť puk, ktorý mal Volentier už pod kontrolou. To sa samozrejme nepozdávalo hráčom Martina a strhla sa menšia roztržka. Na trestnú lavicu putujú Obuch a Velebný

48:10
    Na ľade vidíme teraz viacero tvrdých súbojov. Domáci diváci si pýtajú vylúčenie. Rozhodca Konc však zatiaľ nepíska

47:20
    V útočnom pásme je opäť aktívny Kmiť. Jeho strelu ale Volentier vyráža

45:31
    Po mele pred bránou Melicherčíka sa dostal k strele Vartovník, no triafa len žrď.

44:13
    Poprad dal gól!
    Kroták dokázal hneď z buly posunúť puk na JAROSLAVA KMIŤA, ktorý dobrou strelou zápästím prekonáva Volentiera

44:09
    Na druhej strane od modrej skúšal strelu Fabian. Volentier však chytá

43:31
    Martinčania boli opäť v dobrej príležitosti. Túto tretinu začali podstatne lepšie ako ich súper

43:14
    Po vhadzovaní strieľal Brcko, no jeho pokus Melicherčík bez problémov vyrazil

42:55
    Vietor v obrannom pásme Popradu teraz robil Vartovník. Do zakončenia sa však nedostal

42:15
    Na oboch stranách vidíme teraz viacero nepresností.

40:35
    Važan posielal výborný pas dopredu na Galamboša. Melicherčík si ale s jeho zakončením poradil

40:01
    Začala tretia tretina.

Napriek značnej snahe hostí o vylepšenie svojho skóre môžu byť v tejto tretine vďaka gólu Sobotu spokojnejší hráči Martina. Ďalšia tretina začne približne o 18:30

40:00
    Druhá tretina skončila.

39:19
    Martin dal gól!
    Po nahodení z diaľky sa k strele dostal Lukáš Vartovník. S jeho pokusom si Melicherčík ešte poradil, no na dorážku MARTINA SOBOTU však už bol prikrátky.

38:43
    So strelou od modrej si Volentier poradil

37:10
    Gellerstedt s Achmetovom teraz na chvíľu zavreli domácich hráčov, väčšiu šancu si ale nevypracovali

35:10
    Poprad si teraz dokázal vytvoriť niekoľko šancí. Martinčania však vyhadzujú cez všetky čiary a bude sa vhadzovať v ich pásme

33:40
    Po vyhodení Zukala sa v situácii 2na1 ocitli Martinčania. Šišovský nakoniec zakončoval sám. Brankár hostí bol však úspešný

32:20
    Veľká šanca Martina. Sám pred brankárom sa octiol Važan. Jeho snaha ale úspech neslávila

30:40
    Dobrú príležitosť domácich hasil faulom Kuľha a tak si presilovku zahrajú Martinčania

29:24
    Po ľavej strane dobre prenikol Achmetov, no jeho následná prihrávka bola značne nepresná

28:25
    Z pravej strany napriahol Fabián. Jeho projektil však skončil iba na jeho spoluhráčovi.

27:40
    Hostia dobre zavreli Martinčanov v pásme. Puk sa im však do siete pretlačiť nepodarilo