Šumperk – Hr. Králové 6:5 (po s.n.) | Havlíčkův Brod – Kadaň 2:4 (kon.) | Benátky n/J – Litoměřice 4:1 (kon.)
Most – Olomouc 2:4 (kon.) | Ústí n/L – Beroun 9:1 (kon.) | Chomutov – Jihlava 0:2 (kon.)
Písek – Třebíč 2:1 (po s.n.)
po s.n.
IHC Králové Písek
2:1 (0:0, 1:0, 0:1 - 0:0)
SK Horácká Slavia Třebíč
Sobota 12.11.2011, 17:301. liga (ČR)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

IHC KOMTERM Písek: Falter - Němeček, Všetečka, Žovinec, Kanov, Havran, Lukačovič, Vráblík, Lukáč - Nouza, Bělohlav, Suja - Antončík, Luňák, Ferebauer - Polodna, Šperger, Marek - Slavík, Vaniš, Mrkvička.

SK Horácká Slavia Třebíč: Hrubec - Rangl, Kania, Kadela, Sláma, Brož, Dietz, Kovalský, Valenta - Havel, Dolníček, Laš - Heřman, Havlíček, Burian - Kaut, Stejskal, Čech - Vondráček, Vítek, Přibyl.

Rozhodčí: Hejduk - Guth, Rittich.

00:01

00:31
    Marek Laš prokličkoval píseckou obranou a ranou švihem zaměstnal poprvé v utkání brankáře Faltera. Vhazování před brankou Písku.

01:10
    Také Písečtí poprvé ohrozili branku soupeře. Hrubec měl poměrně složitou úlohu, když musel čelit tečované střele.

02:24
    Vaniš zavezl puk do pásma, ke střele se ale nedopracoval.

03:22
    Začátek utkání nepřináší nikterak zajímavou podívanou. Icing na straně Třebíče.

03:59
    Střela z Antončíkovy hole se odrazila od zadního mantinelu do brankoviště a Hrubec raději přikryl kotouč.

04:17
    Hosté založili protiútok a na konci akce 2 na 1 střílel Burian. Falter vytěsnil puk levým ramenem.

05:38
    Písečtí si zahrají úvodní přesilovku utkání. Kaut se provinil podražením.

06:13
    Po střele kapitána Nouzy se hosté zmocnili kotouče a okamžitě vyhodili.

06:36
    Písek zpátky ve třetině.

06:46
    Žovincova střela od modré čáry končí v náruči třebíčského gólmana.

06:58
    Brož vyhazuje.

07:18
    Žovinec opět ve střelecké pozici, Hrubec vyráží levým betonem.

07:38
    Hosté první oslabení přečkali a jsou kompletní.

08:07
    Marek Laš si sjížděl po levé straně a mířil do horního patra branky, Falter ránu švihem zněškodnil levým ramenem.

09:08
    Slavík dostal před branku perfektní přihrávku, kterou mu předložil Suja, z mezikruží ale minul.

10:02
    Hostům odpískáno zakázané uvolnění.

10:09
    Polodna se natlačil s pukem do brankoviště, ale tato akce domácích ale nekončí gólem.

10:53
    Marek mířil přízemní střelou k levé tyči, Hrubec do střely postavil levý beton.

11:37
    Nouza trefuje pouze boční část třebíčské branky.

12:14
    Hosté po delší odmlce před píseckou brankou. Sláma od modré Falterovu klec netrefil.

12:38
    Luňák si položil brankáře Hrubec nakonec ale namířil puk pouze do lapačky hostujícího brankáře.

13:09
    Přesilovka pro Třebíč. Jan Kanov (PIS), 2 minuty, podražení.

13:58
    Hosté od prvních vteřin obléhají píseckou branku. Ke střele se odhodlal Laš a Falter vyrazil do rohu.

15:09
    Také Písek první přesilovku soupeře ubránil.

15:15
    Hrubec před vlastní brankou podrazil Luňáka početní převahu si zahrají domácí.

16:05
    Na Marka zívala prázdná brána, nasměroval puk ale mimo tyče.

16:40
    Hosté se po delším sevření konečně osvobozují.

