Chomutov – Plzeň 4:2 (kon.)
Piráti Chomutov
4:2 (0:0, 3:2, 1:0)
HC Škoda Plzeň
Neděle 11.12.2011, 16:00 • Pirátská aréna Chomutov • Regionální liga mladšího dorostu

60:00
    Konec zápasu. (18:02:46)

V tom samém čase si bere tým HC Plzeň 1929 oddechový čas.

59:48
    Štěpán Lukeš zneškodnil i další jedovatý pokus hostujících Indiánů.

59:10
    Hosté hrají power-play.

58:50
    Domácí se teď ve své třetině brání.

58:00
    Posledních 120 vteřin, základní hrací doby.

57:07
    Domácí v poklidu hrají a přihrávají si. Hosté se teď brání ve své třetině.

55:19

55:10
    Na hostech je vidět nervozita s blížícím se koncem zápasu. Puk je přestává poslouchat.

53:19
    Domácí jdou do čtyř. Na dvě minuty vyloučen Josef Toman(CHM), za podražení.

52:10
    Hosté orazítkovali další tyč domácí brány.

51:54
    Piráti právě vstřelili branku!
    Po střele Petra Macháčka se z dorážky prosazuje, střelou z bekhendu David Kaše. Asistence: Petr Macháček.

51:30
    Domácí jsou v útoku, kde se přetahují o každý puk s hostující obranou.

49:22

48:40
    Domácí vyhazují a hají svůj jednogólový náskok, před Indiány.

47:22
    Tlak hostů bude pokračovat. Na dvě minuty vyloučen Zdeněk Gröger(CHM), za faul loktem.

46:40
    Plzeň má převahu. Více útočí a má i více gólových příležitostí. Domácí drží Štěpán Lukeš, který likviduje jednu šanci za druhou.

43:20
    Plzeň v útočné třetině. Určitě se jim nelíbí stav 2:3, z jejich strany.

41:50
    Zatím se oba týmy na ledě spíše hledají, nežli předváděli nějaký kvalitní, hokejový souboj.

40:01

40:00

37:59
    Tak to je nevídaný přísun gólů, od obou týmů. Třetí gól domácích střílí Kryštof Zedník, který prostřelil hostujícího brankáře skrz betony. Asistenci si připisuje David Kaše.

37:21
    Plzeň právě vstřelila branku! Domácím se nepodařilo vyhodit a hosté trestají. Obranu Pirátů vykombinovala dvojice Martin Hajšman a Martin Beneš. První si připisuje branku a druhý asistenci.

36:48
    Sám potrestaný hráč, svůj nájezd proměnil. Nad lapačku se prosadil Martin Strunz a strhává vedení na domácí stranu.

36:48
    Faul na unikajícího domácího hráče. Nařízeno trestné střílení, proti Plzni.

36:03
    Vyloučen hostující Martin Muchka, za krosček.

36:08
    Domácí konečně využívají přesilovou hru. Střelcem vyrovnávacího gólu byl Jakub Dimitrov. Bez asistence.

35:40
    Piráti v útočné třetině, kde se pokoušejí o kombinační hru.

34:36

34:11
    Dva parádní zásahy Štěpána Lukeše, na kterého nevyzrál Václav Krlič, ani Matrin Hajšman.

32:36
    S vyloučenými se teď roztrhl pytel. Na dvě minuty vyloučen Zdeněk Gröger(CHM), za podražení.

Domácí brankář parádně zasáhl a puk za svá záda nepustil. Tentokrát byla rychlejší lapačka domácího gólmana.

32:11
    Faul na hostujícího hráče. Nařízeno trestné střílené, proti Pirátům.

32:01
    Rušno před hostující bránou, kde se domácí pokoušejí došťourat kotouč do brány, neúspěšně.

30:40
    Domácím dnes přesilové hry nevycházejí. Ani třetí výhodu jednoho hráče v poli se Pirátům nepodařilo využít. Hosté v plném počtu.

28:50
    Domácí mohli inkasovat. Po nepovedeném vhazování se dostal před domácí bránu Václav Krliš a nebezpečně vystřelil nad betony Štěpána Lukeše, ten střelu zneškodnil.

28:40
    Vyloučení na straně hostí. Vyloučen Jan Jakubec(PLZ), za hákování.

26:30
    Domácí mohli bleskově odpovědět! V úniku se ocitl Josef Toman, ale svoji střelu přesně nevyslal. Brankář měl lehčí úlohu, než jakou by si představoval.

