Vsetín – Přerov 5:1 (kon.) | Břeclav – Kolín 5:4 (po pr.) | Technika Brno – Kutná Hora 5:3 (kon.)
Chotěboř – SHK Hodonín 1:4 (kon.) | Nymburk – Žďár n/S 10:3 (kon.) | Trutnov – Pelhřimov 6:2 (kon.)
Frýdek-M. – Havířov 3:2 (kon.) | Prostějov – Nový Jičín 1:3 (kon.) | Karviná (Baník) – Poruba 2011 7:2 (kon.)
Opava – Uh. Hradiště 3:5 (kon.) | Řisuty – Jablonec n/N 3:1 (kon.) | Kobra – Bílina 3:4 (kon.)
Lev Benešov – Klášterec nO 6:3 (kon.) | Milevsko – Děčín 4:5 (kon.) | Sokolov – Klatovy 7:3 (kon.)
HC Technika Brno
5:3 (1:1, 1:1, 3:1)
SK Sršni Kutná Hora
Středa 30.11.2011, 18:002. liga skupina Střed (ČR)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Dobrý večer z HDaM v Brně,
    dnes se na zdejším stadionu utká domácí, v tabulce druhá, Technika Brno a poslední Kutná Hora. Hosté vyměnili hlavního trenéra. Radoslava Svobodu nahradil Radek Měsíček. Doufejme, že Technika svého soupeře nepodcení jako v posledním vzájemném zápasu, kdy podlehla na ledě Kutné Hory 4:3 v prodloužení.

VSK Technika Brno: Vrba (Jirkův) - Habrovec, Žalud, Klimeš, Úlehla, Zapletal, Vozdecký - Mráz, Jurča, Sedláček, Česnek, Brzobohatý, Odehnal, Šedý, Benýšek, Bělohlávek, Gabriška

TJ Sršni Kutná Hora: Kalousek (Barta) - Heřmanský, Janata, Burda, Bílek, Kůral, Horálek, Muras, Křišťan, Sladký, Kubišta, Králíček, Nakládal, Bláha, Tvrdík, Tugarinov, Jankovský, Mareček

Rozhodčí: .

00:01

00:01
    Úvodní buly vyhráli domácí.

01:04
    Kutná Hora právě vstřelila branku!
    Domácí obrana totálně zaspala a kutnohorští ujížděli ve dvou na Vrbu. JAN KUBIŠTA vzal odpovědnost na sebe a propálil Vrbu mezi betony. Asistence Jan Sladký

01:24
    Hosté mohou náskok navýšit. Dvě minuty si odpyká Jiří Zapletal.

02:59
    Útočným faulem se provinil Petr Králíček. Dostává dvě minuty za hákování a poměr sil na ledě se vyrovná.

03:46
    Domácí jsou v pěti. Jejich první pokus o zavezení puku do pásma přerušuje píšťalka rozhodčího pro ofsajd.

04:59
    Velké šance Benýškova útoku likviduje Kalousek. Velkou zásluhu na tom má Filip Žalud, který dvakrát na modré zachytil pokus o vyhození kutnohorských hokejistů.

06:10
    Hosté vyhazují.

06:50
    Kalousek raději drží kotouč v lapačce. Vhzovat se bude v útočném pásmu Techniky.

07:35
    Další zákrok Kalouska. Hosté jsou kompletní.

08:50
    Hraje se převážně ve středním pásmu. Sledujeme mnoho nepřesností na obou stranách. Nakonec si hosté neroyuměli při přechodu do útoku a jsou z toho dvě zakázaná uvolnění za sebou.

10:00
    Střelu Žaluda tečoval před brankou Šedý mimo.

10:44
    Icing domácích.

11:01
    Rozhodčí teď trošku ukvapeně přerušil hru. Vrba po střele od modré rozhodně neměl puk pod kotrolou.

11:18
    Další zakázané uvolnění Techniky. Zatím to rozhodně nevypadá, že hraje druhý s posledním.

11:37
    Kalousek se snažil rychle rozehrát a vyhazuje puk na tribuny. Technika dostane výhodu přesilové hry.

12:50
    Hosté se v pohodě brání. Domácí jsou zatím zbrklí, nepřesní a nedůrazní.

14:00
    Střelu Kůrky od modré se snažil dorážet Králíček, ale jen atakoval Vrbu.

14:27
    Technika právě vstřelila branku!
    Favorit vyrovnává! Úspěšným střelcem je MICHAL BRZOBOHATÝ. Asistence Tomáš Klimeš.

