HC Kladno – Jihlava 3:4 (po pr.) | Vítkovice – Zlín 2:5 (kon.) | Chomutov – K. Vary 3:0 (kon.)
HC Litvínov – Plzeň 6:2 (kon.) | Motor ČB – Pardubice 4:2 (kon.) | Slavia – Sparta 7:1 (kon.)
Znojmo – Olomouc 0:2 (kon.) | Třinec – Kometa Brno 2:5 (kon.)
HC Litvínov
6:2 (2:1, 2:1, 2:0)
HC Škoda Plzeň
Čtvrtek 17.11.2011, 17:30 • ZS Ivana Hlinky • DHL Extraliga juniorů

Domácí dnes zaslouženě vyhrávají, celý zápas byli lepším týmem. Přeji příjemný zbytek dnešního dne. (19:47:26)

60:00

59:19
    Za vysokou hůl si střelec poslední branky domácích Pavel Smolka sedá na trestnou lavici.

58:48
    Litvínov právě vstřelil branku!
    O vítězi je definitivně rozhodnuto, PAVEL SMOLKA zvyšuje již na 6:2! Asistence: Jakub Šrámek, Jakub Havelka.

58:41
    Havelka zastavuje unikajícího Nogu.

57:30
    Šalka ve veliké šanci střílí vedle.

56:10
    Pacanda dostává dvě minuty za nedovolené bránění plus deset minut, plus dalších deset minut za nesportovní chování a odchází do kabiny.

55:41
    Plzeň je teď častěji u puku než Litvínov, ale ne a ne se dostat do útočné třetiny. Mají už málo času.

53:58
    Baxa střílel i přes clonící obránce, kotouč prošel až k Horákovi, ten byl připraven.

53:29
    Plzeň se drží v útočné třetině.

52:22
    Jakub Havelka si půjde odsedět dvě minuty za držení protihráče na trestnou lavici, rozhodčí dnes dost vylučuje.

52:14
    Brabec si teď připisuje dost zákroků v několika vteřinách.

50:56
    Kasal přihrával před bránu, tam však nebyl nikdo v černožlutém a hosté zakládají útok.

50:08

50:01

49:40
    Šalka teď sám před Brabcem, na hostujícího gólmana však nevyzrál.

49:14
    Zakázané uvolnění domácích.

48:08
    Za sekání je vyloučen plzeňský Váchal.

48:08
    Horák má kotouč bezpečně u sebe, menší potyčka před jeho bránou.

Lenka Špinková

Branky a nahrávky: 12. Šalka (Havelka), 18. Smolka (Ejem), 5. Kokeš, 33. Kasal (Smolka, Ejem), 42. Zdeněk, 59. Smolka (Šrámek, Havelka) - 10. Sedláček (Pacanda), 31. Kubalík

HC Litvínov: Horák (Vokál) - Čejka, Havelka, Kokeš, Bittner, Šrámek, Mackal, Zdeněk, Kasal, Písařík, Šalka, Procházka, Mamula, Válek, Malec, Ejem, Smolka
    HC Škoda Plzeň: Brabec (Pacl) - Hucl, Houfek, Marcel, Slavík, Němec, Bastl, Sedlák, Pejchar, Karpíšek, Váchal, Kubalík, Baxa, Petruška, Noga, Pacanda, Pour, Hájek, Varačka, Blumentrit, Pašek

Rozhodčí: Florián, Fiala, Havelec