Vsetín – Prostějov 5:3 (kon.) | Nymburk – Technika Brno 4:3 (kon.) | Pelhřimov – Jindř. Hradec 4:5 (po s.n.)
Žďár n/S – Kolín 0:3 (kon.) | SHK Hodonín – Kutná Hora 4:1 (kon.) | Frýdek-M. – Opava 1:4 (kon.)
Přerov – Havířov 4:3 (kon.) | Val. Meziříčí – Nový Jičín 4:3 (kon.) | Uh. Hradiště – Poruba 2011 2:3 (po s.n.)
Klášterec nO – Řisuty 3:4 (kon.) | Bílina – Děčín 4:5 (kon.) | Jablonec n/N – Klatovy 5:2 (kon.)
Kobra – Sokolov 11:2 (kon.) | Lev Benešov – Milevsko 1:2 (po s.n.)
po s.n.
HC Uherské Hradiště
2:3 (0:1, 1:0, 0:0)
HC RT TORAX Poruba 2011
Středa 21.12.2011, 18:002. liga skupina Východ

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

HC Uherské Hradiště: Kůdela (Heneš) - Šťastný, Vodák, Matula, Rozhon, Jedlička, Sladký, Horehleď, Sakrajda, Červenka, Hrabec, Matějka, Karpíšek, Rapant, Antonovič, Kříž, Křemeček

HC RT TORAX Poruba: Gleich (Rudl) - Wolf, Šindelář, Piskura, Prokop, Khayretdinov, Hruzík - Matějný, Zdráhal, Zuber, Badžo, Chaloupka, Pavlačka, Galgonek, Seidler, Krayzel, Bartošek, Ďurica, Vaněk, Mládenka.

Rozhodčí: .

00:01

Před samotným utkání proběhla minuta ticha za zesnulého prezidenta Václava Havla.

01:23
    Velká šance na straně domácích, Antonovičova teč šla ale pouze do připraveného Gleicha.

03:22
    Hradiště se do svého soupeře zakouslo, ale gól z toho zatím není.

04:40
    Chaloupka pálil z mezikruží, jeho střela však letěla vedle klece.

06:48
    Seidler v obrovské příležitosti, jeho dorážka ale šla pouze do ležícího Kůdely.

08:12
    Jan Chaloupka jde na dvě minuty na trestnou lavici za sekání.

09:00
    Matula byl zcela sám před Gleichem, jeho dělovka letěla ale mimo tři tyče.

10:00
    Michal Rapant mohl rozveselit domácí fanoušky, bohužel nedokázal kotouč protlačit za Gelicha.

11:14
    Poruba se soustřeďuje hlavně na obranu. Domácí tlačí, ale Poruba se štěstím zatím neinkasuje!

13:11
    Hra je teď rozkouskovaná častými ofsajdy.

14:30
    V další velké šanci Rapant, ale jeho střela šla o milimetry vedle tyče!

15:19
    Poruba právě vstřelila branku!
    LUDĚK KRAYZEL z ničeho nic vstřílí první gól utkání. Jeho střela švyhem zaplula přesně pod horní tyčku. Asistence: Rudolf Wolf

17:18
    Poruba teď vyditelně ožila, za to domácí jsou jako opaření.

17:52
    Karpíšek nastřeluje horní tyčku branky!

18:20
    A domácí v další velké šanci, když puk poskakoval v brankovišti Gleicha, ten není se štěstím překonán.

20:00

Ačkoli bylo Uherské Hradiště jasně lepším týmem, prozatím se daří více Porubě, která prakticky z ničeho nic vstřelila gól. Domácí i po inkasované brance měli více ze hry, gól ale již nepadl. Jak se domácím bude dařit v další části hry se dozvíme přibližně za 13 minut.

20:01

21:17
    Kříž si najížděl mezi kruhy, jeho střela byla však do připraveného Gleicha.

22:16
    Ale i hosté zahrozili, Hruzík pálil těsně vedle tyče.

22:28
    Vyloučení na straně domácích. Antonovič za podražení.

23:24
    Domácí výborně forčekují a nepouší hosty k ničemu.

24:02
    Pavel Kříž si najel až před Gleicha, kterého fauloval Piskura.

24:02
    Hra se vyrovná, Piskura jde na trestnou lavici na dvě minuty za hákování.

25:00
    Sakrajda už pálil téměř do odkryté klece, ale trestuhodně přestřelil!!!

25:40
    Uherské Hradiště právě vstřelilo branku!
    LUKÁŠ MATULA tečoval pumelici od Michala Sladkého proti které byl Gleich bezmocný. Domácí tak srovnávají skóre a využívají přesilovou hru.

27:09
    Hradiště je v tlaku! Poruba se brání zuby nehty.

27:50
    Matějný zkoušel střelu švyhem na Kůdelu, ten ale vyráží.

