Šumperk – Hr. Králové 6:5 (po s.n.) | Havlíčkův Brod – Kadaň 2:4 (kon.) | Benátky n/J – Litoměřice 4:1 (kon.)
Most – Olomouc 2:4 (kon.) | Ústí n/L – Beroun 9:1 (kon.) | Chomutov – Jihlava 0:2 (kon.)

Rozhodující branku dává TOMÁŠ NOUZA.

Nouza protáhnul bekhendovou kličku a připisuje bod navíc Píseckým.

Havlíček bekhendem Faltera nepřekonal.

Nouza rovněž dává, trefil skulinku mezi Hrubcovými betony.

Čtvrtou sérii startuje Dolníček, bekhendem pod horní tyčku proměňuje.

Jede Kaut. Na konci třetí třetiny si vylámal zuby na pravém betonu píseckého brankáře.

Luňák dává.

Přibyl úspěšný s kličkou do forhendu, Luňák musí.

Nouza zkoušel rovněž bekhend, také nedal.

Za hosty Havlíček, bekhendem neuspěl.

Mířil mezi betony, nedal.

Antončík pojede první.

Nakonec se o bonusovém bodu rozhodne v samostatných nájezdech.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:30
    Na Němečka zívala prázdná brána, Hrubec perfektním zákrokem lapačkou puk chytá.

64:00
    Poslední minuta prodloužení.

63:56
    Lukačovičova nedůrazná střela od modré nečinila Hrubcovi problém.

63:32
    Polodna dalším, kdo zaměstnal brankáře Hrubce.

62:41
    Také Hrubec musí zasahovat. Suja polovysokou střelou mířil k levé tyči a brankář Třebíče našel puk v lapačce.

62:16
    Stejný obránce hostujícího celku se dostal do střelecké pozice ještě jednou. Tečovaná ostrá střela nakonec zamířila od sítě nad píseckou brankou.

61:37
    První střela prodloužení letí z hole Rangla.

60:01

Šedesát minut vítěze utkání nenašlo, po krátké odmlce začne pětiminutové prodloužení.

60:00

59:42
    Třetí třetina se dohrává soubojem ve středním pásmu.

58:57
    Po střele Buriana Falter nevěděl, kde má kotouč. Perné chvilky domácí přečkali.

58:33
    Také hosté ještě usilují o tři body. Akce přečíslení 3 na 2 vygradovala ranou Laše, kterou Falter drží do přerušení.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:23
    Podobnou akci předvedl také Suja, Hrubec opět úspěšný.

56:48
    Vaniš se zkoušel individuálně prosadit a objel s kotoučem kolem dokola třebíčské branky, bližší tyčku si Hrubec pohlídal.

56:01
    V souboji o kotouč kus černé gumy opustil hrací plochu.

54:48
    Zmatky v písecké obraně vyvrcholili icingem.

54:28
    Písečtí se neshodli v rozehrávce a píská se ofsajd.

53:49
    Hráči obou týmů zašlápli puk za píseckou brankou. Vhazování před Falterem.

53:30
    Marek se prokličkoval třebíčskou obranou a následně švihem trefuje puk do výstroje hostujícího brankáře.

52:39
    Hosté se ocitli moc tlakem a vyhazují na icing.

51:39
    Vráblíkova povedená střela od modré končí pod výstrojí brankáře Hrubce.

51:14

51:01
    Polodnova přihrávka mířila na hůl osamoceného Mrkvičky, druhý jmenovaný puk promáchnul.

50:31
    Havranova prudká střela končí v náruči brankáře Hrubce.

49:44
    Hosté ve čtyřech.

49:41
    Hostující Kania vyhodil puk z pásma.

49:25
    Vráblíkova střela těsně prolétla nad brankou Třebíče.

49:14
    Radim Heřman oslabuje hosty a Třebíč bude hrát pár vteřin ve třech.

47:44
    Vladimír Brož půjde pykat menší trest za hrubost.

47:31
    Bělohlavova přihrávka prošla brankovištěm, nikdo z domácích ale nedokázal puk dorazit.

45:45
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!

