Třebíč – Beroun 3:4 (po pr.) | Benátky n/J – Hr. Králové 3:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Most 2:5 (kon.)
Chomutov – Ústí n/L 6:4 (kon.) | Šumperk – Kadaň 4:2 (kon.) | Litoměřice – Jihlava 4:2 (kon.)

Písek právě vstřelil branku!
    Tak teď už je rozhodnuto! Nouza předložil puk na hůl ANTONÍNU MELKOVI, který ranou zblízka k levé tyči završuje svůj hattrick v dnešním utkání. Asistence: Tomáš Nouza.

58:10
    Pěknou akci předvedli také domácí. Definitivně mohl rozhodnout Ferebauer, který se obtočil kolem hostujících, ležící Žigárdy ale puk před brankovou čarou zastavil.

57:10
    Pšurného střelu tečoval Kuscera a puk se otřel o tyčku písecké branky.

56:40
    Písečtí mají opět problémy dostat puk ze třetiny.

56:10
    Závar před píseckou brankou. Sedláček vše řeší zalehnutím kotouče.

55:17
    Velmi nebezpečně se jevila střela Lhotského od modré čáry. Hostující bek pálil bez přípravy, Sedláček se ale stihl včas přemístit.

54:10
    Hosté vyhráli vhazování a ihned se vrhli do útoku. Celá akce vypramenila ranou Hermana, kterou Sedláček vytěsnil do rohu kluziště.

53:56
    Sujova střela od modré čáry byla tečována a skončila v síti nad brankou Žigárdyho.

52:33
    Slavíkova střela mířila těsně vedle.

52:17
    Domácí po delší chvíli ve třetině před Žigárdym.

51:27
    Teprve nyní se podařilo vyhodit kotouč Slavíkovi.

50:57
    Hosté opět vytvořili zámek ve třetině Píseckých. Domácí se nemohou vymanit ze třetiny.

50:14
    Všetečka nahodil puk do hostující třetiny a od zadního mantinelu se touš odrazil na Melkovu hůl, útočník Písku ale ranou z první nemířil přesně.

49:25
    Další střela v podání hostů. také tentokrát Sedláček naštěstí pro domácí puk chytá, i když s notnou dávkou štěstí.

49:20
    Horákova důrazná střela od modré čáry končí v náruči píseckého brankáře.

48:47
    Teprve nyní se rýsovala útočná akce na straně domácích. Nakonec ale domácí diváci nic neuvidí. Přerušuje se pro ofsajd.

48:21
    Písečtí se trochu začínají bát o výsledek, ve třetí třetině je tým z jihu Čech hodně zatažený do obrany.

Petr Košatka

Branky a nahrávky: 4. Kudrna (Lukáč, Šperger), 24. Melka (Nouza), 33. Kudrna (Polodna, Šperger), 35. Melka (Antončík), 60. Melka (Nouza) - 38. Kolouch, 46. Bartoň (Pekr)

IHC Králové Písek: Sedláček - Všetečka, Vráblík, Pavlíček, Žovinec, Kanov, Lukáč, Havran - Bělohlav, Melka, Nouza - Slavík, Vaniš, Antončík - Kudrna, Šperger, Polodna - Ferebauer, Nedorost, Suja - Mrkvička.
    HC Olomouc: Kašík (35. Žigárdy) - Bartoň, Horák, Janáček, Kotvan, Lhotský, Nedbálek, Ondrušek, Staněk - Ministr, Herman, Marosz, Řípa, Haluza, Dopita, Pšurný, Kolouch, Kucsera, Rác, Pekr, Kucharczyk.

Rozhodčí: Kubičík - Jurečka, Rychlý