Liberec – Slavia 4:3 (po s.n.) | Sparta – Třinec 3:2 (po s.n.) | Vítkovice – Mladá Boleslav 8:4 (kon.)
Kometa Brno – Motor ČB 1:4 (kon.) | Plzeň – Litvínov 2:1 (kon.) | K. Vary – Zlín 1:3 (kon.)
HC Kometa Brno
1:4 (0:0, 0:2, 1:2)
Banes Motor České Budějovice
Neděle 09.10.2011, 17:00 • Kajot Arena - Brno, kapacita 7200 diváků • Tipsport extraliga

52:46
    Velké emoce vládnou v Kajot Areně. Teď byl faulovaný Radek Dlouhý a musí odejít na šití. Vyloučen je Jakub Marek (CEB) na dvě plus dvě minuty za vysokou hůl.

51:36
    Situace se však teď pro brněnský zhoršuje. Vyloučen je Jaroslav Svoboda (KOM) na dvě minuty za krosček. Na druhé straně pak Martin Podlešák (CEB) za hrubost. Trest vyfasoval i Leoš Čermák (KOM) také za hrubost. Hrát se tedy bude čtyři na čtyři.

49:37
    Lukáš Květoň (CEB) vyloučen na dvě minuty za držení protihráče. Velká šance pro Kometu na snížení.

42:55
    Juraj Valach (KOM) vyloučen na dvě minuty za sekání.

28:52
    Jaroslav Svoboda (KOM) neprožívá moc podařený zápas. Teď odchází na trestnou lavici na dvě minuty za hákování. Přesilovka pro hosty 4 na 3.

28:15
    Naopak skončila to vyloučením Tomáše Pospíšila (KOM), jenž dostává dvě minuty za sekání..

27:43
    Jakub Langhammer (CEB) vyloučen na dvě minuty za držení protihráče.

8:49
    Radek Dlouhý byl při přechodu do útočné třetiny podražen Michaelem Kolarzem (CEB). Dvouminutová přesilovka pro Kometu. Dnes již druhá.

4:29
    První přesilovka dnešního zápasu. Lukáš Květoň (CEB) si odsedí dvě minuty za podražení.

Zdeněk Plánka

Branky a nahrávky: 45. Holec (Hubáček) - 24. Vydarený (Šimánek, Kašpařík), 30. Langhammer (Gulaš), 42. Mertl (Podlešák), 54. Kašpařík (Šimánek)

HC Kometa Brno: Hovi - Švrček, Žižka, Kováčik, Bičánek, Valach, Malec - Pospíšil, Holec, Hubáček (C) - Dlouhý, Svoboda Jar., Čermák - Erat, Hruška, Svoboda Jak. - Zohorna, Koreis, Podkonický.
    Banes Motor České Budějovice: Kovář - Ptáček (C), Vráblík, Novák, Kolarz, Kranjc, Vydarený, Mikuš - Martynek, Kotalík, Gulaš - Pšurný, Šimánek, Marek - Kašpařík, Podlešák, Květoň - Červený, Langhammer, Mertl - Sailer.

Rozhodčí: Müllner, Konc - Hlavatý, Tošenjovan