Tuhle přesilovku hosté využívají. Důraz před Falterem uplatnil JAKUB KANIA. Asistence: Havel.

44:44
    Písečtí se budou opět bránit. Potrestán útočník Jakub Marek za hrubost.

44:11
    Domácí v plném počtu. Tohle oslabení Písečtí odehráli velmi dobře, hosté se ani jednou střelecky nezviditelnili.

43:05
    Písečtí drží puk v dostatečné vzdálenosti od své brány. Suja navíc přinutil Hrubce přikrýt kotouč.

42:11
    Hosté hýří aktivitou a vynutili si faul Lukačoviče. Písecký bek usedne k menšímu trestu za podražení.

40:26
    Hosté se hned v prvních vteřinách vrhli do útoku, Havel však nemířil přesně.

40:01

Ani druhá třetina nebyla na branky bohatá, alespoň první trefu zápasu jsme však viděli. Ve 32. minutě Němeček našel povedenou křižnou přihrávkou Nouzu, který ranou bez přípravy trefil puk k pravé tyči a domácí se ujali vedení. Více brankových momentů čtyřicet minut nepřineslo a Písek tak těsným náskokem prozatím vede. Třetí část začne přibližně v 19:08.

40:00

39:11
    Dolníček v brejku trefuje pravou tyč Falterovy brány.

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny.

38:59
    Marek Vaniš dostává osobní desetiminutový trest.

37:59
    Ofsajd na straně píseckého týmu.

37:23
    Písecký Havran střílel od modré a Šperget puk jemnou tečí přesměroval. Hrubec ale dnes chytá opravdu famózně.

36:36
    Již poněkolikáté prověřil Hrubce Žovinec, ale tento pokus si ale nenašel cestu do branky. Hrubec puk však zalehnul.

36:05
    Kautova střela z otočky nadělala Falterovi problémy. Brankou však nekončí, beton píseckého brankáře byl včas na správném místě.

34:59

34:59
    Tahle přesilovka se domácích příliš nevydařila. Jedinou střelu vyslal za celé dvě minuty Nouza od modré, prudkému pokusu ale scházela přesnost.

32:59
    Lukáš Sláma (TRE) - 2 minuty, hákování. Přesilovka pro Písek.

31:23

Němeček našel povedenou křižnou přihrávkou TOMÁŠE NOUZU, který ranou bez přípravy trefil puk k pravé tyči. Asistence: Roman Němeček.

31:09
    Písečtí se o pásmo sami připravují.

30:16
    Hosté budou hrát oslabení. Pro posunutou bránu usedá jeden z třebíčských hráčů k menšímu trestu za zdržování hry.

30:16
    Zdálo se, že Písečtí prolomili bezbrankový stav, pro posunutou branku ale úvodní trefa platit nebude.

29:48
    Žovincova střela od modré čáry byla tečována a skončila v síti nad třebíčskou brankou.

28:34

28:11
    Burian založil nebezpečný protiútok, naštěstí pro domácí k výraznějšímu ohrožení Falterovy branky nedošlo.

28:11

27:46
    Písečtí dlouhou dobu obléhali třebíčskou branku, nikdo z domácích hráčů se ale neodhodlal ke střele.

26:34
    Stejskal podrazil Špergera ve středním pásmu a Třebíčští se budou bránit.

24:32

24:32
    Obrovský závar před píseckou brankou. Nakonec domácí odpalují puk k Hrubcovi.

23:48
    Hosté založili přesilovkový vzorec a pokračují v kombinaci.

23:15
    Havel uháněl sám na bránu, bekhendové zakončení Falter vyrazil špičkou betonu.

22:24
    Martin Havran (PIS) - 2 minuty, podražení.

21:59
    Stejskal se natlačil s pukem až před Faltera a vynutil si faul píseckého beka.

21:01
    Havel střílel z mezikruží těsně nad.

20:01

První část utkání je u konce. Více ze hry měli v úvodních dvaceti minutách hráči Písku, kteří Hrubce zásobovali pravidelnou sprškou střel, ani jedna si ale nenašla cestu za záda třebíčského brankáře. Uvidíme, co nabídne další průběh utkání. Druhá třetina začne přibližně v 18:17.

