Sparta Rotterdam – FC Eindhoven 2:2 (kon.)
Sparta Rotterdam
2:2 (1:1)
FC Eindhoven
Pátek 25.11.2011, 20:00 • Het Kasteel • Nizozemská 2. liga

Dnešní zápas skončil. S konstatováním, že Sparta Rotterdam remizovala s FC Eindhovenem 2:2, se s Vámi loučí dnešní komentátor Tomáš Reiner. Na shledanou. (21:56:11)

FC Eindhoven vyhrával nad domácí Spartou Rotterdam zásluhou gólu Van Sona z 28. minuty. Domácí však dokázali zápas díky dvěma brankám Bokily otočit. V závěru zápasu ale přišla neuvěřitelná chyba domácího brankáře Dantschotera, kterou potrestal Vanbelle a vyrovnal na konečných 2:2.

90+5
    Nad rámec zápasu bylo nastaveno 5 minut, v nichž už se nic nestalo.

90
    FC Eindhoven právě vstřelil branku!
    VANBELLE srovnal několik vteřin před koncem zápasu na 2:2! Domácí brankář Dantschoter se dopustil obrovské chyby, kterou hosté dokázali potrestat.

89
    Za potlesku domácích fanoušků odešel střídat Bokila, který je jednoznačně mužem dnešního zápasu.

88
    Bokila odvedl v souboji skvělou práci a vybojoval rohový kop.

87
    Oba týmy sáhly ke střídání.

86
    Bokila se snažil vybojovat rohový kop. Marně.

84
    Na hřišti se nyní strhla potyčka po jednom z faulů domácí Sparty Rotterdam.

82
    Další útočnou snahu hostů o vyrovnání zastavila ruka jednoho z hráčů. Sparta zahrávala standardní situaci.

81
    Hráči FC Eindhoven se dožadovali odpískání penalty nebo alespoň přímého kopu, jenže marně.

79
    Nebezpečný Bokila znovu v šanci! Střela útočníka Sparty Rotterdam zpoza šestnáctky tenkrát směřovala tentokrát doprostřed brány, kde byl připravený Swinkels.

78
    Bokila mohl vstřelit hattrick, jenže ho včas zastavila hostující obrana.

76
    Hosté dostali výhodu volného přímého kopu, jejich následný pokus ale skončil vysoko, opravdu vysoko nad.

75
    Do konce zápasu zbývá 15 minut a FC Eindhoven se snaží vyrovnat, jenže domácí zatím brání skvěle.

72
    FC Eindhoven odpověděl na útok Sparty, hostům se ale Dantschotera nepodařilo překonat. Domácí brankář předvedl velmi dobrý zákrok.