Slavia – Plzeň 0:4 (kon.) | Chomutov – K. Vary 2:1 (po pr.) | Havlíčkův Brod – Liberec 1:4 (kon.)
Jihlava – Třinec 4:6 (kon.) | Motor ČB – Letňany 2:0 (kon.) | Vítkovice – Kometa Brno 3:1 (kon.)
Havířov – Vsetín 4:3 (kon.) | PZ Kladno – HC Litvínov 1:6 (kon.) | Písek – Pardubice 11:1 (kon.)
Sparta – HC Kladno 3:5 (kon.) | Olomouc – Zlín 5:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Hr. Králové 1:4 (kon.)
HC Rebel Havlíčkův Brod
1:4 (0:1, 1:2, 0:2)
Bílí Tygři Liberec
Sobota 15.10.2011, 12:00Extraliga staršího dorostu

58:00
    V blízkosti Hosnedlovy brány zaplály vášně a hráči se bez okolků pustili do pěstního souboje. Na trestnou lavici usedají Slavík (LIB) an 2 plus 2 minuty za hrubost, Ludvík (HBR) na 2 minuty za hrubost a Němec (HBR) za faul loktem. Hraje se 4 na 4.

56:39
    Na lavici hanby usedá Procházka (LIB) za hákování. Rebelům ještě svitla naděje, berou si teď oddechový čas. Uvidíme, zda se odhodlají domácí k power-play.

42:26
    Havlíčkův Brod má k dispozici přesilovku. Belovič (LIB) si pomohl kolenem a vyfasoval dvouminutový trest.

34:20
    Gólman Jeřábek si musí v posledních minutách připadat skutečně jak na střelnici. Zatím stačí proti libereckým střelám vytahovat ze svého arzenálu jeden skvělý zákrok za druhým. Tlak hostů přerušuje faulem až Kuchta (HBR), který podrazil protihráče.

22:39
    S důrazem to přehnal v útočném pásmu Havlas (LIB), který sestřelil u mantinelu protihráče a dostal 2 minuty za napadení.

16:35
    Bláha si vypomohl faulem proti unikajícím hostům v brejku. Havlas sice zakončil, ale trefil jen Jeřábkovy betony. Na trestnou lavici míří Bláha (HBR) za hákování.

15:56
    Rebelové mají šanci na reparát. Na lavici hanby usedá za napadení Návrat (LIB).

13:36
    Návrat (LIB) a zastavil brodský útok jen nedovoleným bráněním a dostal 2 minuty.

7:20
    A máme tu první vyloučení dnešního duelu. Tlak hostů zastavil za hranicí pravidel Vala (HBR), jenž se provinil vražením na hrazení.

Ladislav Vácha

Branky a nahrávky: 24. Vala (Dundáček, Kuchta) - 4. Klíma (Škoda, Návrat), 31. Klíma (Škoda, Langhammer), 32. Suska (Havlas, Návrat), 57. Klíma

HC Rebel Havlíčkův Brod: Jeřábek (Novák) - Žuček, Dvořák, Bláha, Křípal (A), Meloun, Krajcigr, Dundáček, D. Vala - Kuchta (C), Hlídek, Brebera, Ludvík, Voplakal, Krajhanzl, Kundrát, Němec (A).
    Bílí Tygři Liberec: Hosnedl (Skřebský) - Návrat, Mrázek, Slavík (C), Arlt, Beránek, Zedek, Pyrochta (A) - Kalfiřt, Hrníčko, Klíma (A), Belovič, Havlas, Škoda, Langhammer, Žďárský, Račický, Procházka, Suska.

Rozhodčí: Kopeček - Budínský, Tuček.