20:00

19:38
    Ještě jeden zákrok brankáře Hrubce v první třetině.

19:18
    Hrubec opět musel použít lapačku.

19:00
    Poslední minuta první části.

18:24
    Lehké naložení Hrubec přikryl pod lapačku.

17:44
    Všetečka předložil luxusní přihrávku Nouzovi před bránu, útočník Písku ale ranou z první nemířil vůbec přesně.

17:15

17:13
    Hráči obou týmů zašlápli puk v rohu za píseckou brankou. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

16:40
    Hosté se po delším sevření konečně osvobozují.

16:05
    Na Marka zívala prázdná brána, nasměroval puk ale mimo tyče.

15:15
    Hrubec před vlastní brankou podrazil Luňáka početní převahu si zahrají domácí.

15:09
    Také Písek první přesilovku soupeře ubránil.

13:58
    Hosté od prvních vteřin obléhají píseckou branku. Ke střele se odhodlal Laš a Falter vyrazil do rohu.

13:09
    Přesilovka pro Třebíč. Jan Kanov (PIS), 2 minuty, podražení.

12:38
    Luňák si položil brankáře Hrubec nakonec ale namířil puk pouze do lapačky hostujícího brankáře.

12:14
    Hosté po delší odmlce před píseckou brankou. Sláma od modré Falterovu klec netrefil.

11:37
    Nouza trefuje pouze boční část třebíčské branky.

10:53
    Marek mířil přízemní střelou k levé tyči, Hrubec do střely postavil levý beton.

10:09
    Polodna se natlačil s pukem do brankoviště, ale tato akce domácích ale nekončí gólem.

10:02
    Hostům odpískáno zakázané uvolnění.

09:08
    Slavík dostal před branku perfektní přihrávku, kterou mu předložil Suja, z mezikruží ale minul.

08:07
    Marek Laš si sjížděl po levé straně a mířil do horního patra branky, Falter ránu švihem zněškodnil levým ramenem.

07:38
    Hosté první oslabení přečkali a jsou kompletní.

07:18
    Žovinec opět ve střelecké pozici, Hrubec vyráží levým betonem.

06:58
    Brož vyhazuje.

06:46
    Žovincova střela od modré čáry končí v náruči třebíčského gólmana.

06:36
    Písek zpátky ve třetině.

06:13
    Po střele kapitána Nouzy se hosté zmocnili kotouče a okamžitě vyhodili.

05:38
    Písečtí si zahrají úvodní přesilovku utkání. Kaut se provinil podražením.

04:17
    Hosté založili protiútok a na konci akce 2 na 1 střílel Burian. Falter vytěsnil puk levým ramenem.

03:59
    Střela z Antončíkovy hole se odrazila od zadního mantinelu do brankoviště a Hrubec raději přikryl kotouč.

03:22
    Začátek utkání nepřináší nikterak zajímavou podívanou. Icing na straně Třebíče.

02:24
    Vaniš zavezl puk do pásma, ke střele se ale nedopracoval.

01:10
    Také Písečtí poprvé ohrozili branku soupeře. Hrubec měl poměrně složitou úlohu, když musel čelit tečované střele.

00:31
    Marek Laš prokličkoval píseckou obranou a ranou švihem zaměstnal poprvé v utkání brankáře Faltera. Vhazování před brankou Písku.

00:01

IHC KOMTERM Písek: Falter - Němeček, Všetečka, Žovinec, Kanov, Havran, Lukačovič, Vráblík, Lukáč - Nouza, Bělohlav, Suja - Antončík, Luňák, Ferebauer - Polodna, Šperger, Marek - Slavík, Vaniš, Mrkvička.

SK Horácká Slavia Třebíč: Hrubec - Rangl, Kania, Kadela, Sláma, Brož, Dietz, Kovalský, Valenta - Havel, Dolníček, Laš - Heřman, Havlíček, Burian - Kaut, Stejskal, Čech - Vondráček, Vítek, Přibyl.

Rozhodčí: Hejduk - Guth, Rittich.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.