26:22
    Plzeň právě vstřelila branku! Hosté se dostávají do vedení v zápase. Po přihrávce přes celé hřiště, se tvrdou střelou z mezikruží prosazuje Lukáš Vlček. Asistence Ondřej Polívka a Jan Walter.

25:45
    Vyloučen domácí Jakub Dimitrov(CHM) na dvě minuty, za hrubost.

25:45
    Domácím unikl hostující útočník, který mohl skórovat. Následně skončil právě indián v brance Pirátů, který byl atakován nedovoleně.

24:45
    Domácím nevyšla ani druhá přesilová hra, ve které by mohli jít do vedení v zápase. HC Plzeň 1929 v plném počtu na ledě.

23:52
    David Kaše si připravil pozici, sjel si ke středu útočné třetiny a vystřelil švihem. Jonáš Štekr v brance Indiánů, střelu chytil a nevyrazil.

22:45
    Tentokrát přesilovka pro Chomutov. Za podražení si jde odpočinout Filip Suchý(PLZ).

22:00
    Piráti se ubránili a hrají v plném počtu. Plzeň se v přesilové hře vůbec nepropracovala ke střele.

21:30
    Domácí se brání. Plzeň zatím nic kloudného nevymyslela.

20:00
    I hosté si zahrají přesilovku. Za sekání si jde na dvě minuty odpočinout Petr Macháček(CHM).

20:01

20:00

20:00
    Piráti mohli inkasovat v poslední vteřině! Sám ujíždějící hostující útočník, byl ovšem faulovaný a do zakončení se nedostal. Bude následovat dvouminutový trest, pro domácí.

18:39
    Domácím se nepodařilo využít úvodní přesilovou hru. Hosté v plném počtu.

17:15
    Piráti zamkli Indiány v jejich obranné třetině a málem mohli slavit úvodní gól zápasu. Pouze obránce hostujících vyškrábal puk mířící do odkryté brány!

16:39
    Vyloučení hostů. Na dvě minuty vyloučen Martin Muchka, za napadení.

15:54
    Domácí zavařili hostujícímu gólmanovi. Tečovanou střelu málem do brány poslal Matrin Strunz. Puk se nakonec otřel o vnější rám hostující brány.

14:04
    Pěkná střela pirátského Josefa Tomana. Brankář vstřelu skryl ve své výstroji.

11:00
    První třetina se nám přehoupla do své druhé půle. Více ze hry mají hostující hráči, kteří mají delší dobu, puk ve své moci. Domácím zatím moc pokusů na hostující bránu neprošlo. Stav je zatím vyrovnaný a zasloužený 0:0.

07:40
    Domácí podrželi puk v útočné třetině, ale žádná větší šance ze nezrodila ...

04:30
    Indiáni si připisují další nepovedený útok. V úniku dva na jednoho nastřelili pravou tyčku domácí brány!

02:30
    Týmy se rozehrávají. První větší šanci v zápase si vytvořila hostující Plzeň, když šikovně napadala domácí rozehrávku a znervóznila domácího brankáře, který následně přišel o puk. Piráti si se situací poradili a kotouč vyhodili.

00:01

Piráti Chomutov: Lukeš (Černý) - Toman, Dvořák, Gröger, Macháček A., Klepl, Pokorný A., Dimitrov, Kozák, Pitra, Macháček P., Pala, Páleník, Kaše D., Zedník, Strunz.

HC Plzeň 1929: Štekr (Zeman) - Muchka, Pokorný J., Polívka, Tyr, Hůlka, Kaňák, Walter, Beneš, Starý, Vlček, Jakubec, Krystl, Opava, Krliš, Hajšman, Švarc, Kokoška, Vracovský, Suchý, Kopta.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Václav Mohelník

Branky a nahrávky: 37. Dimitrov, 37. Strunz, 38. Zedník (Kaše D.), 52. Kaše D. (Macháček P.) - 27. Vlček (Polívka, Walter), 38. Hajšman (Beneš)

Piráti Chomutov: Lukeš(Černý) - Toman, Dvořák, Gröger, Macháček A., Klepl, Pokorný A., Dimitrov, Kozák, Pitra, Macháček P., Pala, Páleník, Kaše D., Zedník, Strunz.
    HC Škoda Plzeň: Štekr (Zeman) - Muchka, Pokorný J., Polívka, Tyr, Hůlka, Kaňák, Walter, Beneš, Starý, Vlček, Jakubec, Krystl, Opava, Krliš, Hajšman, Švarc, Kokoška, Vracovský, Suchý, Kopta.

Rozhodčí: Novák - Biedermann, Bečvář