Vsetín – Prostějov 5:3 (kon.) | Nymburk – Technika Brno 4:3 (kon.) | Pelhřimov – Jindř. Hradec 4:5 (po s.n.)
Žďár n/S – Kolín 0:3 (kon.) | SHK Hodonín – Kutná Hora 4:1 (kon.) | Frýdek-M. – Opava 1:4 (kon.)
Přerov – Havířov 4:3 (kon.) | Val. Meziříčí – Nový Jičín 4:3 (kon.) | Uh. Hradiště – Poruba 2011 2:3 (po s.n.)
Klášterec nO – Řisuty 3:4 (kon.) | Bílina – Děčín 4:5 (kon.) | Jablonec n/N – Klatovy 5:2 (kon.)
Kobra – Sokolov 11:2 (kon.) | Lev Benešov – Milevsko 1:2 (po s.n.)
VHK ROBE Vsetín
5:3 (2:1, 2:2, 1:0)
LHK Jestřábi Prostějov
Středa 21.12.2011, 17:302. liga skupina Východ

56:28
    František Zúbek (VSE) vyloučen na dvě minuty za faul kolenem a Prostějov má poslední šanci něco udělat s výsledkem.

55:31
    Kumstát i Hoďa 2+2 minuty za hrubost.

55:31
    David Hoďa a Pavel Kumstát v boxerském souboji! Po půl minutě končí a na body jasně vyhrál David Hoďa.

49:26
    Vsetín vstřelil branku!
    Nádherná branka Valachů a Vsetín vede 5:3! Farda skvěle přihrál uhlopříčně přes útočné pásmo na vzdálenější tyč Sedlářovy branky, kde sjížděl přesně postavený FRANTIŠEK ZÚBEK a do poloodkryté klece dává pátou branku domácích. Asistence: Jiří Farda, Antonín Sprušil.

35:43
    Prostějov také okusí přesilovku, Jiří Heš (VSE) vyloučen na dvě minuty za podražení.

32:37
    Skvělý zákrok Sedláře, po střele Sprušila, kdy to vypadalo na jasnou branku, ale hostující gólman puk vytáhl vyrážečkou.

31:56
    Filip Bajtek se zmocnil puku před Sedlářem a zkusil jej blafákem překonat, ale byl faulován Pavlem Kumstátem (PRO), 2 minuty - sekání.

29:38
    Filip Bajtek (VSE) vyloučen na dvě minuty za hákování a čeká nás 25 vteřin hry 4 na 4 a poté začne zkrácená přesilovka Prostějova.

28:03
    Další využitá přesilovka Vsetína a v první dvouminutovce, což znamená, že trest Prostějova pokračuje ještě dvěma minutami. Velkého zmatku před brankou Sedláře chtěl využít Heš, jenž vystřelil do davu, ale puk Sedlář vyrazil před sebe, kde stál FRANTIŠEK ZÚBEK a dorážkou posílá Vsetín opět do vedení. Asistence: Jiří Heš.

26:47
    Tomáš Stráněl (PRO) vyloučen na 2+2 minuty za vysokou hůl a Vsetín má velkou možnost dostat se do vedení.

26:01
    Třetí branka Valachů a potřetí do prázdné branky. Sprušil se z pravé strany dostal před Sedláře a vypálil, hostujícímu gólmanovi puk vypadl, Sprušil jej sebral, obkroužil branku a přes brankoviště poslal na druhou stranu puk DANIELOVI VAŇKOVI, který zakončuje do odkryté klece. Asistence: Antonín Sprušil.

23:51
    Jestřábi právě vstřelili branku!
    Po návratu Hrčky vstřeluje Prostějov branku. Nádherné sólo zakončil do vsetínské sítě JAKUB ČUŘÍK a zničeho nic Prostějov vede a vsetínští jsou jako opaření. Asistence: Michal Černý.

21:50
    Michal Hrčka vyloučen na dvě minuty za hákování a hosté si zkusí první přesilovou hru.

21:31
    Prostějov po hezkém protiútoku srovnává na 2:2! Po levé straně se rozjel MICHAL ČERNÝ naznačil střelu, Plšek povyjel, ale hostující útočník chytře počkal a zakončoval do odkryté klece. Asistence: Jakub Čuřík, Pavel Kumstát.

13:47
    Vaněk netrefuje prázdnou branku, po krásné kombinaci, ale skákavý puk netrefil.

12:56
    Třetí útok domácích si vytvořil tlak a Martin Finkes (PRO) opět fauluje, 2 minuty - držení.

8:25
    Plškův výborný zákrok proti rozjetému Zacharovi, který se ocitl sám před vsetínským gólmanem a ten si počkal a Jestřába vychytal.

7:32
    První přesilovka Vsetína využita a Valaši vedou 2:1! Jestřábi už neměli síly a nestíhali bruslit s domácími. Spitzer napřáhl od modré, puk se odrazil od zadního mantinelu na druhou stranu branky na hůl MARTINA KUBA a ten zasunul do prázdné branky. Asistence: Zbyněk Spitzer, Tomáš Mečiar.

6:03
    Martin Finkes (PRO) měl značné problémy v obraně a musel faulovat, 2 minuty - držení.

5:19
    Nedáš dostaneš! Valaši srovnávají na 1:1. Po šanci Jestřábů sebral puk Kajaba, rozjel se s pukem do útočné třetiny vystřelil a odražený puk do prázdné klece usměrnil DANIEL VANĚK. Asistence: René Kajaba.

0:37
    Prostějov z protiútoku dává branku na 0:1. Valaši totálně propadli ve středním pásmu a akci 3 na 1 zakončuje do poloprázdné branky ROBIN ŠEVČÍK. Asistence: Filip Smejkal.

Filip Bazala

Branky a nahrávky: 6. Vaněk (Kajaba), 8. Kubo (Spitzer, Mečiar), 27. Vaněk (Sprušil), 29. Zúbek (Heš), 50. Zúbek (Farda, Sprušil) - 1. Ševčík (Smejkal), 22. Černý (Čuřík, Kumstát), 24. Čuřík (Černý)

VHK ROBE Vsetín: Plšek (Hromada) - Spitzer, Hoďa, Farda, Heš, Mečiar, Žabčík, Šimek, Hrčka - Zúbek, Hruška O., Kajaba, Podešva, Vaněk, Vítek, Kubo, Sprušil, Dědek, Holík, Bajtek, Hambálek
    LHK Jestřábi Prostějov: Sedlář (Musil) - Kumstát, Doseděl, Osina, Peštulka, Paška, Finkes, Kolibár - Stráněl, Tomiga, Stejskal, Smejkal, Ševčík, Černý, Žajgla, Čuřík, Šebek, Zachar

Rozhodčí: Jeřábek - Hanzlík, Štěpán