Kazaň – Shamrock 4:1 (kon.) | Braga – Birmingham 1:0 (kon.) | Celtic – Atlético 0:1 (kon.)
Malmö – Alkmaar 0:0 (kon.) | Maribor – Club Bruggy 3:4 (kon.) | Rennes – Udinese 0:0 (kon.)
Met. Charkov – Austria 4:1 (kon.) | Standard – Hannover 2:0 (kon.) | Legia – Eindhoven 0:3 (kon.)
Vorskla Poltava – Kodaň 1:1 (kon.) | Rapid Buk. – Hapoel Tel Aviv 1:3 (kon.)
Malmö FF
0:0 (0:0)
AZ Alkmaar
Středa 30.11.2011, 19:00 • Malmö New Stadium, Malmo (SWE) • Evropská liga

Je se s vámi pro tento okamžik loučím, na programu jsou ještě další zápasy Evropské ligy, které startují od devíti hodin. Ani o ty samozřejmě v našich přenosech nepřijdete. Přeji pěkný zbytek středečního večera a na počtenou. (20:57:58)

Tabulka skupiny G po 5. zápasech:

1. Metalist Charkov (UKR) --- 13 bodů, skóre 14:5
    2. AZ Alkmaar (NED) ------- 7 bodů, skóre 9:6
    3. Austria Vídeň (AUT) -------- 5 bodů, skóre 8:11
    4. Malmö FF (SWE) --------- 1 bod, skóre 4:13

Jistým postupujícím je po vítězství nad Austrií Charkov. Právě mezi Austrií a Alkmaarem se rozhodne o druhém postupujícím až v závěrečném kole. Alkmaar hraje doma s Charkovem. Austria bude hostit Malmö.

Branky jsme v utkání neviděli, hlavně druhý poločas ale přinesl koukatelný fotbal, kterému chybělo právě jen gólové vyjádření. Alkmaar ve druhé půli svůj výkon o hodně zlepšil a na konci už unavený domácí tým svíral. Holanďané však kýžený gól nevstřelili.

90+3
    Alkmaar větří zraněnou kořist, ale už mu zbývají jen desítky vteřin. Hosté navíc nedokáží dostat do nějaké souvislé kombinace nebo před bránu domácích.

90+3
    Centr do vápna, Altidore se ale po prodloužení k míči nedostal.

90+2
    Dvě minuty zbývají do vypršení nastavení tří minut. Tak dlouho ještě bude muset Malmö odolávat.

90+1
    Na rohy hosté drtivě vedou, rád by však, aby byla příznivé spíše skóre. Teď zahrávali dva rohy za sebou, ale opět nic. Domácí se drží.

90
    Domácí kapitán Andersson odvrací další centr na rohový kop, po kterém se do hlavičkového zakončení Benschop, ale minul bránu.

89
    Malmö mohlo jít do nadějného brejku, ale možná i nedostatek sil zapříčinil jeho neúspěch.

88
    A proto také čerstvé síly a střídání. Durmaz přepouští svoje místo Malmovi.

88
    Malmö už jen odkopává, se silami už na tom opravdu není dobře a je rádo, že rádo.

87
    ...dobrý centr skončil jen na domácí obraně, ta brání statečně výsledek 0:0.

87
    Ortiz narazil do vápna Maherovi, ten však neměl dostatek místa k zakončení, vybojoval alespoň další rohový kop...