Martin – Trenčín 2:3 (kon.) | Skalica – Poprad 5:2 (kon.) | Banská Bystrica – Nitra 4:2 (kon.)
Košice – Zvolen 0:3 (kon.) | HC Slovan – Žilina 2:4 (kon.)
HC Slovan Bratislava
2:4 (1:3, 1:0, 0:1)
MsHK Žilina
sk Pátek 14.10.2011, 18:00 • Samsung Aréna Bratislava • Tipos Extraliga (SR)

Skončil sa zápas HC Slovan Bratislava vs. MsHK Žilina. Hostia zvíťazili pomerom 4:2. Ďakujeme za sledovanie on-line prenosu, želáme príjemný zvyšok piatkového večera a hosťujúcemu tímu šťastnú cestu domov. (20:18:20)

60:00

59:59
    Žilina dala gól!
    V závere zápasu potvrdil víťazstvo hostí gólom do prázdnej bránky PETER SIVÁK. Asistencie : Bez asistencie.

59:54
    Domáci v plnom počte.

59:20
    Hostia s prehľadom kontrolujú záver zápasu.

58:00
    Dve minúty do konca tretej tretiny.

57:54
    Vylúčenie Slovan, 2 minúty dostal Jozef Balej za sekanie. Toto bola obrovská taktická chyba Jozefa Baleja.

56:35
    Jakub Drábek nabil Richardovi Smotrilovi, ten vyslal tvrdý príklep, netrafil však domácu bránku. Vzápätí sa Drábek dostáva do kontroverzie s Lukášom Bohunickým.

56:11
    Domáci sa jednoducho nevedia dostať do súvislejšieho tlaku, hostia naopak s prehľadom bránia a snažia sa niečo vymyslieť i v útoku.

55:00
    Do konca tretej tretiny ostáva 5 minút a hráčom Slovana už veru začína poriadne pripekať pod zadkami.

54:00
    Aj Miroslav Šatan je dnes na obrancov Žiliny zatiaľ prikrátky. O puk ho obral Tomáš Houdek.

53:40
    Na klzisku sa nič zaujímavé teraz nedeje, hra sa prelieva medzi modrými čiarami. Nasleduje posledná reklamná prestávka, uvidíme ako oba tímy túto maličkú pauzu zužitkujú.

51:25
    Žilinčania teraz bránia jednoducho a veľmi účelne. Misia : dostať puk akýmkoľvek spôsobom z vlastného pásma.

50:00
    Do konca tretej tretiny ostáva 10 minút a hráči Slovana sa zatiaľ neprezentujú extra záujmom o vyrovnanie. Domáci diváci určite očakávali úplne iný priebeh zápasu.

49:10
    Nuž bratia Hunovci dnes pália o dušu. Róbert Huna vo veľkej šanci, Braňo Konrád s námahou chytá puk do lapačky.

49:00
    Hostia sa prekvapujúco snažia i o útočnú aktivitu, pekne zakombinoval Nemec so Stupkom.

46:10
    Richard Huna strieľal spoza obrancu bratislavského Slovana, ten jeho strelu zblokoval.

45:35
    Nuž, Slovan ak chce vyrovnať, bude musieť poriadne pridať plyn.

44:30
    Roman Kukumberg v obrovskej šanci, z ľavého kruhu mieril do vinkla Lacovej bránky. Marek Laco však vytiahol zákrok par excellence.

43:10
    Puk vyhodený na žilinskú striedačku trafil symbolicky juniorskú nádej Žiliny - Adriána Lipovského. Tento mladučký talentovaný hokejista však zatiaľ veľa šancí v tíme MsHK nedostáva.

Dávid Švec

Branky a nahrávky: 7. Michal Hudec (Roman Kukumberg, Miroslav Šatan), 35. Buc Dávid (Lipiansky Ján) - 9. Huna Richard (Ďurkech Juraj), 16. Houdek Tomáš (Tomáš Troliga, Vladimír Nemec), 19. Huna Robert (Huna Richard, Sivák Peter), 60. Sivák Peter

HC Slovan Bratislava: Konrád (Galbraith) - Ďatelinka, Frühauf, Švarný, Štajnoch, Bohunický, Dobroň, Jass - Bulík, Lipiansky, Šatan - Hudec, Kukumberg, Buc - Preisinger, Macho, Balej - Bakoš, Skokan, Hudáček.
    MsHK Žilina: Laco (Murín) – Devečka, Ďurkech – Staňo, Dlouhý – Houdek, Kudělka – Krčula, Lipovský – Sivák, Róbert Huna, Richard Huna – Drábek, Hreus, Smotrila – Nemec, Troliga, Stupka – Kubiš, Linet, Sýkora.

Rozhodčí: J. Konc – Brath, Stano