St. Johnstone FC
1:2 (0:1)
Aberdeen FC
Úterý 13.12.2011, 20:45 • McDiarmid Park (Perth) • Skotská Premier League

Tolik dramatický zápas ve skotském Perthu. Děkuju za pozornost a u příštího onlajn přenosu nashledanou. (22:40:06)

Aberdeen slaví na hřišti soupeře velice důležité tři body! Hosté rychle vstřelili branku, ale poté byli zhruba šedesát minut domácí jasně lepší, ale své tutovky lehkovážně zahazovali. Korunu pak tomu nasadil domácí gólman, po jehož hrubce Aberdeen vstřelil gól z polovině hřiště. V závěru St. Johnstone vykřesal naději, ale vyrovnat už nestihl.

90+3
    Neskutečné drama! Po centru ze strany byl v další gólovce domácí hráč, ale míč mu utekl od nohy!

90+1
    St. Johnstone právě vstřelilo branku!
    Domácí jsou odměněni za svou vytrvalou převahu a po centru snižuje přesnou hlavičkou k zadní tyči HABER - 1:2.

90
    Budou se nastavovat tři minuty.

90
    Hraje se výhradně na polovině hostů.

88
    St. Johnstone se nevzdává a mačká soupeře, kope jeden roh za druhým. Času je ale velice málo.

87
    Na domácí straně přišel Finnigan, dohráno má McCracken.

85
    Domácí obrana rezignovala, Aberdeen šel do přečíslení čtyři na jednoho, ale přesto to jediný obránce domácích ubránil!

83
    Hosté budou dohrávat v deseti, červenou vidí Considine.

81
    Aberdeen naposledy střídá, odešel Clark, nastoupil Pawlett.

79
    Aberdeen právě vstřelil branku!
    Možná je hotovo, fanoušci Aberdeenu slaví neskutečný gól z poloviny hřiště. Domácí brankář Enckelman vyběhl daleko z branky, ale odkop se mu nepovedl, míč zachytil na půlící čáře záložník JACK a jeho střela dohopsala z obrovské dálky až do prázdné branky - 0:2!

78
    Domácí už opět obléhají branku Aberdeenu, jehož obrana je však ve vzduchu bezchybná.

76
    V posledních minutách se tlak Johnstonu rozplynul a hraje se uprostřed hřiště.

74
    Vzápětí sahají ke změně Aberdeenští. Odešel Fallon, přišel Chalali.

73
    První změna v domácí sestavě. Gibson nahradil Mayburyho.

72
    Utkání sleduje 1607 diváků. Podepsalo se na tom jistě kruté počasí (i na skotské poměry). Déšť a vítr provází celý zápas.

70
    Už jen dvacet minut do konce, přesto domácí kouč Steve Lomas ještě nesáhl ke střídání.