Vsetín – Prostějov 5:3 (kon.) | Nymburk – Technika Brno 4:3 (kon.) | Pelhřimov – Jindř. Hradec 4:5 (po s.n.)
Žďár n/S – Kolín 0:3 (kon.) | SHK Hodonín – Kutná Hora 4:1 (kon.) | Frýdek-M. – Opava 1:4 (kon.)
Přerov – Havířov 4:3 (kon.) | Val. Meziříčí – Nový Jičín 4:3 (kon.) | Uh. Hradiště – Poruba 2011 2:3 (po s.n.)
Klášterec nO – Řisuty 3:4 (kon.) | Bílina – Děčín 4:5 (kon.) | Jablonec n/N – Klatovy 5:2 (kon.)
Kobra – Sokolov 11:2 (kon.) | Lev Benešov – Milevsko 1:2 (po s.n.)
SKLH Žďár nad Sázavou
0:3 (0:3, 0:0, 0:0)
SC Marimex Kolín
Středa 21.12.2011, 18:002. liga skupina Střed (ČR)

59:37
    Na 2 minuty je vyloučen Plachý za nedovolené bránění.

59:11
    Kozlové sevřeli na konec třetiny domácí ve svém pásmu, ale faulovali hosté na 2 minuty je vyloučen Pospíšil za hákování.

54:45
    Nedbal vyloučen na 2 minuty za sekání.

53:29
    Hosté už se radovali z další branky, když do prázdné dorážel Skokan, ale trefil pouze boční síť!

53:01
    Na 2 minuty je vyloučen Smejkal za hru vysokou holí.

52:34
    Na 2 minuty je vyloučen za hrubost Jícha.

51:57
    Na 2 minuty je vyloučen Procházka za zdržování.

47:11
    Na 2 minuty vyloučen Mejzr za hákování.

44:50
    Koželuh vyloučen na 2 minuty za zdržování hry.

44:21
    Barták doslova dokráčel až ke Slámovi. Byl zde zcela sám a nikým nehlídaný. Jeho střela se však zastavila až o plexisklo za Slámovou brankou.

39:27
    Do samostatného úniku se dostal Morkes! Sláma si s ním poradil.

36:01
    Na 2 minuty je vyloučen Šír za podražení.

35:16
    Kočan s Manem ve vyložené šanci! Kočan pálil, ale jeho střela mu nesedla.

33:10
    Domácí si zahrají přesilovou hru za podražení je vyloučen jeden z hostujících hráčů.

33:10
    Kočan v obrovské šanci. Sám před Brázdilem! Ale netrefil branku.

10:31
    Obrovský závar před Slámou! Tří hráči Kolína se snažili dorážet. Sláma vše vyřešil.

25:25
    A domácí si zahrají další přesilovou hru. Na 2 minuty vyloučen Mejzr za sekání.

23:02
    Plameny si zahrají přesilovku. Na 2 minuty je vyloučen Skokan za hákování.

21:49
    Kočan s Bukáčkem sehráli pěknou akci. Bukáček pálil z mezikruží a Brázdil koncem hole vyrazil jeho střelu!

19:46
    Kozlové právě vstřelili branku!
    A už je to 3:0! Po ubráněném oslabení domácích se nakonec Kozlové přecejen radují z gólu. Skórující PETR POSPÍŠIL se raduje ze svého gólu. Asistence: Petr Morkes, Martin Barták.

17:40
    Za vysokou hůl je na 2 minut vyloučen Plachý.

17:24
    Koželuh využil střídání hostů a poslal dlouho přihrávku na Kočana. Ten využil najíždějícího Plachého. Brázdil se však stihl přesunout!

10:02
    Skokan se prokličkoval až před Slámu a mohl zvýšit na 3:0. Sláma, ale výborně zasahuje!

09:42
    Žďárští výborně napadali a dostali se do šance přihrávající Dítě a Bukáček z mezikruží pálil!

07:37
    Zcela sám ujel Petr Pýcha a nedal Slámovi šanci, když trefil přesně pravou stranu šibenice. Bez asistence

04:07
    První branku střílí Kozlové. Morkes přihrál k bodu pro vhazování MARTINU MEJZROVI a ten propálil Slámu. Asistence: Petr Morkes