Kayserispor – Istanbul BB 1:0 (kon.) | Antalyaspor – Karabükspor 2:1 (kon.) | Mersin – Manisaspor 0:0 (kon.)
Bursaspor – Eskişehirspor 0:1 (kon.)
Bursaspor
0:1 (0:0)
Eskişehirspor
Neděle 04.12.2011, 18:00Turecká Superliga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Dnešní čtvrtý zápas v pořadí z turecké ligy, bude mezi Bursasporem a Eskişehirsporem. Tento zápas bude také souboj mezi sousedy v tabulce. O něco lépe si zatím vedou hosté, kterým patří devátá příčka. Na svém kontě mají sedmnáct bodů. Hráči Bursasporu jsou v tabulce na desátém místě, se šestnácti body.

Bursaspor: Carson - Chretien, Chretien, Ozturk, Sak - Sestak, N'Diaye, Batalla, Kocak, Ipek, Bangura.

Eskişehirspor: Ivesa - Coskun, Nadarevic, Angelo, Yaman - Kamara, Sari, Ertugrul, Potuk, Dede, Ozbayraktar

Rozhodčí: .

1

2
    Po výkopu se hosté postupně propracovali až do útoku, zakončit ale nedokázali.

5
    Zatím se hraje v rychlém temtu, žádný z týmů si ale nedokázal vypracovat vážnější střelecké zakončení.

8
    Hosty v útoku zastavil jejich nedovolený zákrok.

9
    N'Diaye se rozběhnul proti rozehrávajícímu Ivesovi a málem se aktivita domácího hráče vyplatila. Brankář Eskişehirsporu nastřelil N'Diayee, naštěstí pro hosty se míč neodrazil do brány.

11
    Rohový kop bude zahrávat Bursaspor.

12
    Ivesa si došel pro letící míč.

14
    Domácí zahrávali přímý kop, ale skončilo to hodně přetaženým centrem.

17
    Kamara si sběhnul na střed, do lepší střelecké pozice, ale zakončení se mu vůbec nepodařilo.

19
    Batalla zahrával přímý kop, ale nastřelil soupeřovu hlavu.

20
    Stanislav Šesták podrazil Dedeho a vidí za to žlutou kartu.

22
    S rozehrávkou zaváhal také Carson. Kamara mohl jeho chybu potrestat, ale v rozhodující chvíli podklouznul.

24
    Zakončení Chretiena minulo hostující bránu o metry.

26
    Dobrý obranný zákrok Ozturka zastavil hostující útok.

28
    Batalla nepřesně přihrál, domácí tak přišli o míč.

29
    Kamara se s míčem prokličkoval až do vápna, kde ale prováhal správný moment k zakončení.

30
    Diego Angelo uviděl žlutou kartu, za hraní rukou.

31
    Přímý kop Ipeka těsně minul levou tyč.

32
    Diomansy Kamara dostal napomenutí, v podobě žluté karty.

35
    Bursasporští zahrávali dva rohové kopy po sobě, skóre ovšem zůstává stále 0:0.

36
    Ivesa po druhém rohovém kopu inkasoval bolestivý úder do zadní části těla a musí být ošetřen.

38
    ... už je v pořádku, hra může pokračovat.

40
    Centr Ipeka našel ve vápně hlavu Šestáka, slovenský útočník nedokázal dobrou příležitost přetavit ve vedoucí branku.

41
    Hostující brankář Vanja Ivesa má přeci jen potíže, které mu nedovolí ve hře pokračovat. Střídá ho Kayacan Erdogan.

43
    Alfred N'Diaye dostal žlutou kartu.

45
    První poločas bude nastaven o tři minuty.

45+2
    Domácí jsou u míče, potíže jim ovšem dělá betonová obrana Eskişehirsporu.

První poločas skončil bezbrankovou remízou. Druhá půle začne přibližně v 19:05.

48
    Dede čistým skluzem odstavil Chretiena od míče.

50
    Yamanovi nevyšla přihrávka po lajně a hostům utekl míč do autu.

52
    Centr do vápna mohl přetavit v první gól Sari, jeho střela těsně přeletěla horní tyč.

55
    Šance Sariho byla ve druhém poločase ojedinělá. Hráčům obou týmů dělá potíže vypracovat si nebezpečný útok.

55
    Domácí poprvé střídají. Ze hry odchází Stanislav Šesták, místo něj si zahraje Federico Insua.

55
    Tak dokonce dvojité střídání Bursasporu. Alfreda N'Diayeho nahradí Turgay Bahadir.

57
    Domácí zahrávali rohový kop, ze kterého ale nic nebylo.

58
    Veysel Sari uviděl žlutou kartu.

61
    Další marná snaha o založení útoku...

62
    Adem Kocak se po faulu Sariho nevrátí, kvůli zranění a nahradí ho Gustav Svensson.

63
    Máme tu další střídání. Ze hřiště odešel Serdar Ozbayraktar, kterého nahradí Batuhan Karadeniz.

65
    Skóre se pokusil otevřít Potuk, jeho zakončení však nemířilo mezi tři tyče.

68
    Omer Erdogan dostal žluté napomenutí.

71
    Tyto minuty se dají komentovat pouze slovy: marné dobývání soupeřovy obrany.

72
    Přímý kop hostů zahrával Dede, muselo by se však hrát na rugbyové brány, aby jeho zakončení skončilo gólem.

75
    Další přímý kop Eskişehirsporu skončil neúspěšně, tentokrát hosty zastavil ofsajd.

76
    Bahadir se dostal do zakončení, nastřelil však spoluhráče.

78
    ... další střelecké zakončení Bahadira bylo zblokováno.

79
    Bangura střílel z velkého vápna na vzdálenější tyč, míč nakonec skončil v autu.

80
    Kamara přihrával do vápna, kde našel pouze soupeře, který míč odvrátil do bezpečí.

81
    Kamara upadnul v pokutovém území, rozhodčí nechal hru pokračovat.

82
    Střídání Eskişehirsporu. Z trávníku odešel Volkan Yaman, kterého nahradil Erkan Zengin.

84
    Sari byl ostře zasažen protihráčem a musí být ošetřen.

85
    Po krátkém ošetřování může hra pokračovat.

88
    Eskişehirspor právě vstřelil branku!
    DEDE rozehrával přímý kop a nastřelil hlavu, jednoho z protihráčů, který míč ztečoval za záda vlastího gólmana, který nemohl na změnu dráhy míče reagovat - 0:1.

88
    Dede se ze vstřelené branky radoval příliš a dostal za to žlutou kartu.

89
    Batuhan Karadeniz vidí žlutou kartu.

90
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

90+1
    Bursaspor se snaží vyrovnat, hosté však dobře brání.

90+2
    Centrovaný míč do vápna Eskişehirsporu odvrátil jeden z hostujících hráčů.

90+3
    Potuk šetří cenné vteřiny na polovině soupeře.

O vítězstí Eskişehirsporu rozhodnul v osmdesáté osmé minutě, šťastnou brankou Dede. Hosté si v dalším průběhu zápasu nejtěsnější vedení pohlídali. Tři body body si tak po dnešku odvezou hráči Eskişehirsporu. To je pro tuto chvíli vše. Přeji hezký, nedělní večer. (19:57:22)