Malaga CF
2:1 (2:1)
Villarreal CF
Pondělí 28.11.2011, 21:00 • Stadion La Rosaleda • Španělská LaLiga

Málaga dokázala i v deseti hráčích udržet jednobrankové vedení a Villarreal po boji porazila 2:1. Za domácí tým se prosadil Isco a Toulalan, který byl v 75. minutě vyloučen. Za hosty se trefil Rubén.

Statistiky:
    Střely na branku: 5:8, střely mimo: 5:4, fauly: 9:18, rohy: 5:3, ofsajdy: 5:1, držení míče: 46% - 54%, žluté karty: 2:3, červené karty: 1:0, zákroky brankářů: 7:3.

Děkuji za pozornost, na shledanou (22:56:22)

90+4
    Centr do domácího vápna Málaga odkopla.

90+4
    Do vápna Málagy běží i gólman!

90+3
    Villarreal má obrovský tlak, který ovšem končí faulem a domácí tým nebude s rozehrávkou chvátat.

90+2
    Míč má stále Villarreal a míče dopředu zkouší nakopávat.

90+1
    Joselu se dostal do zakončení. Střelou z otočky poslal balon vedle branky.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

90
    Probíhá poslední minuta základní hrací doby. Míč má gólman Caballero a šetří čas.

89
    Po souboji upadl i hostující hráč před domácím vápnem a ani tentokráte píšťalka nezazněla.

88
    Blíží se konec základní hrací doby. V hostujícím vápně upadl po souboji s Gonzalem útočním Buonanotte a za svá slova vůči sudímu, který zůstal klidný, dostal žlutou kartu.

87
    Málaga se osvobozuje a navíc vybojovala faul na polovině Villarrealu. Fauloval Hernán Pérez a je to za žlutou kartu.

86
    Hráči ve žlutých dresech tlačí svého soupeře a chtějí vyrovnat. Zatím se ale nedostávají ani ke gólovým pozicím.

85
    Villarreal střídá. Odešel Martínez a nahradil ho Joselu.

84
    K hlavičce po centru z pravé strany se dostal Rubén. Zakončení bylo hodně slabé.

83
    Villarreal je natlačený na polovině Málagy, která dohrává zápas bez vyloučeného Toulalana.