15:15
    Hosté mohou opět strhnout vedení na svou stranu. Na dvě minuty si odpočine Jan Habrovec.

16:25
    V oslabení prověřili Kalouska Benýšek a Žalud - neúspěšně.

17:17
    Na konci přesilovky střílel od modré Bílek. Jeho střela však letěla vysoko nad.

17:37
    Na závěr třetiny si zahrají přesilovku domácí. Na tretnou lavici míří Lukáš Muras.

18:23
    Od modré pálil Vozdecký. Kalousek si s jeho projektilem nadvakrát poradil.

19:59
    V závěru se Králíčkovi neposedný kotouč svezl po čepeli. Hosté šli málem do vedení.

20:00

Zatím sledujeme podprůměné utkání s množstvím chyb a nepřesností. Uvídíme zda se kvalita zápasu zlepší. Domácím citelně chybí produktivní Rajnoha, střelec Matouš i dirigent Strýček.

20:01

21:16
    Teď bylo nahození domácích zblokováno až do stropu haly, vhazovat se bude ve středovém kruhu.

22:05
    Další zákrok Kalouska.

22:05
    Dneší utkání skončilo i pro střelce Zdeňka Mráze, který má zraněnou dolní končetinu.

22:29
    Technika jde do čtyř. Po velké šanci kutnohorských hasí zmatek v brankoviští Zapletal odpálením puku na střídačku.

23:28
    Outsider jde podruhé do vedení. Vyloučení Zapletala potrestal MAREK JANKOVSKÝ, který dorážel sřelu Ladislava Janaty do prázdné branky.

24:58
    Na ledě zůstává ležet Muras, který za asistence brněnského lékaře odjíždí ze hřiště.

25:28
    Střela Šedého z otočky končí mimo.

25:28
    Na ledě to vypadá jako na bojišti a lékař neví kam dřív skočit. Tentokrát má v péči Petra Jurču.

25:55
    Po faulu na Česneka je nařízeno trestné střílení!

25:55
    A Česnek střelou mezi vyrážečku a tělo propálil Kalouska. Je vyrovnáno!

27:18
    Muras se opět těžce sbírá z ledu po ataku u zadního mantinelu.

27:30
    Dnešnímu utkání přihlíží asi stovka nejvěrnějších diváků. Z Kutné Hory přijela asi pětičlenná skupinka fanoušků.

28:40
    V hledišti to jen zahučelo po ráně zápěstím, kterou vyslal Brzobohatý těsně mimo!

29:08
    Zapletal je dnes již potřetí na trestné lavici. Tentokrát dostává dvě minuty za hákování.

29:14
    Po šesti sekundách se poměr sil na ledě vyrovná. Vyloučen je Nakládal.

30:29
    Střelu Žaluda od modré kryje Kalousek.

30:41
    V minisouboji Žaluda s Kalouskem je opět úspěšnější brankář Kutné Hory.

31:15
    Dvě minuty pro hosty. Rozhodčí si vybírá Ladislava Janatu.

31:23
    Tečovanou střelu Žaluda chytá Kalousek.

33:00
    Kalousek je bezchybný. Poradil si se dvěma střelami Benýška i ránou Vozdeckého.

33:27
    Hosté se vymaní z tlaku Techniky. Dvě minuty si odpyká Jiří Sedláček.

34:52
    Střelu Brzobohatého z mezikruží má ve výystroji Kalousek.

35:30
    Po chybě Odehnala v útočném pásmu si hosté vytvořili tlak. Střely byly buď nepřesné nebo si s nimi poradil Vrba.

37:00
    To samé v bledě modrém teď předvedla Technika. Sedláčkova řada měla velký tlak. Ale ani jedna ze střel Sedláčka, Česneka, Habrovce či Vozdeckého mezi třemi tyčemi neskončila.

37:53
    Se Sedláčkovou štiplavou ranou si poradil nadvakrát Kalousek.

38:30
    Technika je v obrovském tlaku. Další obrovskou šanci při dorážce Benýška likviduje vynikající Kalousek.

38:45
    Rozhodčímu se utkání vymyká z rukou. Zraněný je již třetí hráč domácích. Na ledě zůstává Brzobohatý. Vylučovat se opět nebude.

40:00

I po druhé třetině je stav vyrovnaný. Více ze hry měli domácí. Výrazně se přitvrdilo. Utkání kazí rozhodčí, který je nepřesný na obě strany. Uvidíme, zda závěrečná část rozhodne o vítězi dnešního střetnutí.

