Vsetín – Opava 5:3 (kon.) | Trutnov – Chotěboř 11:0 (kon.) | Pelhřimov – Technika Brno 0:4 (kon.)
Žďár n/S – Břeclav 3:4 (kon.) | SHK Hodonín – Jindř. Hradec 7:4 (kon.) | Kutná Hora – Kolín 2:3 (kon.)
Karviná (Baník) – Přerov 5:3 (kon.) | Val. Meziříčí – Prostějov 4:3 (po s.n.) | Uh. Hradiště – Havířov 2:3 (kon.)
Poruba 2011 – Nový Jičín 5:6 (kon.) | Klášterec nO – Klatovy 7:4 (kon.)
HC Trutnov
11:0 (3:0, 6:0, 2:0)
HC Chotěboř
Středa 04.01.2012, 18:002. liga skupina Střed (ČR)

Domácí dnes zaslouženě vyhrávají vysokým rozdílem 11:0. Výborným výkonem se prezentoval Luštinec, který vstřelil čtyři branky a na jednu přihrál. Děkujeme za sledování dnešních onlajnů a příště nashledanou. (20:14:55)

60:00

59:00
    Trutnov drží puk v útočném pásmu..

57:52

55:21
    Trutnov právě vstřelil branku!
    Vácha přenechal kotouč Březinovi za brankou, ten přihrál Maškovi, Mašek vrátil do jízdy zpět Březinovi a jeho střelu střelu dorazil za záda Peška PERUTEK. Asistence: Březina, Mašek

54:52
    Trutnov v plném počtu, začíná jeho přesilovka.

54:46
    Luštinec trefil tyč!

52:52
    Vyloučen Boblenkov na pět minut za úder do oblasti hlavy a krku a Šimoníček na dvě minuty za hrubost.

52:05
    Trutnov drží puk na svých hokejkách, hosté už doufají v konec zápasu.

51:04
    Vácha teď zastoupil domácího brankáře a zamezil jasnému gólu.

50:34
    Další obrovské šance domácích, Veselý netrefil.

49:24
    10. branka zápasu pro domácí tým. Střelu Bláhy dorazil do branky pohotový MAŠEK. Asistence: Bláha

48:42
    Offside domácích.

46:45
    Po dlouhé době si šáhl na puk Jeschke.

46:30
    Březina šel sám na brankáře, Pešek jeho bekhendový pokus vystihl.

45:20
    Seidlovu střelu Pešek pouze vyrazil, Mašek byl blízko ke skórování desátého gólu.

44:10
    Chocholu našel krásně Fořt, hostující brankář teď předvedl bravurní zákrok.

53:33
    Pešek kryje střelu do lapačky, vhazuje se po jeho levici.

42:30
    Hraje se převážně ve středním pásmu.

Jiří Aberle

Miroslav Sojka

Branky a nahrávky: 2. Březina (Bláha), 5. Luštinec (Chytráček), 11. Šimoníček (Klement , Fořt), 31. Chochola (Karlík), 31. Luštinec (Šimoníček, Antonín), 33. Luštinec (Šimoníček), 35. Luštinec (Chytráček), 36. Březina (Bláha), 39. Veselý (Luštinec, Chytráček), 50. Mašek (Bláha), 56. Perutek (Březina, Mašek)

HC Trutnov: Jeschke(Truhlář), Klement, Vácha, Rejzek, Antonín, Kuna, Seidl, Fořt, Šimoníček, Březina, Chochola, Chytráček, Luštinec, Perutek, Veselý, Bláha, Mašek, Schwartz, Karlík
    HC Chotěboř: Kousal(od 31. Pešek), Posmyk, Boblenkov, Bělohlávek, Blažek, Mlejnek, Zítka, Novotný, Eis, Prachař, Skarýd, Pelán, Fila, Svoboda, Hospodka, Šíma