Chelsea FC
2:1 (1:1)
Manchester City
Pondělí 12.12.2011, 21:00 • Stamford Bridge • Anglická Premier League

Věřím, že se Vám dnešní zápas líbil. Těším se na Vaši pozornost u dalšího zápasu, už tento víkend hostí Manchester City londýnský Arsenal. Příjemný zbytek večera Vám přeje Tomáš Reiner. Na shledanou. (22:59:02)

Mark Clattenberg právě ukončil zápas. Chelsea porazila na Stamford Bridge hostující Manchester City 2:1. Citizens poslal již ve druhé minutě do vedení Balotelli, jenže ještě do konce prvního poločasu srovnal stav utkání Meireles. Ve druhém poločase byl po druhé žluté kartě vyloučen Clichy a domácí zužitkovali početní výhodu osm minut před koncem. Lescott zahrál v pokutovém území rukou a následnou penaltu proměnil Lampard.

90+4
    City bude ještě vhazovat, na útok už ale zbývá hostům jen 10 vteřin.

90+3
    Drogba si obhodil u pravé postranní čáry dva hráče City a poté vypálil překvapivou prudkou střelu, která skončila nad.

90+2
    Drogba šetří čas u rohového praporku. Hráči Citizens jsou frustrovaní, ale podnikají po zisku míče útočnou akci, která ovšem ztroskotala.

90+1
    Nad rámec dnešního zápasu byly nastaveny 4 minuty.

90
    Chelsea vybojovala rohový kop, který rozehrál nakrátko Bosingwa s Drogbou.

89
    Velmi sportovním gestem se prezentoval Mario Balotelli, který si při posledním střídání Chelsea plácl s Danielem Sturridge, jenž je odchovancem Manchesteru City.

88
    John Obi Mikel nahradil Daniala Sturridge.

87
    Milner poslal ostrý centr na zadní tyč, kde byl Balotelli. Italský útočník se ale k zakončení nedostal.

86
    Bosingwa fauloval Balotelliho a Milner bude zahrávat standardní situaci.

85
    Roberto Mancini využil poslední střídání. Edin Džeko nahradil Lescotta.

84
    Za potlesku domácích fanoušků nahradil Florent Malouda bývalého hráče Valencie Juana Matu.

83
    Chelsea chystá střídání.

82
    Chelsea právě vstřelila branku!
    FRANK LAMPARD otáčí vývoj zápasu!! Lampard zamířil z bodu pokutového kopu doprostřed a poslal Chelsea do vedení 2:1.