40:01

41:20
    Závěrečnou část začala náporem Technika. Střelu Česneka odrazil vyrážečkou Kalousek do rohu.

41:31
    Dvě minuty dostává hostující Janata.

41:50
    Další Česnekův pokus nachází Kalousek ve výstroji.

42:40
    Sedláčekhledal křížným pasem před brankou úplně volného Česneka. K němu se ale kotouč nedostal.

43:50
    Vozdeckého rána míří těsně nad. Z protiútoku střílel v pádu Janata. Vrba vyráží.

44:28
    Hosté budou mít výhodu jednoho muže v poli. Na trestnou putuje na dvě minuty Gabriška.

45:29
    Odehnal se řítil do pásma, udělal zasekávačku padajícímu Jankovskému, který jej následně podrazil a hostující hráč putuje za katr na dvě minuty.

46:38
    Domácí začínají přesilovku nejhůře jak mohou - zakázaným uvolněním.

47:06
    Klimeš neměl komu, tak to od modré zkusil zápěstím. Kalousek má puk pod kontrolou.

47:46
    další pokus z hole Česneka. Kalousek si vyjel, zmenšil úhel a podržel hotouč v náručí.

48:40
    Odehnalovi přeseknul jeden ze soupěřů hokejku vejpůl. Znovu bylo vše podle hlavního rozhodčího v pořádku.

50:32
    Domácí se poprvé ujímají vedení. V pádu propálil puk mezi betony Kalouska z bezprostřední blízkosti KAREL BENÝŠEK. Asistence Michal Brzobohatý

52:12
    Benýšek se řítil do přečíslení se svým kolegou z útoku. Byl ovšem vytěsněn a nebyl schopen přihrát nebo vystřelit. Udělal tedy kličku Heřmanskému a byl brutálně sestřelen hostujícím obráncem bez zájmu hrát puk. Heřmanský dostává 5 + do konce utkání za faul loktem.

54:00
    Králíčkův pokus likviduje Vrba.

55:26
    Střelu i dorážku Brzobohatého krotí Kalousek. Domácí hráč inkasoval bolestivou sekeru, píšťalka rozhodčího zůstává němá.

57:04
    Odehnal dostal hokejko do obličeje. Znovu nic.

57:16
    Až nyní je potrestán Kůrka dvěma minutami za jiný faul.

57:55
    Emoce planou na obou stranách! Rozčiluje se Kalousek, na kolenou je tvrdém zákroku Česnek. Důležité je, že Technika pravděpodobně rozhoduje dnešní zápas. PETR BĚLOHLÁVEK dostává skvělou přihrávku od Sedláčka a dává gól.

58:05
    Dvě minuty pro Odehnala.

58:30
    Kutná Hora neskládá zbraně. Prosazuje se PETR KRÁLÍČEK. Asistence Robert Bláha.

59:21
    Timeout hostí. Buly před Vrbou. Hostující branka prázdná!

59:42
    Na ledě zůstává ležet po daším zákeřném faulu na koleno domácí Habrovec. Vylučovat se nečekaně nebude.

59:58
    Teď už je opravdu rozhodnuto! Petr Bělohlávek si vychutnal hostující hráče a zakončil mimo, svoji střelu však dojel a dorazil ji do prázdné branky.

60:00

Domácí zdecimovaní zraněními nakonec urvali vítězství nad houževnatým a bojovným soupeřem. Tři body pro dnešek zůstávají v Brně. Hezký zbytek dne a u příštího domácího zápasu napočtenou. (20:22:09)

Alexander Valoušek

Branky a nahrávky: 15. Zapletal (Klimeš), 26. Česnek, 51. Benýšek (Brzobohatý), 58. Bělohlávek (Sedláček), 60. Bělohlávek (Odehnal) - 2. Kubišta (Sladký), 24. Jankovský (Janata), 59. Králíček (Bláha)

HC Technika Brno: Vrba (Jirkův) - Habrovec, Žalud, Klimeš, Úlehla, Zapletal, Vozdecký - Mráz, Jurča, Sedláček, Česnek, Brzobohatý, Odehnal, Šedý, Benýšek, Bělohlávek, Gabriška

SK Sršni Kutná Hora: Kalousek (Barta) - Heřmanský, Janata, Burda, Bílek, Kůral, Horálek, Muras, Křišťan, Sladký, Kubišta, Králíček, Nakládal, Bláha, Tvrdík, Tugarinov, Jankovský, Mareček