Zenit – Šachtar 1:0 (kon.) | BATE – AC Milán 1:1 (kon.) | Valencia – Leverkusen 3:1 (kon.)
Genk – Chelsea 1:1 (kon.) | Arsenal – Marseille 0:0 (kon.) | Dortmund – Olympiakos 1:0 (kon.)
APOEL – Porto 2:1 (kon.) | Plzeň – Barcelona 0:4 (kon.)
BATE Borisov
1:1 (0:1)
AC Milán
Úterý 01.11.2011, 18:00 • Dinamo Stadion • Liga mistrů

Děkuji za pozornost, přeji hezký zbytek úterního večera. (19:55:05)

Statistiky:

Střely na branku: 7:10, střely mimo: 4:7, rohy: 4:5, ofsajdy: 4:6, fauly: 14:10.

To byl krásný zápas! BATE Borisov uhrál s velkým favoritem, kterým AC Milán byl, bod za remízu 1:1. Utkání nabídlo plno obrovských šancí a krásných momentů. Milán šel do vedení v prvním poločase po přesné trefě kanonýra Ibrahimoviče. Za Borisov vyrovnal v 55. minutě Renan Bressan střelou z pokutového kopu. Milán měl více šancí a například Robinho trefil tyč. Borisov si remízou výrazně pomohl v boji s Plzní o konečné třetí místo, ze kterého se postupuje do jarních bojů v Evropské lize. Držme dnes večer Plzni palce, protože se střetne s jedním z nejlepších týmů světa Barcelonou! Utkání, které začíná ve 20:45, pro vás zprostředkuje kolega Marek Kratochvíl. V nabídce večerních duelů je mnoho dalších zajímavých utkání a stačí si jen vybrat.

90+3
    Borisov drží míč a určitě získá proti favoritovi minimálně bod!

90+2
    Borisov podnikl rychlý protiútok a na jeho konci byl Skavysh. Pokusil se o střelu doprostřed branky a Abbiati měl s míčem problémy. Nakonec ho vyrazil před sebe, kde stál jeden z obránců.

90+2
    ... míč si postavil Ibrahimovič a Seedorf. Nakonec střílel Seedorf a balon končí na zdi!

90+1
    Pavlov fauloval Ibrahimoviče a je tu asi poslední šance pro Milán...

90
    Probíhá poslední minuta základní hrací doby a BATE vhazuje na polovině hřiště. S rozehrávkou domácí hráči vůbec nechvátají.

89
    Blíží se konec a s ním domácí fanoušci stále více a více povzbuzují svůj tým. Pro Borisov je současný výsledek obrovský bonus v boji o 3. místo s Plzní.

88
    Z levé strany zkoušel střílet Seedorf. Byl to celkem zbytečný pokus, jednak šel míč nad břevno a hlavně stranu kontroloval Gutor, takže by z toho gól ani nemohl být. To by musel Gutor předvést školáckou chybu.

87
    Ambrosini špatně přihrál a Borisov toho mohl využít. Protiútok táhl po levé straně Pavlov. Centr přes obránce nebyl přesný a balonu se zmocnili hosté.

86
    ... standardní situace se domácímu týmu nepovedla. Navíc je odpískán ofsajd a míč mají hosté, kteří rychle spěchají do útoku. Bod je pro ně z dnešního utkání samozřejmě málo.

85
    Kontsevoi je střídán Gordeychukem.

84
    Ambrosini dostal za faul žlutou kartu a Borisov má dobrou standardní situaci...

83
    Útok hostujícího celku zastavuje ofsajd.

82
    Ganz nahradil v hostujícím dresu Robinha.

81
    Ke střele se po rychlém brejku dostal útočník ve žlutém dresu Skavysh a zkoušel to technicky. Balon končí daleko za břevnem.