Třebíč – Šumperk 2:1 (po pr.) | Jihlava – Havlíčkův Brod 2:3 (po s.n.) | Litoměřice – Písek 3:1 (kon.)
Kadaň – Benátky n/J 5:2 (kon.) | Beroun – Chomutov 1:4 (kon.) | Olomouc – Ústí n/L 1:3 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
2:1 (0:0, 1:0, 0:1 - 1:0)
DRACI PARS ŠUMPERK
Středa 09.11.2011, 17:30 • Zimní stadion města Třebíče - MANN + HUMMEL ARENA • 1. liga (ČR)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

SK Horácká Slavia Třebíč: Hrubec - Rangl, Kania, Kadela, Sláma, Brož, Dietz, Valenta - Havel, Dolníček, Laš - Havlíček, Ostřížek, Burian - Kaut, Stejskal, Čech - Vondráček, Dočekal, Přibyl, Vítek

Salith Šumperk: Štůrala - Novotný, Holík, Ondráček, Sedlák, Křetínský, Tesařík, Drtil, Pastor - Cink, Plášek, Hlinka - Mičulka, Hulva, Vrdlovec - Červenka, Matějka, Haas - Skoumal, Vrána

Rozhodčí: Svoboda - Klein, Skopal.

Obě mužstva nastupují na ledovou plochu. Utkání co nevidět začne.

00:01

0:35
    Havel od modré nad.

1:30
    Tesařík vyzkoušel Hrubce, ten vykopává betonem.

1:44
    Domácí si přihrávali nedovoleně a jsou vykázáni z útočného pásma.

2:24
    Mičulka z pravého kruhu trefil Hrubcovo rameno. Ten kotouč zalehává.

2:55
    Havel opět vystřelil na Štůralu, ten jen vyráží před sebe. Puku se zmocňují hosté.

4:04
    Icing domácích.

4:34
    Červenkovu střelu od levého mantinelu vyráží Hrubec do ochranné sítě. Vhazuje se po jeho levici.

4:53
    Čechovu střelu od modré vyráží Štůrala před sebe, kde jej sbírá obránce před Stejskalem.

5:57
    Hra se přelévá z jedné strany na druhou, ale bez vážnější šance.

6:20
    Laš opět od modré vysoko nad.

7:00
    Vrdlovcova střela od kruhů míjí Hrubcovu lapačku, naštěstí pro domácího brankáře i jeho branku.

7:47
    Havlíčkovo sólo od vlastní branky zastavuje až úspěšným zákrokem Štůrala.

8:26
    Stejskalova přihrávka zpoza branky na Kauta byla přesná, ale Kautova střela již nikoliv.

9:40
    Sedlákovu střelu od modré, po Pláškově přistrčení, vyráží Hrubec do rohu kluziště.

10:10
    Za hostující brankou padá jeden ze šumperských, zaroveň posunuje i branku a hra se přerušuje.

10:15
    Ranglovu střelu po vhazování tečuje obrance a Štůrala lehce chytá.

11:00
    Burianova propagační střela bránkáře ani neohrozila. Šumperk vyhazuje na zakázané uvolnění.

12:35
    Kaut už už se chystal ke střele, ale před kotouč mu lehl šumperský obránce a střelu zmenožnil a Kaut se dostal i s pukem do středního pásma.

13:43
    Hrubec přerušuje hru po lehkém nahození ze středního pásma.

14:45
    Havlíček pronikl do útočného pásma, před brankou hledal Dolníčka, kterého nenašel přesně.

15:23
    Slámovu přihrávku zpracoval Havlíček, který objel 2 protihráče a střelou do protipohybu ohrozil Štůralu.

16:06
    Hulva vyhrál u Hrubce vhazování a Ondráček prověřil domácího strážce svatyně.

16:28
    Sedlák(SUM) - 2 minuty hákování.

17:06
    Dolníček míjí branku. Následně se hosté vysvobozují.

18:19
    Domací se nemohou dostat do útočného pásma.

18:28
    Hosté v plném počtu

18:51
    Ondráček (SUM) - 2 minuty - hra vysokou holí.

19:00
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

19:45
    Dlouhou přihrávku dojel Vilém Burian a ještě stihl nahrát volnému Havlovi, ten však neuspěl.

20:00

V první třetině probíhá hokej průměrné úrovně, hra se odehrává především ve středním pásmu. Žádné mužstvo si nevytvořilo 100% šanci, proto čekání na první branku bude pokračovat i v následující třetině. Ta začne přibližně v 18:20.

20:01

20:12
    Domácí začínají icingem.

20:53

21:22
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    Havlíčkovu střelu nejprve Štůrala chytá betonem, na následnou dorážkou Ondřeje HAVLÍČKA však již nestačil. Asistence: Vilém Burian, Lukáš Sláma.

23:06
    Domácím narostla křídla a jsou nastěhování ve vlastním útočném pásmu.

24:23
    Hrubec nadvakrát chytá střelu šumperského útočníka.

25:20
    Čech (TRE) - 2 minuty - hrubost.

25:22
    Hosté vyhráli vhazování.

25:55
    David Dolníček vyhazuje a získává domácím čas.

26:56
    Novotného střelu od modré Hrubec kryje.

27:20

28:09
    Pastor po vyhraném vhazování prověřil Hrubce, ten však spolehlivě chytá.

29:21
    Na vlastní útočné modré se srazili 2 hostující hráči. Jeden z nich se nepříjemně zranil.

