Cádiz – Valencia 0:0 (kon.) | Ponferradina – Real Madrid 0:2 (kon.) | Getafe – Malaga 0:1 (kon.)
La Coruňa – Levante 3:1 (kon.) | Real Sociedad – Granada 4:1 (kon.) | San Roque – Sevilla 0:1 (kon.)
Getafe CF
0:1 (0:0)
Malaga CF
Úterý 13.12.2011, 21:00 • Coliseum Alfonso Perez, Getafe (Španělsko) • Španělský pohár

Přeji dobrou noc. (22:55:08)

Je za námi konec zápasu španělského poháru mezi Getafe a Málagou. Hostující celek dokázal zvítězit 1:0 po brance Juanmiho. Těžko říci, jestli je to výhra zasloužená, protože oba týmy celý zápas nehráli dobrý fotbal a šancí na obou stranách by jsme napočítali dohromady na jedné ruce. V prvním poločase byl lepším týmem ten domácí a v druhém poločase si role vyměnili.

90+2
    Domácí už nejspíše nemají šanci na to, aby vyrovnali. Musel by se stát zázrak...

90
    Rozhodčí nastavuje v druhém poločase tři minuty.

90
    Do šance se řítil hostující Van Nisterlooy, ale stál v ofsajdovém postavení.

90
    Žlutou kartu za řeči uviděl domácí Guiza.

89
    Hostující celek vede 1:0 a stále se tlačí dopředu. Domácí to budou mít těžké, pokud myslí ještě na vyrovnání.

88
    Z dálky střílí mimo bránu domácí Guiza.

88
    A mohlo to být 0:2! Po dalším centru hostujícího Gámeze hlavičkuje z malého vápna nad bránu Juanmi, který si tak mohl připsat druhou branku!

87
    Ale Cazorla ho poslal pouze do náruče domácího Codiny.

86
    Hostující celek má k dispozici rohový kop.

85
    Málaga právě vstřelila branku!
    A přece jsme se dnes dočkali! Po centru Gámeze se dostal ke střele JUANMI a na dvakrát dokázal propálit gólmana Codinu!

83
    V ofsajdu se ocitl domácí Gavilán.

82
    Po něm mohl hlavičkovat Guiza, ale na míč nedosáhl.

82
    Rohový kop pro domácí celek.

81
    Poslední střídání provedou domácí. Odchází kapitán Getafe Rafa a na jeho postu jej nahradí Diaz.

79
    Velikou šanci zahazuje hostující Portillo. Z pravé strany běžel sám na bránu a chtěl prostrčit balón kolem už si lehajícího brankáře, ale míč letěl mimo branku.