PSG – Auxerre 3:2 (kon.) | Bordeaux – Nancy 2:0 (kon.) | Lyon – Toulouse 3:2 (kon.)
Girondins Bordeaux
2:0 (1:0)
AS Nancy-Lorraine
Neděle 04.12.2011, 17:00 • Stade Chaban Delmas, Bordeaux (Francie) • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Předzápasové info:

Girondins Bordeaux:
    Hráčům Bordeaux se v letošním ročníku stále nedaří tak, jak by si představovali. V tomto kole ale neberou nic jiného než vítězství. Na vlastním stadiónu totiž přivítají předposlední Nancy. Po odehrání patnácti kol se Bordeaux pyšní pouhými šestnácti body a pohybuje se tak velmi blízko sestupovým pozicím. V minulém kole ale předvedlo výrazné zlepšení. V zápase s Caen se prezentovalo dobrým výkonem a po zásluze si na své konto připsalo první domácí tříbodový zisk. "Poslední vítězství nás opravdu potěšilo. V celém týmu zavládl optimismus a všichni věříme, že nadcházející zápas proti Nancy také zvládneme," prohlašuje záložník Landry N'Guemo, který přišel do Bordeaux před sezónou právě z Nancy. "Tento duel bude pro mě pochopitelně trochu zvláštní. Vždyť jsem za ně hrál deset let a znám tam snad úplně každého. Jsem ale profesionál a budu hrát, jako by to byl kdokoliv jiný."

AS Nancy-Lorraine:
    Také Nancy je ale v pozici, kdy nutně potřebuje každý bod. Po bídném startu do sezóny se totiž nachází na chvostu tabulky, odkud se dostává jen velmi těžko. Svěřenci trenéra Fernandeze ovšem v posledních týdnech ukázali, že chtějí jít nahoru. Vždyť v minulých pěti duelech vyválčili na své poměry skvělých devět bodů. Nejraději určitě vzpomínají na duel proti PSG. Pařížský velkoklub totiž dokázali dokonale zaskočit a na jeho půdě vyválčili senzační vítězství 1:0. O podobné překvapení se budou pokoušet i nyní, kdy se jim opět moc nevěří.

1

1
    Bordeaux právě vstřelilo branku!
    To je začátek utkání!!! Po střele N'Guemoa, která skončila na tyči, dorazil míč do prázdné branky JAROSLAV PLAŠIL.

Girondins Bordeaux: Carrasso - Sane, Henrique, Planus, Tremoilinas - Saivet, Plasil, N'Guemo, Maurice-Belay - Gouffran, Bellion.

AS Nancy-Lorraine: Ndy - Calve, Sami, Luiz, Lemaitre - Sane, Diakite - Moukandjo, Karaboue, Bakar - Niculae.

Rozhodčí: Tony Chapron.

3
    Bordeaux je zatím jasně lepším týmem a je jen otázkou času, kdy přidá druhou branku.

5
    Hra se odehrává ve středu hřiště a míč má na kopačkách převážně Bordeaux.

8
    Hostující tým se dostal k vápnu domácích, ale Bakar nebyl schopný vystřelit na branku.

10
    Sám na bránu mohl jít domácí Gouffran, ale nedostal ideální přihrávku od Saiveta.

13
    Z dálky střílel domácí Saivet, ale bránu vůbec netrefil.

15
    Standartní situaci zhruba z 38 metrů bude zahrávat domácí Plašil.

16
    Jeho centr sice doletěl do vápna, ale tam si s ním už poradili hostující obránci.

19
    Nebezpečně mohl pálit domácí Saivet, ale trefil pouze hostujícího obránce.

22
    Po kombinaci ve vápně stál úplně sám na vápně domácí Bellion, ale trefil pouze náruč hostujícího brankáře.

23
    Plašil skvěle prošel středem hřiště a dostal se až ke střele, ale nezamířil k tyči, ale opět pouze do náruče hostujícího gólmana.

25
    Přímý kop z 37 metrů bude mít k dispozici Bordeaux.

26
    Plašil ho chtěl zahrát nakrátko se Saivetem, ale špatně si přihráli a míč získali hosté.

29
    Rohový kop pro hostující tým.

30
    Po centru Bakara hlavičkoval do náruče domácího brankáře Sami.

32
    Domácí celek se zatáhl na svojí půlku a nechává taky chvíli hrát Nancy.

34
    Domácí Saivet zkusil vystřelil z úctihodné vzdálenosti a hostující brankář vyrazil míč na rohový kop.

35
    Z rohového kopu nebezpečně hlavičkoval Planus mimo branku.

38
    V ofsajdovém postavení se ocitl hostující Niculae.

40
    Bordeaux bude mít k dispozici rohový kop.

40
    Ale ten hráči domácího týmu nezahráli dobře a nedokázali si vypracovat žádnou šanci.

43
    Hostující Bakar zahazuje 100% šanci!! Běžel úplně sám na bránu, ale bohužel pro hosty poslal míč vysoko nad branku!!!

První poločas je za námi. Viděli jsme jednu branku a to hned v první minutě z kopačky Plašila, který tak stanovil skóre o poločas na 1:0 pro Bordeaux. Druhý poločas začne přibližně 18:01.

46

46
    Nancy o poločase střídalo. Ze hřiště odešel Moukandjo a nahradil jej Traore.

48
    Hosté začali druhý poločas aktivněji než ten první, ale zatím si nebyli schopni vytvořit gólovou příležitost.

52
    Tak přece jen se domácí dočkali branky na 2:0!!! Z rohového kopu, který kopal Plašil se trefil hlavou CARLOS HENRIQUE.

56
    Z úhlu trefuje boční sít domácí Bellion.

58
    Hra se odehrává především ve středu hřiště a v držení míče se týmy střídají.

61
    Přímý kop pro Nancy zhruba z 25 metrů.

61
    Ale hostující Sami trefuje pouze zeď.

63
    Ve veliké šanci se ocitl hostující Bakar, ale hlavou trefil z malého vápna pouze náruč gólmana Carrassa.

66
    Domácí celek dostal opět chuť k útočení a na obranu Nancy se valí jeden útok za druhým.

69
    Hostující tým bude zahrávat standartní situaci z 36 metrů.

70
    Ale ze standartky si Nancy šanci nevypracovalo.

72
    První střídání také na domácí straně. Ze hřiště odešel Saivet a Bellion a místo nich nastoupili Sertic s Diabatem.

75
    Jasný gól po střele domácího Gouffrana vykopl z brankové čáry Luiz.

79
    Hra se pohybuje ve středu hřiště.

81
    Bordeaux už pomalu dohrává zápas a s dvoubrankovým vedením už si je téměř jisté tří bodů.

83
    Hostující Karaboue byl v ofsajdovém postavení, které bylo odpískáno.

85
    Hosté střídájí. Odešel Calve a nahradil jej Helder.

88
    Poslední střídání na domácí straně. ze hřiště odešel Maurice-Belay a místo něj na trávník vběhl Jussie.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty.

90+2
    Střeli z dálky zkusil hostující Traore, ale neměla gólové parametry.

Máme tu konec zápasu mezi Bordeaux a Nancy. Utkáni, které skončilo 2:0 po brankách Plašila a Henriqueho. Domácí tým byl lepším týmem a zaslouženě si připisuje tři body do tabulky francouzské ligy.

Přeji vám hezký zbytek večera. (18:58:50)