Vítkovice – Mladá Boleslav 4:1 (kon.) | Plzeň – Litvínov 4:1 (kon.) | K. Vary – Zlín 4:1 (kon.)
Pardubice – Kladno 5:2 (kon.) | Kometa Brno – Motor ČB 4:0 (kon.) | Liberec – Slavia 4:1 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
4:1 (0:0, 2:0, 2:1)
Berani Zlín
Pátek 06.01.2012, 18:00 • KV Arena (Karlovy Vary - Tuhnice, Západní 73) • Tipsport extraliga

50:16
    Zlínský kapitán znovu na trestné lavici. Petr Čajánek (ZLN) se nyní provinil podražením na domácím útočníkovi a nic jiného než dvě minuty za tento prohřešek nemohla hostující šestnáctka očekávat.

46:14
    Po závaru u branky Salfického odjíždí na trestnou lavici kapitán hostů Petr Čajánek (ZLN) na dvouminutové posezení, které si hráč vysloužil za napadení.

45:24
    Po několikáté zní celou KV Arenou pískot. A opět tomu tak je po verditku jednoho z rozhodčích. Hněv domácích ochozů však nezabránil faktu, že Petr Mocek (KVA) musí odpykat dvě minuty za podražení.

42:59
    Vyloučen Tomáš Linhart (ZLN) na dvě minuty za hákování.

35:49
    Michal Gulaši (KVA) se za vlastní brankou prohřešil vražením na hrazení a musí si odpykat dvě minuty na trestné lavici.

29:30
    Vyloučen Martin Hamrlík (ZLN) na dvě minuty za podražení Skladaného.

27:32
    Domácí hráli zřejmě v šesti. I přes protesty domácí lavičky odjíždí odpykat dvouminutový trest pro hráčskou lavici Energie David Zucker (KVA).

21:52
    A máme tu hned dvojí vyloučení. Radek Míka (ZLN) musí odypkat dvě minuty za držení a jeho spoluhráč Lukáš Finsterle (ZLN) dostává stejný nášup za podražení.

13:19
    Pískor se nese KV Arenou po verdiktu sudího. Petr Gřegořek (KVA) dostal dvě minuty za podražení plus osobní trest do konce utkání za nesportovní chování.

10:36
    Hosté se nechali náporem domácích, hrajících v oslabení vyprovokovat a je z toho vyloučení. Radim Tesařík (ZLN) obdržel dvě minuty za hrubost.

09:43
    Prvním dnešním vyloučeným je Michal Mikeska (KVA). Domácí forvard musí odpykat dvouminutový trest za podražení.

Milan Ouředník

Branky a nahrávky: 24. Gawryletz (Gulaši), 32. Skladaný (Gründling), 42. Zaťovič (Mikeska, Lučka), 53. Sýkora (Kuběna, Zucker) - 60. Hamrlík (Galvas, Leška)

HC Energie Karlovy Vary: Salfický (Mensator) - Mocek, Gřegořek, Gulaši, Gawryletz, Prošek, Lučka, Látal, Gründling - Sýkora, Kuběna, Skladaný, Mikeska, Zaťovič, Pech, Košťál, Dej, Skuhravý (C), Kumstát, Zucker.
    Berani Zlín: Horčička (Sedláček) - Tesařík, Řezníček, Matějíček, Galvas, Linhart, Hamrlík, Míka, Valenta -
    Köhler, Čech, Čajánek (C), Leška, Vlach, Ondráček, Kubiš, Honejsek, Melenovský, Finsterle, Veselý, Důras.

Rozhodčí: Hodek, Kalivoda - Bádal, Pouzar.