29:21
    Byl to Aleš Holík a z ledu se po krátké chvilce sám zvedl.

30:37
    Ostřížek přihrál od zadního mantinelu Burianovi, jeho střelu vyrazil Štůrala do ochranné sítě. Bude se vhazovat po jeho levici.

31:04
    Kaut hledal před brankou volné spoluhráče.

31:35
    Červenkova střela vysoko nad, jen to zahřmělo od mantinelu.

32:31
    Šumperští se ve dvou hnali na jediného obránce, ten přihrávku překazil. Hrubec zalehává kotouč.

32:54
    Domací se provinili proti pravidlům, byl jim odpískán ofside.

33:04
    Burian dostal přihrávku od Ostřížka. Byl sám před Štůralou, ale nezakončil přesně.

33:09
    Kadelovu střelu vyráží hostující golman.

34:45
    Červenka opět v šanci a opět vedle.

35:48
    Na útočné modré udělal chybu Rangl, šumperští šli 2 na 1. Červenka trefil Hrubce přesně do hrudi.

36:50
    Burian nahrával Havlovi mezi kruhy, ten se ke střele neprotlačil.

37:32
    Havlíčkova střela jen těsně minula levou tyčku Štůralovy branky.

38:12
    Sedlák (SUM) - 2 minuty - držení protihráče.

38:29
    Hosté vyhráli vhazování a domácí se následně provinili zakázaným uvolněním.

39:14
    Domácím dnes přesilovky nejdou. Opět se nemohou usadit v útočném pásmu.

40:00

Ve druhé třetině padla pouze jediná branka do sítě hostí z hole Ondřeje Havlíčka. Třebíčští po brance trošku ožili, ale souvislejší tlak si nevytvořili. Hra tak probíhala opět spíše ve středním pásmu.

Další třetina začne přibližně v 19:10.

40:01

40:12

41:09
    Havlíček se dral pro dlouhý pas, ale přejel modrou čáru dříve než se patří. Ofside. Vhazovat se bude po levé straně Hrubce.

41:25
    Buly si oba centři zopakují znovu, po icingu domácích.

43:15
    Domácí obránci střídali, toho využil Vrdlovec, ve středním pásmu nabral rychlost. Na modré napřáhl, ale jeho střela byla velice nepřesná a domácího strážce neohrozila.

44:10
    Dolníčkův dlouhý pas na Havla končí zakázaným uvolněním.

45:15
    Skoumalova propagační střela končí v rukavici golmana Hrubce.

46:19
    Kania dostal ideální přihrávku ke střele, ale ta Štůralu neohrozila.

47:13
    Havel zkoušel překvapit Štůralu u bližší tyče, ale nepovedlo se.

47:22
    Kania(TRE) - 2 minuty - sekání.

48:02
    Dolníček osvobozuje svůj tým.

48:18
    To samé se daří Ostřížkovi, který dostal kotouč až za hostující branku a tím ušetřil cenné vteřinky.

49:16
    Holík dostal krásný pas mezi kruhy, ale kotouč nedostatečně zvedl a celá akce končí v náruči Hrubce.

49:22

50:04
    Icing domácích, hra se stěhuje opět před Hrubce.

50:30
    Dnešní utkání sleduje 1160 diváků.

50:55
    Rangl nahrál přímo na hůl Mičulky, toho následně odstavil od puku Kania.

51:31
    Laš v ideální pozici pouze do Štůraly.

52:42
    Hra se pohybuje převážně ve středním pásmu. Obevilo se pár nepřesností na obou stranách.

53:24
    Ondráčkovo lehké nahození Hrubec bez problému kryje.

53:49
    Opět buly po pravici Hrubce.

53:54
    Draci právě vstřelili branku!
    PHlinka vyhrál vhazování na modrou čáru, kde byl připraven Aleš KŘETINSKÝ. Ten napřáhl a propálil Hrubce nad lapačku. Asistence: Michal Hlinka.

54:42
    Třebíčský Havel se dral před branku, nahrávkou nikoho nenašel, byl však faulován.

56:12
    Ostřížek převzal na vlastní modré přihrávku od Kadely. Projel přes střední pásmo. V útočném si odmítl obránce, ale Štůralu nepřekonal. Vhazování po jeho levici.

56:42

57:09
    Domací se snažili ohrozit Štůralu, ale Laš střílel z příliš velkého úhlu.

57:38

58:23
    Kadela se snažil vysunout Buriana, přihrávka adresáta nenašla a tak se píská zakázané uvolnění.

59:02
    Havlíček vyprášil Štůralovy betony.

60:00

Ve třetí třetině jsme viděli podobnou hru jako v těch předcházejících. Hosté v ní však vyrovnali brankou Křetínského. Třebíčští se do žádného náporu za rozhodující brankou nedostali a tak budeme svědky prodloužení.

60:01

60:37
    Nejprve střílel od modré Holík, který jen o centimerty netrfil, po Novotného střele už Hrubec zasahuje.

61:38
    Sláma zavezl kotouč do útočného pásma. Následná přihrávka na Brože byla nepřesná a domácí obránce se dostal do středního pásma

62:37
    Havlíček s kotoučem na holi projel opět všechna pásma.

63:16
    Hulva(SUM) - 2 minuty - podražení + 10 minut osobní trest za nesportovní chování. Případné nájezdy se ho tak nebudou týkat. Trest nastoupil Drtil.