Slavia – Sparta 1:2 (kon.) | Zlín – Kometa Brno 2:3 (po pr.) | Třinec – Vítkovice 1:4 (kon.)
Mladá Boleslav – K. Vary 4:2 (kon.) | Kladno – Motor ČB 3:1 (kon.) | Litvínov – Pardubice 4:3 (po s.n.)
Plzeň – Liberec 10:4 (kon.)
Berani Zlín
2:3 (1:1, 1:0, 0:1 - 0:1)
HC Kometa Brno
Neděle 15.01.2012, 17:00 • ZS Luďka Čajky • Tipsport extraliga

Brno v závěru utkání vybojovalo v prodloužení druhý bonusový bod. Pro dnešek je to vše, hezký zbytek neděle. (19:37:34)

65:00

63:34
    Kometa právě vstřelila branku!
    Hokejisté Komety si nakonec odvážějí dva body, které vystřelil v prodloužení z otočky dorážkou svým druhým gólem v zápase MIROSLAV HOLEC. Asistence:

63:10
    Čajánek se dostal před Trvaje, kde střílel bekhendem, ale brněnský brankář chytá.

63:24
    Po šanci Brna se bude vhazovat před Sedláčkem.

60:55
    Matějíček střílel od modré, ale nepřesně.

60:24
    Dlouhý přletěl přes Sedláčka a letěl společně s posunutou brankou, kterou hají zlínský brankář.

60:01

Ve třetí třetině dokázali brněnští hokejisté srovnat stav utkání na 2:2 trefou Tomáše Svobody. V 60. minutách se nerozhodlo a tak bude následovat pětiminutové prodloužení. Zásahy brankářů ve třetí části : Sedláček 8 - Trvaj 8.

60:00

59:36
    Ještě buly před Trvajem.

57:58
    Zakázané uvolnění Brna, buly před Trvajem.

57:45
    Kubišovo nahození nebylo pro Trvaje žádným ohrožením.

55:57
    Zápas sleduje 5893 diváků.

55:47
    Čajánek si za brankou pohrával se Švrčkem jako kočka s myší, ale nic vážnějšího se z toho nevyklubovalo.

54:23
    Komeťácka trojice vtrhla do útočné třetiny jako uragán, který zakončoval bombou do Sedláčka Róbert Petrovický.

53:35
    Zakázané uvolnění Komety, buly před Trvajem.

53:27
    Čajánkovu střelu z levého křídla lapil Trvaj do lapačky.

52:24
    Rozhodčí ponechali hře volný průběh po šancích Zlína a Komety, kdy se chvíli jiskřilo před Trvajovou klecí.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 2. Kubiš (Čajánek), 24. Köhler (Finsterle) - 10. Holec (Švrček), 50. T.Svoboda (Divíšek, Balej), 64. Holec

Berani Zlín: Sedláček - Zámorský, Linhart, Matějíček, Galvas, Tesařík, Řezníček - Důras, Leška, Köhler - Holík, Čajánek, Kubiš - Melenovský, Roman Vlach, O. Veselý - Ondráček, Honejsek, Finsterle.
    HC Kometa Brno: Trvaj - Žižka, Kováčik, Bičánek, Švrček, Malec, Kadela, Sova - Dlouhý, Čermák, Jaroslav Svoboda - T. Svoboda, Divíšek, Zohorna - J. Káňa, Petrovický, Holec - Balej, Koreis, Erat - Křivohlávek

Rozhodčí: Minář (CZE), Björk (SWE) - Hlavatý (CZE), Tošenovjan (CZE)