17:13
    Hráči obou týmů zašlápli puk v rohu za píseckou brankou. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

17:15

17:44
    Všetečka předložil luxusní přihrávku Nouzovi před bránu, útočník Písku ale ranou z první nemířil vůbec přesně.

18:24
    Lehké naložení Hrubec přikryl pod lapačku.

19:00
    Poslední minuta první části.

19:18
    Hrubec opět musel použít lapačku.

19:38
    Ještě jeden zákrok brankáře Hrubce v první třetině.

20:00

První část utkání je u konce. Více ze hry měli v úvodních dvaceti minutách hráči Písku, kteří Hrubce zásobovali pravidelnou sprškou střel, ani jedna si ale nenašla cestu za záda třebíčského brankáře. Uvidíme, co nabídne další průběh utkání. Druhá třetina začne přibližně v 18:17.

20:01

21:01
    Havel střílel z mezikruží těsně nad.

21:59
    Stejskal se natlačil s pukem až před Faltera a vynutil si faul píseckého beka.

22:24
    Martin Havran (PIS) - 2 minuty, podražení.

23:15
    Havel uháněl sám na bránu, bekhendové zakončení Falter vyrazil špičkou betonu.

23:48
    Hosté založili přesilovkový vzorec a pokračují v kombinaci.

24:32
    Obrovský závar před píseckou brankou. Nakonec domácí odpalují puk k Hrubcovi.

24:32

26:34
    Stejskal podrazil Špergera ve středním pásmu a Třebíčští se budou bránit.

27:46
    Písečtí dlouhou dobu obléhali třebíčskou branku, nikdo z domácích hráčů se ale neodhodlal ke střele.

28:11
    Burian založil nebezpečný protiútok, naštěstí pro domácí k výraznějšímu ohrožení Falterovy branky nedošlo.

28:11

28:34

29:48
    Žovincova střela od modré čáry byla tečována a skončila v síti nad třebíčskou brankou.

30:16
    Zdálo se, že Písečtí prolomili bezbrankový stav, pro posunutou branku ale úvodní trefa platit nebude.

30:16
    Hosté budou hrát oslabení. Pro posunutou bránu usedá jeden z třebíčských hráčů k menšímu trestu za zdržování hry.

31:09
    Písečtí se o pásmo sami připravují.

31:23
    Písek právě vstřelil branku!

Němeček našel povedenou křižnou přihrávkou TOMÁŠE NOUZU, který ranou bez přípravy trefil puk k pravé tyči. Asistence: Roman Němeček.

32:59
    Lukáš Sláma (TRE) - 2 minuty, hákování. Přesilovka pro Písek.

34:59
    Tahle přesilovka se domácích příliš nevydařila. Jedinou střelu vyslal za celé dvě minuty Nouza od modré, prudkému pokusu ale scházela přesnost.

34:59

36:05
    Kautova střela z otočky nadělala Falterovi problémy. Brankou však nekončí, beton píseckého brankáře byl včas na správném místě.

36:36
    Již poněkolikáté prověřil Hrubce Žovinec, ale tento pokus si ale nenašel cestu do branky. Hrubec puk však zalehnul.

37:23
    Písecký Havran střílel od modré a Šperget puk jemnou tečí přesměroval. Hrubec ale dnes chytá opravdu famózně.

37:59
    Ofsajd na straně píseckého týmu.

38:59
    Marek Vaniš dostává osobní desetiminutový trest.

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny.

39:11
    Dolníček v brejku trefuje pravou tyč Falterovy brány.

40:00

Ani druhá třetina nebyla na branky bohatá, alespoň první trefu zápasu jsme však viděli. Ve 32. minutě Němeček našel povedenou křižnou přihrávkou Nouzu, který ranou bez přípravy trefil puk k pravé tyči a domácí se ujali vedení. Více brankových momentů čtyřicet minut nepřineslo a Písek tak těsným náskokem prozatím vede. Třetí část začne přibližně v 19:08.

40:01

40:26
    Hosté se hned v prvních vteřinách vrhli do útoku, Havel však nemířil přesně.

42:11
    Hosté hýří aktivitou a vynutili si faul Lukačoviče. Písecký bek usedne k menšímu trestu za podražení.

