Blansko – Kyjov 0:1 (kon.)
FK Blansko
0:1 (0:0)
FC Kyjov 1919
Sobota 05.11.2011, 13:30 • fotbalový stadion Blansko, na Údolní • Krajský přebor

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.

Zdravíme všechny příznivce fotbalu, potažmo krajského přeboru jihomoravského kraje. Fotbalisté FK APOS Blansko dnes v rámci jeho 14. kola přivítají na svém domácím stadionu na Údolní 6. celek tabulky FC Kyjov 1919.

FK APOS Blansko: Bednář - Bubeníček (C), Martinec, Šplíchal, Šíp - Hájek, Kolář - Doležel, Zouhar, Beneš - Sehnal

FC Kyjov 1919: Štěpán - Půček, Rezek, Horňák, Víšek (C) - Vacula, Bartoň, Hesek, Huška - Macek, Kučera
    Rozhodčí: Janíček - Soukal, Kopetka

Delegát: Stejskal

1

5
    Po centru Doležela se ve vápně dostal k míči Zouhar, který místo střely pouze nepřesně přihrál.

7
    Propagační střelu Hájka Štěpán pokryl.

10
    Domácí mají optickou převahu, prozatím si však dobrou střeleckou pozici připravit nedokázali.

17
    Hraje se ve slušné tempu, bohužel pro diváky bez šancí.

22
    Nepříjemný centr Kučery Bednář pokryl.

22
    Na druhé straně se po přiklepnutí Sehnala dostal Doležel, který nastřelil pouze hostujícího obránce.

24
    Do šance se dostal Kučera, Bednář však dobře zmenšil střelecký úhel a střelu vyrazil na roh.

25
    Z rohu hosté nic nevytěžili.

29
    Kučera se dostal přeš Šplíchala, akci však zazdil nepřesnou finální přihrávkou.

30
    Po kontaktu se Šplíchalem upadl ve vápně Kučera, rozhodčí však místo penalty udělil hostujícímu útočníkovi žlutou kartu za simulování.

32
    Ostrý centr Víška ze standardky Bednář vyrazil do bezpečí.

38
    Blansko se usadilo na své útočné polovině, Kyjov však pozorně brání.

45
    Po standardní situaci Víška si ve vápně naskočil na míč nikým nekrytý Vacula, který však zakončil mimo.

V prvním poločase diváci příliš šancí neviděli, věřme, že po změně stran to bude s produkcí gólových šancí lepší.

46

50
    Druhý poločas prozatím pokračuje v podobném duchu jako první, oba týmy zatím divákům příliš zajímavých momentů nenabízejí.

54
    Macek pálil z trestného kopu pouze do zdi.

58
    Po centru Sehnala prošel míč až před Šípa, který z výhodné pozice zamířil vedle pravé tyče.

65
    Zouhar se šikovně uvolnil ve vápně, po jeho zpětné přihrávce pálil z voleje vedle levé tyče Beneš.

67
    Doležel byl faulován před vápnem, domácí budou z výhodné pozice kopat standardní situaci.

67
    Kolářův trestný kop z 20 metrů skončil těsně vedle hostující svatyně.

Dnešní utkání sleduje 150 diváků.

70
    Trestný kop Koláře odvrátil na roh Půček.

71
    Po rohovém kopu Bubeníčka rozvlnil hlavou síť Kolář, rozhodčí však domácímu Sehnalovi útočný faul.

72
    Domácí střídají, Beneše nahradil Sedláček.

78
    Nepříliš prudkou střelu Sedláčka brankář Štěpán bez problémů chytil.

82
    Domácí střídají, Doležela nahrazuje Majer.

88
    Za faul uviděl žlutou kartu Martinec.

89
    Žlutou kartu obdržel hostující Rezek.

89
    Hosté kopou nebezpečnou standardní situaci.

90
    Kyjov právě vstřelil branku!
    A hostující Huška posílá přesnou střelou k pravé tyči hosty do vedení.

90
    Po centru Sehnala promáchl ve vápně ve výhodné pozici Kolář.