Wacker – Sturm Graz 1:0 (kon.) | Wiener – Salzburg 0:0 (kon.)
FC Wacker Innsbruck
1:0 (0:0)
SK Sturm Graz
Neděle 04.12.2011, 16:00 • Tivoli Stadion Tirol Innsbruck • Rakouská Bundesliga

Nedávno Sturm Graz rozhodl zápas gólem v páté minutě nastavení, kdy se trefil Bodul, dnes tento hráč sahal po vyrovnání ve čtvrté minutě nastavení, ale proti byl fantastický Sáfár, který dnes podal v brance Innsbrucku skvělý výkon. Domácí vítězí po zásluze 1:0 gólem Wernitzniga. Já se s vámi pro tuto chvíli loučím, hezký zbytek večera přeje Jaroslav Svoboda. (17:51:46)

90+4
    Čtyři minuty se již nastavují a do útoku peláší Burgič! Udělal to výborně, nic neriskoval, pozdržel čas a vykoledoval si ještě faul...

90+3
    "Szabolcs! Szabolcs!!" Tivoli stadion si teď prožil klinickou smrt, neskutečná minela při zmiňovaném přímém kopu, kdy se míč dostal až za obranu a Szabolcs Sáfár vytáhl při hlavičce Bodula klíčový zákrok celého zápasu!!!

90+2
    Přece jen ještě přímý kop pro Muratoviče.

90+1
    Faul domácích na půlce, následuje dlouhý balón k šestnáctce Innsbrucku, kde jej ale hráči Wackeru sbírají.

90
    Už se hraje přesčas, odkop od brány provede Sáfár, hostům zbývá již minimum času. Nastavovat se budou tři minuty.

90
    A to je přesně to, co domácí potřebují, jenže sami se pak domnělou taktickou rozehrávkou připravují o míč - ofsajd.

90
    Tím máme pro dnešek dostřídáno a pojďme tedy sledovat, zda se hosté ještě dostanou k šanci. Ale Wolf (STG) fauloval u postranní čáry Beu, nového muže na hřišti, Španěl tomu trošku přidal. Ale píská se proti Grazu.

89
    Carlose Merina nahrazuje na trávníku jeho španělský krajan, obránce Iñaki Bea.

88
    Weber si počínal nedovoleně a je z toho faul, takže volný kop pro Wacker, ale tomu bude předcházet ještě střídání.

86
    Kienast v další šanci Sturmu, ale míč končí v náruči Szabolcse Sáfára.

86
    Ale hrozilo na druhé straně, kde Wolf (STG) prosvištěl kolem pravé pomezní čáry a poslal centr do vápna, který mířil na zadní tyč na nekrytého Kainze. To by byla pro domácí pohroma, ti ale koncentrováni odvracejí ofenzivní aktivitu hostů pryč a daleko.

85
    Unikajícího Burgiče bez slitování poslal k zemi Milan Dudič, podruhé během krátké doby se tito dva fotbalisté ze zemí bývalé Jugoslávie na hřišti potkávají. Tentokrát pískán faul.

84
    Utkání přihlíží 6051 diváků, což působí na stánku pro více než 17000 diváků poměrně tristně.

83
    Přímý kop v podání Merina (WCK) končí mimo.

83
    A hosté střídají, na hřiště přišel bosenský záložník Samir Muratovič, nahradil Martine Ehrenreicha.