43:05
    Písečtí drží puk v dostatečné vzdálenosti od své brány. Suja navíc přinutil Hrubce přikrýt kotouč.

44:11
    Domácí v plném počtu. Tohle oslabení Písečtí odehráli velmi dobře, hosté se ani jednou střelecky nezviditelnili.

44:44
    Písečtí se budou opět bránit. Potrestán útočník Jakub Marek za hrubost.

45:45
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!

Tuhle přesilovku hosté využívají. Důraz před Falterem uplatnil JAKUB KANIA. Asistence: Havel.

47:31
    Bělohlavova přihrávka prošla brankovištěm, nikdo z domácích ale nedokázal puk dorazit.

47:44
    Vladimír Brož půjde pykat menší trest za hrubost.

49:14
    Radim Heřman oslabuje hosty a Třebíč bude hrát pár vteřin ve třech.

49:25
    Vráblíkova střela těsně prolétla nad brankou Třebíče.

49:41
    Hostující Kania vyhodil puk z pásma.

49:44
    Hosté ve čtyřech.

50:31
    Havranova prudká střela končí v náruči brankáře Hrubce.

51:01
    Polodnova přihrávka mířila na hůl osamoceného Mrkvičky, druhý jmenovaný puk promáchnul.

51:14

51:39
    Vráblíkova povedená střela od modré končí pod výstrojí brankáře Hrubce.

52:39
    Hosté se ocitli moc tlakem a vyhazují na icing.

53:30
    Marek se prokličkoval třebíčskou obranou a následně švihem trefuje puk do výstroje hostujícího brankáře.

53:49
    Hráči obou týmů zašlápli puk za píseckou brankou. Vhazování před Falterem.

54:28
    Písečtí se neshodli v rozehrávce a píská se ofsajd.

54:48
    Zmatky v písecké obraně vyvrcholili icingem.

56:01
    V souboji o kotouč kus černé gumy opustil hrací plochu.

56:48
    Vaniš se zkoušel individuálně prosadit a objel s kotoučem kolem dokola třebíčské branky, bližší tyčku si Hrubec pohlídal.

57:23
    Podobnou akci předvedl také Suja, Hrubec opět úspěšný.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

58:33
    Také hosté ještě usilují o tři body. Akce přečíslení 3 na 2 vygradovala ranou Laše, kterou Falter drží do přerušení.

58:57
    Po střele Buriana Falter nevěděl, kde má kotouč. Perné chvilky domácí přečkali.

59:42
    Třetí třetina se dohrává soubojem ve středním pásmu.

60:00

Šedesát minut vítěze utkání nenašlo, po krátké odmlce začne pětiminutové prodloužení.

60:01

61:37
    První střela prodloužení letí z hole Rangla.

62:16
    Stejný obránce hostujícího celku se dostal do střelecké pozice ještě jednou. Tečovaná ostrá střela nakonec zamířila od sítě nad píseckou brankou.

62:41
    Také Hrubec musí zasahovat. Suja polovysokou střelou mířil k levé tyči a brankář Třebíče našel puk v lapačce.

63:32
    Polodna dalším, kdo zaměstnal brankáře Hrubce.

63:56
    Lukačovičova nedůrazná střela od modré nečinila Hrubcovi problém.

64:00
    Poslední minuta prodloužení.

64:30
    Na Němečka zívala prázdná brána, Hrubec perfektním zákrokem lapačkou puk chytá.

65:00
    Prodloužení skončilo.

Nakonec se o bonusovém bodu rozhodne v samostatných nájezdech.

Antončík pojede první.

Mířil mezi betony, nedal.

Za hosty Havlíček, bekhendem neuspěl.

Nouza zkoušel rovněž bekhend, také nedal.

Přibyl úspěšný s kličkou do forhendu, Luňák musí.

Luňák dává.

Jede Kaut. Na konci třetí třetiny si vylámal zuby na pravém betonu píseckého brankáře.

Čtvrtou sérii startuje Dolníček, bekhendem pod horní tyčku proměňuje.

Nouza rovněž dává, trefil skulinku mezi Hrubcovými betony.