Liberec – HC Litvínov 0:7 (kon.) | Jihlava – Slavia 6:2 (kon.) | Olomouc – Kometa Brno 3:4 (kon.)
Znojmo – Vítkovice 1:10 (kon.) | Mladá Boleslav – K. Vary 1:2 (kon.) | Zlín – Třinec 5:1 (kon.)
Motor ČB – Kladno 6:4 (kon.) | Pardubice – Sparta 4:5 (po s.n.) | Plzeň – Chomutov 2:3 (po pr.)
HC Olomouc
3:4 (0:1, 3:1, 0:2)
HC Kometa Brno
Sobota 29.10.2011, 12:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • DHL Extraliga juniorů

Přeji vám hezký zbytek dne a někdy opět na počtenou. (14:15:53)

Takže Kometa si nakonec přece jen vzala zpět své vedení, a nakonec vyhrála v Olomouci 4:3.

60:00

58:58
    Domácí hrají bez brankáře!

57:09
    Kometa právě vstřelila branku!
    BRANISLAV JANKOVIČ bude zřejmě spasitelem brněnských hokejistů! Po zaváhání domácího Šaura se Jankovič trefil střelou zápěstím z pozice mezi kruhy! Asistence: Jakub Fusek.

55:09
    BRANISLAV JANKOVIČ využívá početní výhody, když dorazil do Lukášovy klece šanci Křivohlávka! Asistence: Jan Křivohlávek, Roman Jurák.

53:12
    Smetana je na ledě, Olomouc tedy ve čtyřech.

52:44
    Hosté jsou kompletní, začíná jim jejich krátká přesilovka pěti proti třem.

51:49
    A aby těch vyloučených nebylo málo, čtyřminutový trest za vysokou hůl dostal Jakub Voznica (OLO).

51:12
    Tomáš Smetana (OLO) ale kazí svým podražením přesilovou hru Mory.

50:44
    Dvě minuty plus osobní test dostal ta úder do oblasti hlavy a krku Ondřej Dlapa (KOM). Menší trest za něho odsedí Jakub Fusek.

49:32

49:14
    Brno je ve čtyřech, domácí se i přes několik vyložených šancí nedočkali čtvrté trefy.

47:32
    A nepříjemné chvilky budou zřejmě čekat na hosty! Tomáš Dittrich byl potrestán dvěmi minutami za podražení!

47:14
    Za krosček si menší trest bude muset odpykat Ondřej Dlapa (KOM).

44:45
    Heža unikal sám na Zelenku, hostující gólman však podržel své mužstvo!

43:52
    Oba týmy si nyní vzájemně vyměnily puk, aby mohly vystřídat.

41:58
    Hanáci jsou kompletní.

40:01

Tomáš Schmiedt

Branky a nahrávky: 25. Dufek (Voznica), 25. Smetana, 31. Lehečka (Machala) - 8. Podešva (Novák P., Kozák), 31. Bilčík (Šidák, Káňa.), 56. Jankovič (Křivohlávek, Jurák), 58. Jankovič (Fusek)

HC Olomouc: Lukáš (Dusík) – Škůrek, Schejbal, Brandýs D., Dufek, Jergl J., Šaur, Vondra – Hes J., Novotný, Voznica, Brada, Smetana, Bartoš, Miczek, Lehečka, Machala, Heža O., Sedlář, Číp.
    HC Kometa Brno: Zelenka (Klimeš) – Šidák, Fusek, Wasserbauer, Dujsík, Peslar, Křivohlávek, Koukal, Dlapa, Jurák, Novák P., Kozák, Jankovič, Podešva, Novák J., Buhaj, Káňa, Dittrich, Bilčík.

Rozhodčí: Obadal – Kašík, Wesley