Vsetín – Opava 5:3 (kon.) | Trutnov – Chotěboř 11:0 (kon.) | Pelhřimov – Technika Brno 0:4 (kon.)
Žďár n/S – Břeclav 3:4 (kon.) | SHK Hodonín – Jindř. Hradec 7:4 (kon.) | Kutná Hora – Kolín 2:3 (kon.)
Karviná (Baník) – Přerov 5:3 (kon.) | Val. Meziříčí – Prostějov 4:3 (po s.n.) | Uh. Hradiště – Havířov 2:3 (kon.)
Poruba 2011 – Nový Jičín 5:6 (kon.) | Klášterec nO – Klatovy 7:4 (kon.)
HC Trutnov
11:0 (3:0, 6:0, 2:0)
HC Chotěboř
Středa 04.01.2012, 18:002. liga skupina Střed (ČR)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Vítáme Vás u dnešních onlajnů. Soupeřem domácích dnes bude Chotěboř. Domácí se drží ve vyrovnané tabulce na osmém místě s 40ti body. V posledním utkání vyhráli Draci 5:1 na ledě HC NED Nymburk. Hosté z Chotěboře jsou na předposledním místě, v posledním zápase ovšem porazili Techniku Brno 3:1.

00:01

00:20
    Zakázané uvolnění domácích.

00:42
    Fořtova střela trefila boční síť hostující branky.

00:56
    Zakázané uvolnění hostů.

01:02
    Kousal vyrazil první střelu v dnešním utkání betonem.

01:34
    Trutnov právě vstřelil branku!
    Trutnov se prosazuje po necelých dvou minutách! Tomáš Bláha krásně příhrál na zcela volného BŘEZINU, který se z blízkosti prosadil. Asistence: Bláha

02:56

03:14
    Chocholovu střelu vyrazil brankář Kousal do rohu.

03:46
    Vhazování v útočném pásmu domácích.

04:31
    Kunovu střelu kryje Kousal.

04:40
    Domácí útočník se ocitl ve velké šance, po vhazování se okamžitě dostal před brankáře a Kousal ho se štestím vychytal.

04:43
    Trutnov se dostává do dvoubrankového vedení. Chytráček z buly nahrál volnému LUŠTINCOVI a ten střelou z první překonal Kousala. Asistence: Chytráček.

05:25
    Vyloučen hostující hráč Skarýd na dvě minuty za faul kolenem.

06:19
    Rejzkovu střelu od modré kryje Kousal.

07:25

08:15
    Klement vzal puk a dostal se až do útočné třetiny. Jeho střela se moc nepovedla, ovšem nadělala Kousalovi velké problémy.

09:18
    Signalizovaný faul, Trutnov hraje v šesti.

09:22
    Vyloučen hostující Blažek na dvě minuty za podražení.

10:19
    Domácí již vedou 3:0. Přesilovou hru využívá ŠIMONÍČEK, který dorazil střelu Klementa. Asistence: Klement, Fořt

10:19
    Time out hostů.

10:35
    První zákrok domácího brankáře v dnešním utkání.

12:19
    Střela domácích zblokována, vhazuje se před Kousalem.

12:50
    Na trestnou lavici míří hostující hráč Posmyk na dvě minuty za držení.

13:05
    Bláha dostal pěkný puk od Fořta do jízdy, Kousal kryje.

13:48
    Antonínovu střelu od modré tečoval před Kousalem Bláha, Kousal kryje.

14:46
    Hra na ledě se na 6 vteřin vyrovná. Domácí Rejzek putuje na trestnou lavici.Dvě minuty za podražení.

14:50

15:49
    Offside hostů.

16:46

Chotěboř si ve své první přesilovce v zápase prakticky nevypracovala žádnou šanci.

17:50
    Střela Veselého končí na betonech Kousala.

18:45
    Trutnov drží puk v útočném pásmu.

19:03

19:56
    Vyloučen Chytráček na dvě minuty za vražení na hrazení.

20:00

20:01

20:37
    Po nečekaném odrazu musel zasahovat Jeschke.

21:04
    Trutnov vyhazuje.

21:56

22:01
    Trutnov bude hrát další oslabení. Rejzek dvě minuty za podražení.

23:00
    Fořt šel sám v oslabení na Kousala, Kousal jeho kličku vystihl.

24:01

24:41
    Kousal je zatím v této třetině pozorný. Teď zlikvidoval další střelu domácích.

25:40
    Veselý sám před brankou, Kousal drží svůj tým.

26:14
    Domácí jsou v těchto momentech jasně lepší.

26:22
    Vyloučen Posmyk na dvě minuty za faul kolenem.

27:32
    Puk vyletěl za mantinel. Vhazuje se ve středním pásmu.

