Vsetín – Prostějov 5:3 (kon.) | Nymburk – Technika Brno 4:3 (kon.) | Pelhřimov – Jindř. Hradec 4:5 (po s.n.)
Žďár n/S – Kolín 0:3 (kon.) | SHK Hodonín – Kutná Hora 4:1 (kon.) | Frýdek-M. – Opava 1:4 (kon.)
Přerov – Havířov 4:3 (kon.) | Val. Meziříčí – Nový Jičín 4:3 (kon.) | Uh. Hradiště – Poruba 2011 2:3 (po s.n.)
Klášterec nO – Řisuty 3:4 (kon.) | Bílina – Děčín 4:5 (kon.) | Jablonec n/N – Klatovy 5:2 (kon.)
Kobra – Sokolov 11:2 (kon.) | Lev Benešov – Milevsko 1:2 (po s.n.)

Opava právě vstřelila branku!
    Zdá se, že je rozhodnnuto. LUKÁŠ ČERNÝ stříli čtvrtoou branku Opavy. Asistence: Tomáš Grofek.

55:34
    Kudláčkovu střelu uklidil Šafránek do lapačky.

49:57
    Domácí hráli v šesti a vyfasovali dvě minuty.

48:29
    Domácí se snaží o kontaktní branku, ale obrana Opavy je k ničemu nepouští.

44:48
    Nebezpeční v domácím brankovišti naštěstí pro domácí brankou nekončí.

41:27
    Mlýnek se dostal do úniku, ale frýdecký bránkář byl pozorný.

38:22
    Domácí hráli v šesti a budou pykat dvě minuty.

38:00
    Nebezpečná šance domácích brankou nekončí.

33:57
    Domácí se jen těžko dostávají přes střední pásmo.

31:55
    Slezan Opava se po zakončení TOMÁŠE GROFKA dostává do dvoubrankového vedení. Assistence: Tomáš Měch a Michal Kukol.

31:28
    Za pokusem Ondřeje Sluštíka se hostující brankář jen ohlédl.

29:29
    Střelu Kociána vyrazil Láníček pravým betonem.

27:45
    Frýdečtí měli možnost vyrovnat, ale jejich zakončení úspěch nepřineslo.

26:39
    Hosté se díky TOMÁŠI GROFKOVI dostávají do vedení, když puk skončil se štěstím za brankovou čárou. Asistence: Tomáš Měch.

26:05
    Opava zamkla domácí v obranném pásmu, ale na Láníčka si hosté nepřišli.

24:07
    Obě mužstva hrají v plném počtu.

22:13

22:07
    Kudláček (FRM) 2 minuty nedovolené bránění, hráčská lavice Opavy dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.

16:13
    Ondřej Sluštík dostal přihrávku mezi kruhy, kde byl zcela osamocený, ale jeho střela mezi tři tyče nezamířila.

14:12
    Po návratu Podešvy z trestné lavice hosté zahrozili, ale Láníček byl pozorný.

09:30
    Velký závar před Šafránkem gólem nekončí. Ke druhé brance domácích scházelo opravdu málo.

08:41
    Láníčkovi vypadl puk z lapačky, ale naštěstí měl dostatek času, aby ho znovu mohl přikrýt.

08:20

06:17
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku! Frýdeckým hráčům nyní rychlý přechod do útočného pásma vyšel. Pokus Majlinga se ještě neujal, ale dorážka kapitána PETRA ROZUMA už ano. Asistence: Ivan Majling.

05:33
    Koschatzký (OPA) 2 minuty podražení.

04:55
    Domácí teď zaměstnali hostujícího brankáře, ale ten jejich pokusům odolal.

03:42
    Hosté po rychlém přesunu do útočného pásma dostávají do vedení. Lukáš Černý našel před brankou zcela volného TOMÁŠE MĚCHA, který neměl problém netrefit prázdnou branku domácích. Asistence: Lukáš Černý a Tomáš Grofek.

03:15
    Zatím je k vidění hra, která žádnou šanci nepřinesla.

Před úvodním buly uctili diváci a hráči minutou ticha památku Václava Havla.

00:01

HC Frýdek-Místek: Láníček, Jagoš, Podešva, Jindřich, Kudláček, Gajda, Kocurek, Měkýš, Mareček, Majling, Kabeláč, Rozum, Diviš, Matysz, Gogolka, Škatula, Gančarčík, Mach, O.Sluštík, Bartek, Číhal, Hamhalter

HC Slezan Opava: Šafránek, Plánovský, Bednárek, Kysela, Tichý, Tuma, Kukol, Mosler, Jurčík, Baďura, Měch, Herman, Polok, Pavelek, Kocián, Koschatzký, Wolf, Černý, Grofek, Vítek, Mlýnek

Rozhodčí: Škrobák, Mrákava, Záviský.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Mario Schüler

Branky a nahrávky: 7. Rozum (Majling) - 4. Měch (Černý, Grofek), 27. Grofek (Měch), 32. Grofek (Měch, Kukol), 58. Černý (Grofek)

HK Opava: Šafránek, Plánovský, Bednárek, Kysela, Tichý, Tuma, Kukol, Mosler, Jurčík, Baďura, Měch, Herman, Polok, Pavelek, Kocián, Koschatzký, Wolf, Černý, Grofek, Vítek, Mlýnek

Rozhodčí: Škrobák, Mrákava, Záviský