Kometa Brno – Kladno 1:0 (kon.) | K. Vary – Litvínov 2:5 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
2:5 (2:0, 0:2, 0:3)
HC VERVA Litvínov
Čtvrtek 01.12.2011, 18:10 • KV Arena, Karlovy Vary - Tuhnice • Tipsport extraliga

51:12
    Gřegořek vystavil bodyček litvínovskému útočníkovi a ten si na něj později počkal na druhé straně hřiště. Menší potyčku řeší rozhodčí trestem pro oba hráče. Kubinčák (LIT) vyloučen za držení a Gřegořek (KVA) za držení + za hrubost. 2 minuty přesilovky pro hosty.

41:49
    A měli také šanci. Skladaný ale nestačil dorazit vyražený puk. Na trestnou míří Michal Trávníček (LIT) za vysokou hůl. Zbytečné vyloučení za zákrok u branky Mensatora.

37:35
    A znovu přesilovka pro domácí. Karel Kubát (LIT) vyloučen podruhé v utkání. Tentokrát za podražení.

24:48
    K velké nelibosti domácích fanoušků přichází další vyloučení. Za faul na Hübla odchází na trestnou lavici Václav Skuhravý (KVA). Odpyká 2 minuty za faul loktem.

24:11
    Za hákování vyloučen Petr Gřegořek (KVA).

16:27
    Nedovolené bránění pro Karla Kubáta (LIT).

9:20
    Zucker si vykoledoval faul. Na trestnou lavici míří Michal Trávníček (LIT) za držení.

5:26
    Michal Mikeska (KVA) vyloučen za sekání.

Vladimír Koča

Branky a nahrávky: 15. Zucker, 16. Kumstát (Košťál, Nosek) - 24. Lukeš (Pojkar), 26. Lukeš (Hübl), 41. Kubinčák (Lukeš, Hübl), 48. Ručinský, 58. Hanzl (Trávníček)

HC Energie Karlovy Vary: Mensator (Salfický) - Gulaši, Nosek, Gřegořek, Gawryletz, Mocek, Bombic, Přindiš, Gründling - Košťál, Skuhravý (C), Kumstát - Zaťovič, Pech, Dej - Skladaný, Melenovský, Mikeska - Kuběna, Kupec, Zucker.
    HC VERVA Litvínov: Franěk (Volke) - Kubát, Stříteský, Pojkar, Kousalík, Černošek, Brejčák, Skuhrovec, Gula - Kubinčák, Hübl, Lukeš - Trávníček, Hanzl, Ručinský (C) - Frolík, Hujsa, Jenáček - Majdan, Gerhát, Bojer.

Rozhodčí: Homola, Šindler - Bádal, Horinek