Třebíč – Šumperk 2:1 (po pr.) | Jihlava – Havlíčkův Brod 2:3 (po s.n.) | Litoměřice – Písek 3:1 (kon.)
Kadaň – Benátky n/J 5:2 (kon.) | Beroun – Chomutov 1:4 (kon.) | Olomouc – Ústí n/L 1:3 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
2:1 (0:0, 1:0, 0:1 - 1:0)
DRACI PARS ŠUMPERK
Středa 09.11.2011, 17:30 • Zimní stadion města Třebíče - MANN + HUMMEL ARENA • 1. liga (ČR)

65:00
    Konec zápasu. (19:59:18)

64:47
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    Sláma s Lašem kombinovali na modré, poté Laš nahrál Havlíčkovi, který zadovkou vybídl ke skórování Davida OSTŘÍŽKA, na něj zívala téměř prázdná branka, kterou s přehledem trefil. Asistence: Ondřej Havlíček, Marek Laš.

63:16
    Hulva(SUM) - 2 minuty - podražení + 10 minut osobní trest za nesportovní chování. Případné nájezdy se ho tak nebudou týkat. Trest nastoupil Drtil.

62:37
    Havlíček s kotoučem na holi projel opět všechna pásma.

61:38
    Sláma zavezl kotouč do útočného pásma. Následná přihrávka na Brože byla nepřesná a domácí obránce se dostal do středního pásma

60:37
    Nejprve střílel od modré Holík, který jen o centimerty netrfil, po Novotného střele už Hrubec zasahuje.

60:01

Ve třetí třetině jsme viděli podobnou hru jako v těch předcházejících. Hosté v ní však vyrovnali brankou Křetínského. Třebíčští se do žádného náporu za rozhodující brankou nedostali a tak budeme svědky prodloužení.

60:00

59:02
    Havlíček vyprášil Štůralovy betony.

58:23
    Kadela se snažil vysunout Buriana, přihrávka adresáta nenašla a tak se píská zakázané uvolnění.

57:38

57:09
    Domací se snažili ohrozit Štůralu, ale Laš střílel z příliš velkého úhlu.

56:42

56:12
    Ostřížek převzal na vlastní modré přihrávku od Kadely. Projel přes střední pásmo. V útočném si odmítl obránce, ale Štůralu nepřekonal. Vhazování po jeho levici.

55:48
    Hraje se ve 4 na obou stranách.

David Sochor

Branky a nahrávky: 22. Havlíček (Burian V., Sláma), 65. Ostřížek (Havlíček, Laš) - 54. Křetínský (Hlinka)

SK Horácká Slavia Třebíč: Hrubec - Rangl, Kania, Kadela, Sláma, Brož, Dietz, Valenta - Havel, Dolníček, Laš - Havlíček, Ostřížek, Burian - Kaut, Stejskal, Čech - Vondráček, Dočekal, Přibyl, Vítek
    DRACI PARS ŠUMPERK: Štůrala - Novotný, Holík, Ondráček, Sedlák, Křetínský, Tesařík, Drtil, Pastor - Cink, Plášek, Hlinka - Mičulka, Hulva, Vrdlovec - Červenka, Matějka, Haas - Skoumal, Vrána

Rozhodčí: Svoboda - Klein, Skopal