29:24
    Sladký se dostal až před Gleicha, ale jeho střela šla přímo do hrudi branaře.

29:36
    Za zdržování hry jde na trestnou lavici Zdráhal.

29:57
    Sakrajda pálil od modré, někdo z hostujících hráčů ale jeho střelu vytěsnil mimo ledovou plochu.

30:47
    Porubě se podařilo vyhodit až ke Kůdelovi.

31:36
    Hosté hrají v plném počtu.

32:18
    Karpíšek si už najížděl sám na Gleicha, nakonec ho ale zastavil v samostatném úniku hvizd rozhodčího k vůli postavení mimo hru.

32:57
    Radim Šťastný ve velké šanci, jeho střelu ale výborným zákrokem do lapačky zneškodnil Gleich.

33:25
    Domácí zatlačili hosty až před branku. Sakrajda se už napřahoval ke střele, na poslední chvíli ho ale hákoval Krayzel.

35:00
    Poruba se zatím dobře brání.

35:07
    Vyloučen domácí hráč Hrabec za hákování.

36:18
    Za faul kolenem si jde sednout na dvě minuty hráč Poruby Šindelář.

37:10
    Domácí si zahrají zkrácenou přesilovou hru.

38:20
    I hosté přečkali oslabení relativně v klidu.

39:12
    Další přesilovou hru si zahrají hosté z Poruby. Za hákování jde na trestnou Krapíšek.

40:00

Druhá část byla vyrovnanější, nicméně domácí nevyužili několik hodně slibných příležitostí. Třetí třetina začne přibližně za 13 minut.

40:01

40:17
    Poruba si zahraje přesilovou hru 5 na 3. Sakrajda jde podražení na dvě minuty na trestnou lavici.

41:10
    Domácí hrají ve čtyřech.

42:18
    Domácí hrají v plném počtu.

43:48
    Hra je momentálně hodně nepřesná z obou stran.

45:40
    Hraje se velmi nepohledný hokej.

46:07
    Petr Sakrajda jde jako další domácí hráč na trestnou lavici za držení.

46:50
    Nyní se vhazuje před Gleichem.

47:03
    Povedenou střelou od modré JIŘÍ ŠINDELÁŘ posílá svůj tým do jednobrankového vedení. Asistence: Jan Matějný

47:45
    Pavel Zdráhal jde na trestnou lavici za sekání.

48:24
    Antonovič pálil z kruhu pro vhazování, jeho střela letěla přímo do hrudi Gleicha.

49:02
    Domácí si zahrají dvojnásobnou přesilovou hru. Za krosček je na trestnou Jiří Šindelář. Navíc si domácí vyžádali time out. To je slibná šance pro domácí k vyrovnání.

50:33
    Domácí svou přesilovou hru hrají velmi špatně.

51:47
    Hrabec v pádu nedokázal usměrnit puk do odkryté klece!

53:20
    Domácím se příliš nedaří rozehrávka ani držení puku.

54:28
    Vyloučen Vlastimil Zuber za sekání.

55:18
    Dorážkou a vyrovnávajícím gólem se blýskl VOJTĚCH HRABEC. Asistence: Robert Jedlička, Radim Šťastný.

59:20
    Hraje se posledních několik vteřin třetí třetiny.

59:20
    Vhazuje se před Gleichem, domácí si vyžádali oddechový čas.

60:00

60:01

61:19
    Hosté i domáci si vypracovali po jedné zajímavé příležitosti.

63:37
    Oba týmy se soustředí zejména na obranu.

65:00
    Prodloužení skončilo.

Po úpravě ledové plochy budou pokračovat samostatné nájezdy.

První pojede nájezd Jan Matějný.

NEDAL! Jeho střelu mezi betony Kůdela vystihl.

Ale ani Pavel Kříž za domácí nedává! Jeho střela na lapačku nevyšla.

Kreyzel posílá Porubu do vedení!

Horehleď za domácí nedal!

Pavel Zdráhal může rozhodnout.

Ale drama pokračuje, Kůdela ho vychytal!

Sakrajda ale nedává, jeho střela šla pouze do horní tyče!

00:00
    Rozhodující branku vsítil LUDĚK KRAYZEL.

Konec zápasu. (20:32:23)

Jan Dřímal

Branky a nahrávky: 26. Matula (Sladký, Červenka), 56. Hrabec (Jedlička, Šťastný) - 16. Kreyzel (Wolf), 48. Šindelář (Matějný), 0. Kreyzel

HC RT TORAX Poruba 2011: Gleich (Rudl) - Wolf, Šindelář, Piskura, Prokop, Khayretdinov, Hruzík - Matějný, Zdráhal, Zuber, Badžo, Chaloupka, Pavlačka, Galgonek, Seidler, Krayzel, Bartošek, Ďurica, Vaněk, Mládenka.