Manchester Utd. – Crystal Palace 1:2 (po pr.)
Manchester United
1:2 (0:0)
Crystal Palace FC
Středa 30.11.2011, 20:45 • Old Trafford, Manchester (England) • Anglický Ligový pohár

S konstatováním, že Manchester United podlehl týmu Crystal Palace 1:2 po prodloužení se s Vámi loučím a přeji příjemnou dobrou noc. (23:25:08)

Tak po 120-ti minutách známe vítěze !!! Překvapivě se jím stává hostující Crystal Palace, který rozhodl v prodloužení díky brance Murraye. Fanoušci hostujícího mužstva mohou slavit. Na Old Trafford se totiž každý den nevyhrává !!!

120
    Fanoušci Crystal Palace se už radují. Moc dobře vědí, že todle už Manchester nedotáhne!

119
    Manchester má snad poslední šanci na vyrovnání. Zatím při Crystal Palace stojí všichni svatí!

117
    Crystal Palace čim dál tím víc využívá brejkových situací, které však zatím není schopný dotáhnout do zdárného konce.

116
    Manchester sice útočí v sedmi a někdy i v osmi, ale je mu to k ničemu, protože přes obranný blok Crystal Palace se snad ani pomocí kombinace nedá dostat.

115
    Posledních 5 minut má Manchester na to, aby zápas dovedl alespoň k pokutovým kopům.

113
    Manchester si musí přijít jako tým házenkářů. Přihrávají si okolo vápna míč, ale stále nemůže nic vymyslet na obranu Crystal Palace, která stojí ve vápně v osmi lidech!

111
    Valencia je zřejmě dnes nejlepším hráčem na hřišti, opět se snažil aktivním přístupem o ohrožení hostující branky, bohužel pro domácí opět marně.

110
    Manchesteru se pomalu krátí čas na vyrovnání. Sice zavřel Crystal Palace na jejich vlastní půlce, ale zatím to ke gólu nevede.

109
    Domácí Gibson vidí žlutou kartu za faul na půli hřiště.

108
    Držení míče je drtivě na straně domácích - 72%:28%.

Začalo druhé prodloužení.

107
    Manchester ani teď nic ve vápně hostí nevymyslel.

106
    Začíná druhý poločas prodloužení, míč na kopačkách hostujícího mužstva.

První poločas prodloužení skončil.

104
    Domácí kouč Ferguson nemůže být spokojen, ze svého sedadla vášnivě diskutuje se svými asistenty.

102
    Deset hráčů Crystal Palace je nastěhováno ve svém pokutovém území a odvrací jeden centr domácích za druhým.