28:15
    Trutnov si zahraje 7 sekund 5 na 3. Vyloučen Jánský za držení.

28:29
    V obrovské šanci Šimoníček, Kousal kryje.

30:10
    Domácí využívají další přesilovou hru. Karlíkovu střelu od modré brankář Kousal pouze vyrazil, puk vypadl z jeho výstroje a pohotový CHOCHOLA ho dorazil za záda hostujícího brankáře. Asistence: Karlík

30:53
    Další branka domácího týmu. Antonín našel Šimoníčka, ten si počkal, krásně přihrál LUŠTINCOVI, který vyprovodil brankáře Kousala z branky. Asistence: Šimoníček, Antonín

30:53
    Hosté střídají brankáře, do hry nastupuje Pešek.

31:38
    Vyloučen domácí Bláha na dvě minuty za podražení.

31:31
    Dnešnímu utkání přihlíží 438 diváků. Děkujeme.

32:30
    Domácí si dělají ze zápasu střelnici. Šimoníčkův pas dostal do jízdy LUŠTINEC a v oslabení svým klasickým zakončením nad lapačku zvyšuje na 6:0. Asistence: Šimoníček

33:25
    Vyloučen Blažek za sekání.

33:38

34:08
    LUŠTINEC střílí čtvrtou branku v dnešním zápase. Po přihrávce Chytráčka se trefil z první nad vyrářečku Peška. Asistence: Chytráček

35:15
    Fořt unikal sám na branku, nedal.

35:40
    Bláha obkroužil branku, vystřelil a BŘEZINA dorazil puk do odkryté branky. Asistence: Bláha

37:00
    Fořt zkoušel štěstí střelou do protipohybu, Pešek vyrazil.

38:59
    Krásnou akci domácích zakončuje VESELÝ, který zasunul puk pod betony brankáře Peška. Asistence: Luštinec, Chytráček

53:33
    Pešek kryje střelu do lapačky, vhazuje se po jeho levici.

44:10
    Chocholu našel krásně Fořt, hostující brankář teď předvedl bravurní zákrok.

45:20
    Seidlovu střelu Pešek pouze vyrazil, Mašek byl blízko ke skórování desátého gólu.

46:30
    Březina šel sám na brankáře, Pešek jeho bekhendový pokus vystihl.

46:45
    Po dlouhé době si šáhl na puk Jeschke.

48:42
    Offside domácích.

49:24
    10. branka zápasu pro domácí tým. Střelu Bláhy dorazil do branky pohotový MAŠEK. Asistence: Bláha

50:34
    Další obrovské šance domácích, Veselý netrefil.

51:04
    Vácha teď zastoupil domácího brankáře a zamezil jasnému gólu.

52:05
    Trutnov drží puk na svých hokejkách, hosté už doufají v konec zápasu.

52:52
    Vyloučen Boblenkov na pět minut za úder do oblasti hlavy a krku a Šimoníček na dvě minuty za hrubost.

54:46
    Luštinec trefil tyč!

54:52
    Trutnov v plném počtu, začíná jeho přesilovka.

55:21
    Vácha přenechal kotouč Březinovi za brankou, ten přihrál Maškovi, Mašek vrátil do jízdy zpět Březinovi a jeho střelu střelu dorazil za záda Peška PERUTEK. Asistence: Březina, Mašek

57:52

59:00
    Trutnov drží puk v útočném pásmu..

60:00

Domácí dnes zaslouženě vyhrávají vysokým rozdílem 11:0. Výborným výkonem se prezentoval Luštinec, který vstřelil čtyři branky a na jednu přihrál. Děkujeme za sledování dnešních onlajnů a příště nashledanou. (20:14:55)

Jiří Aberle

Miroslav Sojka

Branky a nahrávky: 2. Březina (Bláha), 5. Luštinec (Chytráček), 11. Šimoníček (Klement , Fořt), 31. Chochola (Karlík), 31. Luštinec (Šimoníček, Antonín), 33. Luštinec (Šimoníček), 35. Luštinec (Chytráček), 36. Březina (Bláha), 39. Veselý (Luštinec, Chytráček), 50. Mašek (Bláha), 56. Perutek (Březina, Mašek)

HC Trutnov: Jeschke(Truhlář), Klement, Vácha, Rejzek, Antonín, Kuna, Seidl, Fořt, Šimoníček, Březina, Chochola, Chytráček, Luštinec, Perutek, Veselý, Bláha, Mašek, Schwartz, Karlík
    HC Chotěboř: Kousal(od 31. Pešek), Posmyk, Boblenkov, Bělohlávek, Blažek, Mlejnek, Zítka, Novotný, Eis, Prachař, Skarýd, Pelán, Fila, Svoboda, Hospodka, Šíma