Slovácko B – Líšeň 3:0 (kon.) | Brno jun. – Kroměříž 0:1 (kon.) | Olomouc B – Hulín 3:1 (kon.)
Zlín B – Uničov 4:0 (kon.) | Ostrava B – FKM Vysočina Jihlava 2:1 (kon.)
1.FC Slovácko B
3:0 (2:0)
SK Líšeň 2019
Neděle 30.10.2011, 10:15 • Bělinka • Moravskoslezská fotbalová liga

Slovácko potvrdilo roli favorita v dnešním utkání a přesvědčivě zvítězilo 3:0 po brankách Ohnutka, Kerbra a Čtvrtníčka z penalty. Hosté ve druhém poločase drželi míč, ale nedokázali si vytvořit šanci, ze které by ještě zdramatizovali vývoj utkání. Hráči Slovácka pozorně bránili a podnikali rychlé protiútoky. Po jednom z nich byl faulován v pokutovém území Čtvrtníček. Útočník Slovácka s přehledem pokutový kop proměnil a pečetil stav zápasu na 3:0. (12:55:26)

88
    Dnešní utkání sleduje 101 diváků.

87
    Po nedůsledném odkopu brankáře Sedmidubského musel faulovat Mičko na hranici vápna Kerbra. Domácí měli slibnou šanci na navýšení skóre, ovšem ji nevyužili.

83
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    JOSEF ČTVRTNÍČEK si vzal míč a z pokutového kopu překonal hostujícího brankáře. Sedmidubský vystihl směr střely, ale byl na prudkou střelu krátky.

82
    Mičko za faul viděl žlutou kartu.

82
    Slovácko bude zajrávat pokutový kop po faulu Mička na Čtvrtníčka.

81
    Poslední střídaní v dresu Líšně. Vrtěnu vystřídal Drábek.

77
    Poslední střídaní na straně Slovácka. Maděrku vystřídal Hladiš.

77
    Žlutou kartu obdržel Vrtěna za faul na Malého,

75
    Hráči Líšně drží po většinu času míč na svých kopačkách, ale kombinují jen po velké vápno bez vyložené šance.

70
    Hosté vybojovali rohový kop, který zahrál Belej na přesně na hlavu Širokého, jehož hlavička mířila na branku domácího týmu.

66
    Kerbr uvolnil Kleibera, který mohl jít sám na brankáře Sedmidubského, ovšem hráč Slovácka byl v ofsajdu.

62
    I hosté provedli tentokráte dvojí střídaní. Ze hřiště odstoupili Hebron s Koudelku a nahradili je Belej s Dufkem.

61
    Druhá změna v sestavě Slovácka. Bačáka nahradil Kleiber.

57
    Borusíkův centr z levé strany našel číhajícího Čtvrtníčka, jehož hlavička mířila jen do náruče Sedmidubského.

55
    Čampara pronikl po pravé straně a zpětnou přihrávkou našel v pokutovém území Koudelku, jeho střela byla však zblokována.

48
    Dostalkova střela mířila mimo branku Heči.

46
    Do druhého poločasu domácí trenér Palinek udělal jednu změnu. Frantu vyměnil Ondica.