Vsetín – Nový Jičín 6:1 (kon.) | Chotěboř – Břeclav 2:4 (kon.) | Nymburk – Jindř. Hradec 6:2 (kon.)
Trutnov – Kolín 4:3 (kon.) | Pelhřimov – Kutná Hora 3:1 (kon.) | Žďár n/S – SHK Hodonín 5:3 (kon.)
Frýdek-M. – Karviná (Baník) 1:5 (kon.) | Opava – Prostějov 2:3 (kon.) | Přerov – Poruba 2011 3:2 (kon.)
Val. Meziříčí – Uh. Hradiště 4:6 (kon.) | Děčín – Řisuty 5:6 (po s.n.) | Bílina – Sokolov 7:4 (kon.)
Jablonec n/N – Milevsko 4:1 (kon.) | Kobra – Lev Benešov 6:4 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
6:1 (2:0, 3:1, 1:0)
HK Nový Jičín
Středa 14.12.2011, 17:302. liga skupina Východ

55:38
    Další vyloučení do konce zápasu - Slavík (NJI) dostává trest ve hře do konce utkání.

54:49
    Vyloučen Michal Horák (NJI) na 2 + 10 minut za naražení na hrazení + 10 minut za nesportovní chování. Horák tak jen potvrzuje, že je nejtrestanějším hráčem soutěže.

52:02
    Kubo pronikal k brance, byl ale nedovoleně zastaven. Protože ale neudržel své emoce na uzdě, pykat bude za hrubost, jeho protihráč Handl za sekání. Uvidíme tak hru 4 na 4.

43:26
    Na dvě minuty si za naražení posedí hostující Toman.

41:05
    Vsetín vstřelil branku!
    Nádherná akce - po střele Sprušila zůstal kotouč ležet za brankářem a FRANTIŠEK ZÚBEK ho jen šikovně doklepl do sítě. Asistence: Antonín Sprušil, Daniel Vaněk.

37:12
    Domácí budou hrát oslabení, na chvíli si odpočine Hrčka (VSE) za nedovolené bránění.

36:38
    Hosté nyní protestují (zřejmě proto, že branka podle nich padla od brusle), zřejmě jim to ale nebude nic platné. DAVID VÍTEK udělal Gebauerovi kličku na pravou stranu a zavěsil do prázdné brány. Asistence: Tomáš Mečiar.

30:05
    Nový Jičín právě vstřelil branku!
    Po hrubce domácích obránců před domácí klecí se z ojedinělé příležitosti prosadil ROBIN GEBAUER. Asistence: Adam Uhlár.

24:36
    Jeden ze vsetínských pálil na Chvostka z pravého kruhu, puk se po jeho pokusu odrazil od zadního mantinelu na brankovou čáru - Kubo prohodil kotouč za brankáře, za čáru jej ale musel doklepnout až DAVID VÍTEK Asistence: Martin Kubo, Ondřej Hruška.

23:17
    Mečiar nahodil kotouč vzduchem, před brankou ho sklepl Vaněk a to přímo na hůl FRANTIŠKA ZÚBKA, který zakončoval přesně za Chvostka. Pěkná akce. Asistence: Daniel Vaněk, Tomáš Mečiar.

21:21
    Další vyloučení. Tentokrát na obou stranách. Vítek (VSE) za krosček a Gebauer (NJI) za nedovolené bránění. Teď jsme viděli trochu divadla ze strany NJI ...

20:52
    Další zápis do kolonky vyloučení. Dvě minuty si vykoledoval za nedovolené bránění brankář Plšek.

19:49
    JIŘÍ HEŠ si sjel ke kruhům a zopakoval svou dělovku od modré - a tentokrát neměl Chvostek šanci - kotouč mířil přesně do pravého růžku jeho svatyně. Asistence: Zbyněk Spitzer, David Vítek.

19:25
    Další trest pro hosty - na dvě minuty za napadení si za katrem posedí Pelikán (NJI).

18:01
    A máme tady další vyloučení. Tentokrát si na dvě minuty posedí Brynecký (NJI) za faul vysokou holí.

16:05
    Jiří Heš (VSE) teď svůj tým na dvě minuty oslabí, provinil se hákováním.

13:33
    Další dvě minuty - i tentokrát pro Filipa Chvostka (NJI) za podražení. Uvidíme, jestli bude mít druhý Chvostek v bráně nyní více práce.

09:43
    Filip Chvostek (NJI) vyloučen na 2 minuty za podražení. Převaha domácích se tak nyní může ještě navýšit.

03:24
    A hned z první střely se Valaši prosazují - ANTONÍN SPRUŠIL dostal přihrávku na levý kruk, najel si před brankáře a ránou nad lapačku překonal jičínského brankáře. Asistence: František Zúbek.

Kristýna Guricová

Branky a nahrávky: 4. Sprušil (Zúbek), 20. Heš (Spitzer, Vítek), 24. Zúbek (Vaněk, Mečiar), 25. Vítek (Kubo, Hruška O.), 37. Vítek (Mečiar), 42. Zúbek (Sprušil, Vaněk) - 31. Gebauer R. (Uhlár)

VHK ROBE Vsetín: Plšek (Hromada) - Spitzer, Farda, Hoďa, Mečiar, Heš, Žabčík, Šimek, Hrčka - Zúbek, Sprušil, Kubo, Vaněk, Vítek, Hruška O., Holík, Dědek, Daněk, Štrbík.
    HK Nový Jičín: Chvostek D. (Gebauer K.) - Andrýsek, Horák, Pelikán, Chvostek F., Gulda, Slavík, Toman, Macháček, Brynecký, Hruška, Tomášek, Chvostek F., Skaloš, Zedník, Štěpják, Uhlár, Gebauer R., Tomášek, Martičík

Rozhodčí: Mech - Lošťák, Maťašovský