Chomutov – Liberec 4:2 (kon.) | K. Vary – Plzeň 2:4 (kon.) | Olomouc – Vítkovice 2:5 (kon.)
Třinec – Znojmo 5:3 (kon.) | Mladá Boleslav – HC Litvínov 1:3 (kon.) | Kometa Brno – Zlín 3:2 (po s.n.)
Sparta – Jihlava 3:2 (po pr.) | Pardubice – HC Kladno 5:7 (kon.) | Slavia – Motor ČB 2:1 (po s.n.)

Sparta právě vstřelila branku!
    Domácí využili přesilovku a získávají druhý bod. Trefil se JAN POHL. Asistence: Antončík.

60:20
    Domácí hrají přesilovku čtyři na tři.

60:01

60:00

59:38
    První vyloučený hráč Jihlavy je na ledě, tlak Sparty pokračuje.

59:25
    A Jihlava jde do tří, Tobola vyhodil puk za mantinel a je vyloučen za zdržování hry.

58:51
    Košťálek je na ledě a začíná sparťanská přesilovka.

57:38
    Hraje se ve čtyřech na obou stranách, Randa jde sedět za podražení.

57:38
    Po nebezpečném závaru před Kociánem ujel Eis, obhodil si na středové čáře obránce Jihlavy a jel sám na gólmana, byl ale faulován.

56:51
    Košťálek podrazil soupeře, Jihlava bude mít v závru třetí třetiny početní výhodu.

56:40
    Kocián ukryl v lapačce další střelu Jihlavy, zápas pomalu spěje do prodloužení.

55:46
    Akci Brychty zastavil ofsajd.

54:01
    Jihlavský Pěška mířil těsně vedle branky, rychlý protiútok zakončoval Eis do betonů brankáře.

53:15
    Antončík v obrovské šanci, nakonec pouze zazvonila tyč.

52:50
    Přibyl bojoval u mantinelu, hostující obrana ho dlouho nepustila do střelecké pozice.

51:56
    Další šanci Jihlavy pokryl Kocián, vhazuje se po jeho levici.

49:43
    A šance na druhé straně, Ribalkin posílal puk napříš brankovištěm, žádný z jeho spoluhráčů ale nebyl v dosahu.

49:10
    Jihlava je nabuzená vyrovnáním, Kocián má v brance do dělat.

Tereza Velikovská

Branky a nahrávky: 14. Pohl (Merta), 47. Doležal (Eis), 62. Pohl (Antončík) - 48. Pěška (Prokš), 49. Brabec (Vaculín)

HC Sparta Praha: Kocián (Bílek) - Košťálek, Skřivánek, Pohl, Ribalkin, Doležal, Vlček, Müller, Přibyl, Merta, Kučera, Antončík, Brzobohatý, Štěpánek, Eis, Matějček, Simon, Hampl, Procházka.
    HC Dukla Jihlava: Rittich (Hlávka) - Zadražil, Brychta, Jícha, Vaculín, Štěpán, Polívka, Prokš, Pěška, Vysloužil, Zídek, Randa, Brabec, Tobola, Martínek, Pekárek, Mikeš, Přidal, Kolda.