Žilina – Poprad 4:3 (po s.n.) | Košice – HC Slovan 4:3 (kon.) | Skalica – Trenčín 8:2 (kon.)
Banská Bystrica – Zvolen 1:4 (kon.) | Martin – Nitra 6:3 (kon.)
HC Košice
4:3 (0:1, 1:1, 3:1)
HC Slovan Bratislava
sk Neděle 15.01.2012, 17:00 • Steel aréna • Tipos Extraliga (SR)

Máme za sebou skvelý a dramatický zápas, ktorému snaď nechýbalo nič. Hostia v dnešnom stretnutí dvakrát vyhrávali, aby v 58 minúte vyrovnali v presilovej hre. Hrdinom dnešného stretnutia sa stal Richard Jenčík, ktorý po individuálnej akcii rozhodol dnešný šláger. Prajem Vám príjemný zvyšok dnešného večera. (19:18:17)

60:00

59:59
    Vylúčenie na oboch stranách. Michal Šeda a Miroslav Šatan 2 minúty za hrubosť.

59:59
    Hostia ešte vystrelili, Hylák schoval puk a po odpískaní sa strhla bitka.

59:52
    Vylúčenie na strane domácich. Peter Bartoš 2 minúty za držanie. Hostia hrajú 6 na 4.

59:39
    Miroslav Šatan nahodil puk na bránku a len tesne minul Hylákovu bránku.

59:27
    Vylúčenie na oboch stranách. Miroslav Zálešák a Marek Bartánus 2 minúty za hrubosť.

59:27
    Miroslav Šatan nahadzoval spoza bránky na Hyláka, ten s problémami schoval puk v lapačke.

59:04
    Konrád je opäť na striedačke.

58:55
    Konrád sa vracia do bránky, vhadzuje sa v strednom pásme.

58:49
    Hostia v šiestich

58:28
    Oddychový čas hostí.

58:28
    Košice dali gól!
    Neskutočný záver stretnutia pokračuje. Navrátilec do zostavy domácich RICHARD JENČÍK si položil obráncu hostí a zavesil puk ponad Konrádovu lapačkou. Asistencie: Michal Šeda, Erik Piatak.

57:52
    Slovan dal gól!
    Hostia vyrovnávajú vo svojej ďalšej presilovej hre. IVAN ŠVÁRNY snaď na tretikrát pretlačil puk za ležiaceho Hyláka. Asistencia: Marek Bartánus.

57:32
    Vylúčenie na strane domácich. Hokejka Stanislava Grona teraz zbytočne vyletela do tváre Bartánusa a tak si ide domáci útočník sadnúť na 2 minúty za hru s vysokou hokejkou.

57:06
    Martin Bakoš teraz vystrelil len nad bránku Hyláka.

56:26
    Peter Bartoš teraz nádherne obohral dvoch hráčov hostí, prenechal puk na Miroslava Zálešáka, ten prihral krížne na VLADIMÍRA DRAVECKÉHO a ten strelou do šibenice dáva vedúci gól domácich. Asistencie: Miroslav Zálešák, Peter Bartoš.

55:33
    Peter Bartoš dostal prihrávku od Zálešáka a v dobrej pozícii strieľa len do brankára hostí.

54:38
    Po Šedovej tvrdej strele a zákroku Konráda ostal puk ležať v bránkovisku, trvalo nejakú dobu kým si to hráči všimli.